Skocz do zawartości

Kto do Chorwacji ale nie na Istrię, po rozdaniu świadectw na 2 tygodnie z dzieciakami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę ci powiedzieć że byś nie kupował mniejszego jak 9,9 km bo w 4 osoby nie wprowadzisz go w ślizg ,ja to już przerabiałem ,miałem 6km płynął ,ale to nie było to co jest teraz 9,9 km fruwa a u mojego syna widać radość na twarzy jak płyniemy po morzu :] :] :] :] :] :]

Tak też myślałem. Wielkie dzięki za radę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak też myślałem. Wielkie dzięki za radę.  

Cieszę się że mogłem ci doradzić, naprawdę szkoda kasy na mniejszy bo nie będzie to to co powoduje uśmiech na twarzy

 

To ja z Wami nie jadę... nie będą pagajami wprowadzał w ślizg pontonu  :look:  :ee:  :krzykacz:  :>

Ale Kajtek jak będziesz ruszał szybko Rączkami to nawet nas wyprzedzisz nie tylko wprowadzisz w ślizg :] :] :] :] :] :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po sąsiedzku macie jeszcze kemping Dole  http://hoteli-zivogosce.hr/en/16/camp-dole/ jest większy od Boban, z lepszą plażą dla dzieci.

Boban jest na klifie - tylko przy knajpie jest łagodne zejście i plaża z małych otoczaków, dalej są skałki na brzegu. Pisałam o Dole tu http://forum.karawaning.pl/topic/3604-gdzie-z-przyczepa-w-okolice-makarskiej/?p=284923

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sąsiedzku macie jeszcze kemping Dole  http://hoteli-zivogosce.hr/en/16/camp-dole/ jest większy od Boban, z lepszą plażą dla dzieci.

Boban jest na klifie - tylko przy knajpie jest łagodne zejście i plaża z małych otoczaków, dalej są skałki na brzegu. Pisałam o Dole tu http://forum.karawaning.pl/topic/3604-gdzie-z-przyczepa-w-okolice-makarskiej/?p=284923

 

A który jest bardziej na uboczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który jest bardziej na uboczu ?

 

One są w tej samej linii i graniczą ze sobą, wjazd bezpośrednio z Jadranki, jadąc od Makarskiej pierwszy jest wjazd na Dole a następny Boban. Samochodów z ulicy nie słychać. Gdybym jechała z dziećmi wybrałabym Dole ze względu na ładniejszą plażę i ogólnie większą przestrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuję wyjazd zaraz po rozdaniu świadectw.
Mój skład to 2+2 (10 i 4 lata)
Bardzo chętnie dołączę do wybierających się do Chorwacji.
Jadę pierwszy raz wiec dopasuję się do wybranego miejsca.
Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuję wyjazd zaraz po rozdaniu świadectw.

Mój skład to 2+2 (10 i 4 lata)

Bardzo chętnie dołączę do wybierających się do Chorwacji.

Jadę pierwszy raz wiec dopasuję się do wybranego miejsca.

Pozdrawiam

 

No widzę że w końcu zjawił się ktoś z moich stron , my planujemy na Rab wyjazd piątek albo sobota koniec czerwca.Miło by było razem pociągnąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwole się dołączyć do tematu, u nas plan jest taki aby w sobotę wieczorem wyruszyć i na pewno zaczniemy od Solarisu w Szybeniku http://en.campingsolaris.com/

 

Wiem, że nie każdemu odpowiada tego typu kemping ale byliśmy tam 3 lata temu spodobało się i chcemy tam wrocić na 3-4 dni żeby odpocząć po podróży, potem jazda dalej na południe na spokojniejsze kempingi i miejsca aż prawdopodobnie do Albanii - mamy na to prawie 3 tyg. W naszej ekipie są dwie dziewczynki 3 i 4 lata i wiem, że dla nich te place zabaw, basen i inne atrakcje będą na Solarisie wymarzone. Do 5 lipca jest trochę taniej więc warto skorzystać.

 

Jeżeli plan komuś odpowiada to z przyjemnością możemy pojechać razem. My ze względu na zamieszkanie jeździmy na Barwinek i dalej prosto w dół, w stronę Słońca. Co do nocnej jazdy to zawsze zaczynamy od nocnego odcinka "aby jak najdalej" bo dzieci wtedy śpią, ruch na drogach mniejszy a jak nawet lubie spokojnie nocą jechać. Myślę, że na ok 10-12 rano jesteśmy wstanie dojechać do Szybeniku wyjeżdżając ok 19-20.

 

Pozdr

Przemek

 

Ps.

Jak szukacie fajnego dla dzieci kempingu pod względem piaszczystej plaży to polecam http://www.duprimorje.hr/ - na początku półwyspu Plejsac.

 

 

Edytowane przez przemoch2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwole się dołączyć do tematu, u nas plan jest taki aby w sobotę wieczorem wyruszyć i na pewno zaczniemy od Solarisu w Szybeniku http://en.campingsolaris.com/

 

Wiem, że nie każdemu odpowiada tego typu kemping ale byliśmy tam 3 lata temu spodobało się i chcemy tam wrocić na 3-4 dni żeby odpocząć po podróży, potem jazda dalej na południe na spokojniejsze kempingi i miejsca aż prawdopodobnie do Albanii - mamy na to prawie 3 tyg. W naszej ekipie są dwie dziewczynki 3 i 4 lata i wiem, że dla nich te place zabaw, basen i inne atrakcje będą na Solarisie wymarzone. Do 5 lipca jest trochę taniej więc warto skorzystać.

