Skocz do zawartości

Kermping w Porecu ...Lanterna? Pytania o pierwszy wypad do Cro.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że termin nas nie goni, ale lekarka stosuje jakąś przyśpieszoną terapię i powiedziała że po 2 dniach możemy jechać - może nie było z tym jeszcze tak źle.
Pojedziemy rano i zobaczymy co nam powie, ale i tak zmieniamy plany i na pierwszy ogień Cro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Camping fajny (byłem kilka lat temu - co prawda bez przyczepy), 2 supermarkety, uliczki asfaltowe, basen ze słoną wodą położony na brzegu klifowym - wiec super widok z niego na morze. Aczkolwiek ceny w tej części Croatii, chyba pod Niemców ustawione (czyli wyższe niż na południu tego pięknego i przyjaznego Polakom kraju)

Myślę, że a'propos rezerwacji  warto polecić vacansoleil i ich parcelę.

  Miejsce pod własny namiot lub przyczepę

Na większości kempingów Vacansoleil oferuje możliwość wynajęcia parceli dla osób,  podróżujących z własnym namiotem lub przyczepą kempingową. Oznacza to możliwość korzystania ze wszystkich udogodnień oferowanych przez kemping, ale pobyt we własnym zakwaterowaniu i korzystanie z własnych sprzętów. 
Co ważne, jeśli rezerwujecie kilka parcel w tym samym terminie, opłata rezerwacyjna naliczana jest tylko raz. A o dniu przyjazdu i wyjazdu decydujecie sami. Przy dokonywaniu rezerwacji należy również pamiętać o podaniu wymiarów namiotu czy przyczepy kempingowej.  

 
 
                Co obejmuje cena parceli?
  • pobyt 2 osób dorosłych
  • podłączenie do prądu
  • parking dla jednego samochodu 
  • miejsce pod namiot lub przyczepę

Tabelka cenowa, określająca wszelkie dodatkowe opłaty, dostępna jest na poszczególnych stronach kempingów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rezerwacji był wałkowany na forum wiele razy.

Według mnie podróż z przyczepą czy kamperem to wolność i niezależność. Chce jadę, nie chcę, nie mogę to nie jadę. 

Robienie rezerwacji mija się z celem.

Kempingi Vacansoleil umiejscowione są zawsze w takich miejscach, gdzie jest sporo kempingów w niedalekiej odległości. Zawsze można gdzieś znaleźć miejsce.

I jesteśmy sami sobie sterem i żeglarzem a nie ograniczają nas pół roku wcześniej wymyślone terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to się kiedyś wykupywało tzw. soleil czeki za bodajże 70 pln/doba i bez rezerwacji można było z tym nocować na campach z nimi współpracujących - pod warunkiem, że były na nich miejsca :(

Ale chyba już tego nie oferują.

Co do wolności i niezależności to się zgodzę z przedmówcą - aczkolwiek dla mnie ma ona znaczenie w wypadzie weekendowym, albo jakiejś objazdówce i miesięcznym urlopie - a jak mam tydzień lub dwa to wole go zaplanować - ale być może moje zdanie się zmieni wraz z ilością przybywających km na 6 kołach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - chyba największy na jakim byłem - sporo ludków na składanych elektrycznych mini-skuterkach-hulajnogach śmigało po nim z racji asfaltu i odległości.

Chociaż uważam, że południowa Chorwacja (Dalmacja) ma zdecydowanie lepszy klimat - polecam równie duży, aczkolwiek mniej asfaltowy camp koło Zadaru :

http://zaton.hr

(best camping ADAC 2013)

Edytowane przez prymek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc ja chcialem tylko zapytac czy w ostatecznosci rezerwowales miejsce przez sancamp bo ja chce w lipcu jechac pirwszy raz do cro i wolalbym miec cos na 1 raz zarezerwowane i prosilbym o opinie o tej firmie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam bodajze z eurocampu, selectcampu lub vanasoleil - w ich przyczepach holenderskich i namiotach tam stacjonarnie stojących.

Ci ostatni maja możliwośc rezerwacji parceli - jak chcesz jechac ze swoja budka czy namiotem.

Z suncampu nie korzystalem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chce jechac swoja budka ale jedzie jeszcze ze mna szwagier pod namiot i chcialbym miec cos pewnego.

Na stronie kampu pewnie jest mail bezpośrednio do recepcji albo ich biura rezerwacji , wystarczy napisać  i załatwić rezerwację bez pośrednika. Zawsze się coś zaoszczędzi na pośrednictwie. Po drugie z recepcją można dogadać np konkretną parcelę. Załatwiłem w ten sposób na Strasko, to pierw podesłali mi nr wolnych parceli, żeby zobaczyć położenie na planie , a jak zapytałem o konkretny numer, to podesłali zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.