Skocz do zawartości

a może z namiotem ..... ?


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest tak, że krytykujemy pomysł wakacji z namiotem. Ja napisałam tak jak to widzę. Dla mnie najważniejsza jest na wakacjach wygoda, a namiot takowej nie daje. Przynajmniej dla mnie. Jeździliśmy też z namiotem i jak sobie przypomnę te pakowanie do samochodu garnków, kuchenki i innych bibelotów to się sama dziwię, że tak długo wytrzymałam. Teraz w przyczepie całe wyposażenie jest na stałe, pozostaje tylko czasami coś uzupelnić  i w drogę. Nie trzeba myśleć o każdej drobnostce  niezbędnej na kempingu, a której brak może być odczuwalny. Jak ktoś lubi namiot- czemu nie? To też jest jakaś przygoda i jest masa ludzi uwielbiająca taki sposób wypoczynku. Pozdrawiam Ela.

Elu, znamy takich ludzi i podziwiamy ich sposób wypoczynku.

Od kilku dziesięcioleci spotykaliśmy znajomych z okolic Wrześni. Zawsze przybywali tu z namiotem willowym wraz z dziećmi. Przed kilkoma laty spotkaliśmy już tylko ich 40 letniego syna z dziećmi. Miejsce wielopokoleniowe.

Kiedy mówimy czas na zmianę miejsca, odpowiedż zawsze taka sama jak i jego rodziców.

My tu mamy wszystko czego chcemy. Nie znamy innego lepszego kempingu. Ogromny namiot w kolorze zielonym zawsze ustawiony  jest pod tymi samymi drzewami i w tym samym miejscu.

GPS: N42,818388,  E17,674681

Edytowane przez vistula (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając wątek jakoś przeoczyłem podać kontakt do mnie ( a nie widzę tu opcji EDYTUJ).

 

Tak,że na zakończenie - Jeśli byłby ktoś zainteresowany wyjazdem razem z nami proszę o kontakt :

 

m.kosierkiewicz@o2.pl

 

GG 7349321

 

500-216-744

 

Dzięki za miłe słowa - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Michał nie przeżywaj tylko się już pakuj :biwak: lato już niedługo a Chorwacja czeka :gitara: i nie jest aż tak ważne z namiotem czy z cepką ale najważniejsze to jechać !!!! bo jak Ci się odmieni to lato minie i :mlot::hmm::look::no:

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej .

 

A może byłby ktoś zdecydowany pojechać z namiotem ?

 

Z namiotem jesteśmy bardziej mobilni, taki wyjazd jest dużo bardziej ekonomiczny ( autko dużo mniej pali , pojedziemy dużo szybciej  do tego opłaty za wszelkie przejazdy itp.  ) A przed wszystkim - my ( Paczkowie ) bardzo lubimy objazdowe wakacje i nie do końca cieszy nas siedzenie w jednym miejscu.

 

Myślimy o objechaniu Chorwacji .

 

Termin wyjazdu - pierwsza połowa lipca lub druga sierpnia

 

A nasza załoga to ( 2 + 1 siedmio letnia panienka )

 

Może ktoś dołączy do nas , lub my się dołączymy ......

Cześć Paczki

 

My 2+2 (dwie dziewczynki 3 i 5 lat) jedziemy co prawda raczej z przyczepą ale odkąd jeździmy z przyczepą to zawsze jest to duża objazdówka. Najwyżej 2-3 noce w jednym miejscu.W tamtym roku my byliśmy z przyczepą a z nami jeździł znajomy z dzieckiem i z namiotem więc gdybyści chcieli to zawsze można się przynajmniej na kilka kempingów połączyć. Ze względu na różnice czasowe w dojeździe ( w tamtym roku to była Rumunia) znajomy jechał dzień wcześniej i na nas czekał ale na miejscu gdzie do przejechania z kempingu na kemping było 100, 200 czy 300 km to już jeżdziliśmy większość razem. My w tym roku wyjątkowo jedziemy na samym początku wakacji bo w sierpniu mamy wesele w rodzinie i musimy być. Wyjazd w sobotę w nocy po końcu roku bo żona nauczycielka tak aby w niedziele rano być w Szybeniku i tam 2-3 dni na odpoczynek a potem już dalej na południe aż do Czarnogóry i Albanii powrót prawdopodobnie po ok 16-17 dniach przez Serbię albo Bośnię z przystankiem na jeden dzień na baseny węgierskie.

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.