 

Jeżeli plan komuś odpowiada to z przyjemnością możemy pojechać razem. My ze względu na zamieszkanie jeździmy na Barwinek i dalej prosto w dół, w stronę Słońca. Co do nocnej jazdy to zawsze zaczynamy od nocnego odcinka "aby jak najdalej" bo dzieci wtedy śpią, ruch na drogach mniejszy a jak nawet lubie spokojnie nocą jechać. Myślę, że na ok 10-12 rano jesteśmy wstanie dojechać do Szybeniku wyjeżdżając ok 19-20.

 

Pozdr

Przemek

 

Ps.

Jak szukacie fajnego dla dzieci kempingu pod względem piaszczystej plaży to polecam http://www.duprimorje.hr/ - na początku półwyspu Plejsac.

O jeszcze jeden z moich stron ,Witam ja też jadę na Rzeszów i Barwinek Miszkolc .Tylko że ja praktykuję wyjazd południe dociągniecie pod Budapeszt spanie i dalej, parę lat tak praktykujemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że w końcu zjawił się ktoś z moich stron , my planujemy na Rab wyjazd piątek albo sobota koniec czerwca.Miło by było razem pociągnąć .

 

Witam,

dla mnie nie ma za bardzo znaczenia czy to piątek czy sobota. Na piątek będę musiał się spinać ale damy radę a na sobotę to spokojnie.

Może być i Rab jak sprawdzone, jestem otwarty na każdą propozycję doświadczonych w wyjazdach do Chorwacji.

Zobaczę jakie ustalenia przyniesie ten założony temat.... może jakąś dużą ekipą uda się wyprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dla mnie nie ma za bardzo znaczenia czy to piątek czy sobota. Na piątek będę musiał się spinać ale damy radę a na sobotę to spokojnie.

Może być i Rab jak sprawdzone, jestem otwarty na każdą propozycję doświadczonych w wyjazdach do Chorwacji.

Zobaczę jakie ustalenia przyniesie ten założony temat.... może jakąś dużą ekipą uda się wyprawa.

Na dużą ekipę raczej nie licz ,chcemy bardziej kameralnie, cztery pięć ekipy maks ale tutaj Żądzi SZEF KAJETAN i on zdecyduje. :blagac: :blagac: :blagac: :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dużą ekipę raczej nie licz ,chcemy bardziej kameralnie, cztery pięć ekipy maks ale tutaj Żądzi SZEF KAJETAN i on zdecyduje. :blagac: :blagac: :blagac: :blagac:

 

Tak o 5 ekipach mniej więcej myślałem, wiem że ciężko jest wszystkim zainteresowanym dogodzić i jak przychodzi co do czego to 50% osób odpada.

Z racji, że jadę pierwszy raz mi jest wszystko jedno gdzie, ważne żeby w piątek max. w sobotę bo szkoda urlopu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o 5 ekipach mniej więcej myślałem, wiem że ciężko jest wszystkim zainteresowanym dogodzić i jak przychodzi co do czego to 50% osób odpada.

Z racji, że jadę pierwszy raz mi jest wszystko jedno gdzie, ważne żeby w piątek max. w sobotę bo szkoda urlopu...

 

@Lukers napisał:

...wiem że ciężko jest wszystkim zainteresowanym dogodzić

i jak przychodzi co do czego to 50% osób odpada. < jesteś OPTYMISTĄ

 

Znam przypadki że 50% odpadało jadąc na urlop.

W drodze powrotnej na rozstajnych drogach debatowano JAK DALEJ JECHAĆ ?

... przy rozłożonych mapach ~2h-3h na masce samochodu.

W rezultacie wszyscy wracali każdy swoją trasą=OSOBNO.

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajatan potrafi zorganizować 14 ekipową karawanę, doprowadzić ją na miejsce bezpiecznie łącznie z przerwami na siku ! Więc uważajcie ;) ja przyglądam się z boku bo jadę w pierwszym tyg lipca może gdzieś was dopadnę odwiedzę jak będziecie się meldować planuję zjechać na sam dół więc po drodze kilka miejsc odwiedzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajatan potrafi zorganizować 14 ekipową karawanę, doprowadzić ją na miejsce bezpiecznie łącznie z przerwami na siku ! Więc uważajcie ;) ja przyglądam się z boku bo jadę w pierwszym tyg lipca może gdzieś was dopadnę odwiedzę jak będziecie się meldować planuję zjechać na sam dół więc po drodze kilka miejsc odwiedzę ;)

 

Dzięki Witus za uznanie ale to było raptem 120 km a nie 1000.... I bardzo dużo zależy od dyscypliny jadących ekip. Te ekipy jadące w omawianej karawanie były nad podziw zdyscyplinowane. I to w duże mierze im należy przypisać powodzenie całej akcji  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.