Skocz do zawartości

Wakacje CZARNOGÓRA 08.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów!

 

Z rodziną (ja + żona i dwoje dzieci -> 3latka i 4 miesiące) wybieramy się 11.08.2013r. z Wieliczki przez Słowację, Węgry, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę do Czarnogóry na kemping Safari-beach obok miasta Ulcinj

 

 

http://pl.camping.info/czarnogóra/czarnogóra/camping-safari-beach-24562

 

Może ktoś zna ten kemping, bądź inny w okolicy (byle był blisko piaszczystej plaży), czy warto się w nim zatrzymać? Jakie ceny za auto + przyczepa i za 4 osoby?

 

Odnośnie trasy przez BiH chcę ominąć odcinek Tuzla - >Sarajewo ze względu na serpentyny odcinkiem: Doboj -> Zenica -> Sarajewo? Czy to dobry wybór?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czarnogóra - dobry wybór. Znacznie taniej niż w Chorwacji a kraj jest piękny.

 

Nie byłem na Safari ale byłem obok na TOMI. Kemping bez żadnych wodotrysków ale spokojnie, sporo cienia, toalety czyste. Do piaszczystej plaży 200m. Ma również jedną zaletę. 15 euro od zestawu wraz z mediami bez względu na liczbę osób.

 

Drogi w BiH są dobrej jakości i nie napotkaliśmy zbyt trudnych tras. Przez Tuzlę nie jechaliśmy więc nie doradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmur, gdybys miał jakieś fotki z tego kempingu, to prosiłbym o ich wklejenie, ogólnie to od dzis za dwa tygodnie, powinnismy juz tam biesiadować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmur, gdybys miał jakieś fotki z tego kempingu, to prosiłbym o ich wklejenie, ogólnie to od dzis za dwa tygodnie, powinnismy juz tam biesiadować :)

Jedyne zdjęcie z tego kempingu i kilka z najbliższej okolicy.

post-1214-0-74581900-1371760004_thumb.jpgpost-1214-0-79722900-1371760166_thumb.jpgpost-1214-0-58998000-1371760168_thumb.jpgpost-1214-0-13667600-1371760170_thumb.jpgpost-1214-0-50594700-1371760173_thumb.jpgpost-1214-0-37943500-1371760175_thumb.jpg

post-1214-0-84739900-1371760171_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów!

 

Z rodziną (ja + żona i dwoje dzieci -> 3latka i 4 miesiące) wybieramy się 11.08.2013r. z Wieliczki przez Słowację, Węgry, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę do Czarnogóry na kemping Safari-beach obok miasta Ulcinj

 

 

http://pl.camping.info/czarnogóra/czarnogóra/camping-safari-beach-24562

 

Może ktoś zna ten kemping, bądź inny w okolicy (byle był blisko piaszczystej plaży), czy warto się w nim zatrzymać? Jakie ceny za auto + przyczepa i za 4 osoby?

 

Odnośnie trasy przez BiH chcę ominąć odcinek Tuzla - >Sarajewo ze względu na serpentyny odcinkiem: Doboj -> Zenica -> Sarajewo? Czy to dobry wybór?

 

też jechałem przez Zenicę i było całkiem spokojnie, nawet jest kawałek autostrady  :look: (opłata kartą ok kilkanaście zł)

 

a Camp wybrałem Oliva w Utjeha, tam nie było plaży piaszczystej tylko dość gruby. biały żwir

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Safari w zeszłym roku i....:

- wszechobecny piach, przy wiejącym wietrze jest fatalnie, nie ma czym oddychać,

- sanitariaty czyste, sprzątane na bieżąco - rewelacja

- trawa dość kłująca, jakaś taka dziwna, na bosaka nie pochodzisz,

- na terenie jest restauracja, nie pamiętam cen, ale nie było przesadziście drogo.

 

Kemping jest tani, targować się można (trzeba) zarządca rozmawia po polsku.

 

Niby nie bardzo jest się do czego przyczepić ale wytrzymaliśmy tam 3 dni.

Kolega z forum (tam spotkany) po chyba dwóch nocach tam spędzonych chciał się już zwijać, namówiliśmy go na kemping Mlaska na wyspie Hvar i z tego co mi napisał był bardzo z niego  zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jechałem przez Zenicę i było całkiem spokojnie, nawet jest kawałek autostrady  :look: (opłata kartą ok kilkanaście zł)

 

a Camp wybrałem Oliva w Utjeha, tam nie było plaży piaszczystej tylko dość gruby. biały żwir

 

pozdr

 

Zapytam, może głupio ale dla potwierdzenia. Odcinek autostrady (czy to na pewno autostrada? ) przed Sarajewem jest płatny? Będziemy tam jechać za tydzień i warto wiedzieć :)

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempingów od Ulcinja w stronę granicy jest pełno, mniej-więcej co 500m, cen nikt ci tu nie napiszę dokładnie bo są dość "ruchome" i negocjowalne. 

 

Kemping przez Ciebie wspomniany ma stronę internetową, przeglądnąłeś ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to na pewno autostrada i jest płatna.

 

Kolega JINX_Sanok, wspominał wyżej, że można za nią kartą płacić. Czy możecie to potwierdzić? Trochę głupio kupować parę ichninych pieniędzy, żeby za kilka km autostrady zapłacić.... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.