Skocz do zawartości

"Rumcajsówka" koło Muszyny 13-15.09.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gościu,  a dalej sie nie dało??

Lepiej dalej niż wcale :) Seba nie marudzić. Zapisywać?

 

Sebuś dziecko drogie - juz tak nie becz. Wyskoczysz sobie do Krynicy, tam poderwiesz na deptaku jakąś niemiecką emerytkę, a ta w zamian postawi Ci kubek ,,kryniczanki,, :]

Mozna było by zapisać w planie dnia na sobote :

-podryw lasek na deptaku w Krynicy :) Może by zasponsorowały kiełbache na ognisko : :)

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tereny znam bardzo dobrze i żałuję że mam kawałek drogi do Krynicy. Okolica jest przepiękna ,Muszyna Złockie, Krynica z Czarnym Potokiem-Jaworzyna-Cała droga nad Popradem do Piwnicznej i wiele innych przepięknych miejsc.

Nadmienię że do pijalni w Krynicy jest około 35 minut jazdy autem,a do Piwnicznej około 60 minut lub więcej ale wizualne doznania wspaniałe.

Lucek zapraszamy,będziesz nam za przewodnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisio dzięki za zaproszenie.

Niestety nie mogę przyjechać ze względu na koszty podróży . Dla mnie to w sumie około 650km jazdy z budką i to samemu.

 

Polecam przejazd autami od Muszyny przez Żegiestów do Piwnicznej.

Droga jest przepiękna, nad samym Popradem i doznania wizualne zapewnia rewelacyjne w jedną stronę i z powrotem inne.

 

Dzieciom zafundujcie wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką- będą zachwycone.O trasach pieszych wędrówek nawet nie wspominam bo macie bardzo mało czasu.

Wszystkim uczestnikom spotkania życzę wspaniałych wrażeń i pełni zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie pogoda to myślę że obskoczymy trasę na Jaworzynę?, do tego ruiny zamku w Muszynie i pijalnię wodzianki.

Myślę że na Jaworzyne można wejść (trasa fajna, dużo czernic..bylismy 3tyg.temu) ,ewentualnie wjechac kolejką...zamek i pijalnie piw też załatwimy :)

Krisio dzięki za zaproszenie.

Niestety nie mogę przyjechać ze względu na koszty podróży . Dla mnie to w sumie około 650km jazdy z budką i to samemu.

 

Polecam przejazd autami od Muszyny przez Żegiestów do Piwnicznej.

Droga jest przepiękna, nad samym Popradem i doznania wizualne zapewnia rewelacyjne w jedną stronę i z powrotem inne.

 

Dzieciom zafundujcie wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką- będą zachwycone.O trasach pieszych wędrówek nawet nie wspominam bo macie bardzo mało czasu.

Wszystkim uczestnikom spotkania życzę wspaniałych wrażeń i pełni zadowolenia.

A i może do Piwnicznej przejedziemy samochodami (ewentualnie busem-zależy od nocnych rozmów :) podziwiać krajobraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Krisio 2+2

Mesert 2

Piotr82 2+2

Magieroki 2+2

Tadek1 2

Marcin 2+1

Trafko (70%/30% że tak )   :drive:

 

 

No to bedzie ....

bania u Cygana.. towarzystwo się zapowiada wyśmienite

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dojazdu do Rumcajsówki:

Od Krakowa kierujemy się na Nowy Sącz, Krynica,Muszyna, z Muszyny kierunek na Piwniczną (teraz chyba jest objazd) Zaraz za tym objazdem w Muszynie , kierujemy się w prawo na Szczawnik,po jakichś około 4 km będzie droga z pierwszeństwem w lewo , to my kierujemy się w prawo jest tam duża reklama Rumcajsówki. Kierujemy się cały czas pod górę. Po prawej miniemy Ośrodek Edyta, to jeszcze z 200-300 metrów i po prawej stronie będzie wjazd do Rumcajsówki. Jak coś to proszę dzwonić . Do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.