Skocz do zawartości

Chorwacja 2013 - Trogir, Split, Ciovo, Prapratno, Ston, Dubrovnik, Korcula, Mokalo ...


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kajtek - spontan i tylko spontan. Zapinasz przyczepę i jedziesz. Z planowania i tak nici wychodzi wiec szkoda czasu jedynie to plan zakupowy na przyszły rok co ile kupować. 

 

Żebym ja Ci nie przypomniał zeszłorocznego planowania Grecji....  :]  :]  :]  :]  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ufolz - nie narzekaj ! ta Lambadusa wcale nie była taka zła, a klimat swój miała :ee: .

 

My staliśmy na samej górze po lewej, tylko tam były 2 stanowiska wolne i koło siebie . Ale mam wrażenie ,że im "niżej" tym bardziej uroczo :slina: . Jednak , przynajmniej moim zestawem miałbym lekkie obawy zjeżdżać niżej :miga:  tzn czy później wyjadę :swieca: .

 

Witus - Europa taka duża a urlop taki krótki, :oslabiony:



Żebym ja Ci nie przypomniał zeszłorocznego planowania Grecji....  :]  :]  :]  :]  :ee:

Ciężko mi to przychodzi ale jakby "ŚWIĘTE SŁOWA " :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze to jedyne miejsca gdzie mogą stanąć większe zestawy. Na niższych fajnie się Francuzowi udało wpasować ale miał movera.

 

Ja nie lubię długiego i publicznego planowania urlopu. Jest tyle czynników, które mogą pokrzyżować plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja Ci nie przypomniał zeszłorocznego planowania Grecji....  :]  :]  :]  :]  :ee:

 

Żebym ja Ci nie przypomniał zeszłorocznego planowania Grecji....  :]  :]  :]  :]  :ee:

widzisz tak to jest z Francuskimi samochodami nigdy nie lubią dalekich wypraw.. :D

I dlatego jestem zawsze w przodzie, zawsze jeden wyjazd mam do przodu zaplanowany  :ee:

 

Maciek - Labadusa super zwłaszcza wyjazd z niej... większymi się jechało przez ciaśniejsze szczeliny :D

a te święte słowa to przypomnę niebawem - zapominalski...  :swiety:

 

Witus w jaki dzień tygodnia i o której wyjazd z Labadusy?? i Trogiru?? bo nas złapał korek,. :(

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd rano, chciałem uniknąć spotkania z przyjezdnymi na Labadusę. Przy moście byłem ok 9. Korek umiarkowany. Korki w Trogirze są zawsze ;)

 

Kurcze też mnie peugeot zraził do francuskiej motoryzacji.

 

Czyli Ufolz atakujesz znowu Grecję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widzisz tak to jest z Francuskimi samochodami nigdy nie lubią dalekich wypraw.. :D

 

 

A Ty mi TO chciałeś sprzedać.... ale bym wtopił....  :]  :]

 

Mój francuzik nigdy nie zawiódł  :ok: Zobaczymy jak będzie z niemiecką solidnością  :hmm: Choć to jeszcze auto z tych dobrych czasów, kiedy samochody robili inżynierowie a nie księgowi... :look:  :look:

 

 

 

 

Witus w jaki dzień tygodnia i o której wyjazd z Labadusy?? i Trogiru?? bo nas złapał korek,. :(

 

 

Ale żaden z Was nie wjeżdżał ani wyjeżdżał z Labadusy w nocy  :]  :]  :] A ja tak. I to jeszcze zawracałem, bo nie zostawałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan w nocy się śpi ! Trzeba było przenocować na parkingu przed. W czasie mojego pobytu z 3 kampery stały, na tym fajnym zacienionym parkingu. I duży, naprawdę długi zestaw, który się nie zmieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty mi TO chciałeś sprzedać.... ale bym wtopił....  :]  :]

 

Ale żaden z Was nie wjeżdżał ani wyjeżdżał z Labadusy w nocy  :]  :]  :] A ja tak. I to jeszcze zawracałem, bo nie zostawałem...

 

Kajtek co ty za bajki opowiadasz - zostań przy ksywce chwalipięta... :ee:

Renówka jeździ i ma się dobrze... :)

 

 

W nocy hmmm to prawda się śpi - ale wyjazd mógłbyć wyzwaniem - tutaj musze Ci przyznać rację. 

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan w nocy się śpi ! Trzeba było przenocować na parkingu przed. W czasie mojego pobytu z 3 kampery stały, na tym fajnym zacienionym parkingu. I duży, naprawdę długi zestaw, który się nie zmieścił.

Ja byłem pod koniec września, więc pod noc, można już pociągnąć 18.30-19.00. Trudno o tej porze ustawiać sie do spania na parkingu.... A jako, że nam coś tam wtedy nie spasowało, zdaje się że to był witający nas, niemiecki emeryt z hakiem zamiast dłoni  :look:  :look: , to postanowiliśmy pojechać na Vranica Belvedere. I tam też wtedy zostaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Artur napisał piękną relację z fajowymi fotkami " jak zwykle" a panowie  "prawie jak zwykle" rozpisują się nie w temacie :tuk: chwaląc się lub żaląc o swoich autach :] .

 

Na tym parkingu ,za naszej kadencji na Lambadusie, też stało kilka kamperów ale za stanie tam płacili coś pod 20 euro za 2 osoby , kampera i prąd z możliwością korzystania z całego węzła sanitarnego kempingu.

 

Kajtek - jakbyś swoim zestawem nawrucił "na ręcznym" w bramie wjazdowej na kemping - to było by się czym chwalić :] .

Tak normalnie to każdy z nas tam zawracał :ee:  a mój zestawik mieścił się na grubość żyletki jadąc z parkingu do bramy na kemping  :yay: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Artur napisał piękną relację z fajowymi fotkami " jak zwykle" a panowie  "prawie jak zwykle" rozpisują się nie w temacie :tuk: chwaląc się lub żaląc o swoich autach :] .

 

Na tym parkingu ,za naszej kadencji na Lambadusie, też stało kilka kamperów ale za stanie tam płacili coś pod 20 euro za 2 osoby , kampera i prąd z możliwością korzystania z całego węzła sanitarnego kempingu.

 

Kajtek - jakbyś swoim zestawem nawrucił "na ręcznym" w bramie wjazdowej na kemping - to było by się czym chwalić :] .

Tak normalnie to każdy z nas tam zawracał :ee:  a mój zestawik mieścił się na grubość żyletki jadąc z parkingu do bramy na kemping  :yay: .

 

No to nas sprowadziłeś do parteru. Czujemy sie skarceni jak dzieci  :'(  :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie temat "zamykamy" może przyda się komuś planującymu przyszłoroczne wakacje ! Trzeba otworzyć nowe dotyczące przyszłorocznych planów, które i tak zmienimy przed wyjazdem ;) ... bez odbioru ;) Zamknięte !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o pierdołach, francuskich wozidełkach i takich tam to gdzie ???przy tym planowaniu wakacji na przyszły rok :hmm: , to znowu temat będzie miał 500 stron a każdy i tak na koniec pojedzie gdzie indziej :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat w dziale Francja ;) zapraszam, może być o samochodach. Podjedziemy sprawdzić czym jeżdżą Francuzi. Czy tylko innym wciskają swoje łupy. Choć Kubica mistrzem świata został w zeszłym tygodniu na ... Citroenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.