Skocz do zawartości

pytanie o burstnera


hedonis

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Jeśli napisałem, że dobrze jest znaleźć budkę w idealnym stanie, to przecież nie znaczy, że nową :nono:

(...)

 

I dzięki takiej klasyfikacji mamy sytuację jaką mamy. Co raz większe g...no na rynku wtórnym jest idealne tylko dlatego  że śmierdzi.

Sorry, ale będę polemizował.

Dla mnie idealna to taka, ze lepsza już być nie może, np WYJEŻDŻA Z FABRYKI  

Od tej chwili może być już tylko gorsza.

Idealna/idealny = przedmiot który nie może być już lepszy. 

Nie istnieje określenie mówiące o stanie lepszym niż idealny, jak więc określisz nową skoro mówisz o idealnej używanej?

Przypisywanie cech lepszych niż faktycznie jest idealizowaniem.

Tu mamy już gotową definicję co kryje się pod słowem idealna: Twoim mniemaniu oznacza to przedmiot opisowo lepszy niż faktycznie nim jest w rzeczywistości.

Zatem paradoks: Uwaga, budy idealne to takie które mają wady.

Naprawdę tak chcesz to rozumować? 

Mam nadzieje że Cię przekonałem, jeśli nie, to odsyłam Cię do prof. Bralczyka.

.

Nie wiem czy tak określiłem sprzedając swoją budkę (którą) . 

Nigdy nie lubiłem używać słowa  IDEALNA bo to słowo do mojej budki nie pasowało.

Mogła być idealna dla... (kogoś) - ale nie w odniesieniu do jej stanu.

No ale nie wypieram się że tak nie było, bo jednak dojrzałem do znaczenia słowa, unikam go i deptam brudnymi buciorami co na nie nie zasługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :hmm:

W tej drugiej przednie okno jest jakieś kombinowane, skręcane (mogło się rozwarstwić). :hmm:

Tomii, przednie i tylne okna w Burstnerach z tych roczników miały jakąś wadę fabryczną. Swoją kupawałem jako nówkę u dilera w Berlinie, rocznik 2000r. Po kilku latach dostałem zaproszenie do serwisu Burstnera, w celu wzmocnienia tych szyb. Ponoć zdarzyły się przypadki rozejścia się obu warstw. Ja sobie to odpuściłem, do tej pory mam spokój. Ta o której piszesz jest prawdopodobnie po takim wzmocnieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tomii ale masz wzrok jak sokół. Kurcze na miejscu to byś dopiero wyszukał.... felerów.

Nic by z Tobą człowiek nie kupił, chyba że w fabryce... hi hi. Niestety tak już jest w naszym kochanym kraju, ale lepiej już łata na dachu po gałęzi niz "nowy" bok w promocji.

Pozdrawiam gorąco wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii ale masz wzrok jak sokół. Kurcze na miejscu to byś dopiero wyszukał.... felerów.

 

Bez przesady, mówimy tylko o rzeczach które widać na pierwszy rzut oka  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii ale masz wzrok jak sokół. Kurcze na miejscu to byś dopiero wyszukał.... felerów.

Nic by z Tobą człowiek nie kupił, chyba że w fabryce... hi hi. Niestety tak już jest w naszym kochanym kraju, ale lepiej już łata na dachu po gałęzi niz "nowy" bok w promocji.

Witam !

:niewiem:  Przecież chyba o to tu chodzi, aby napisać o tym, co się zauważyło.

Tomii napisał, co go zaniepokoiło, a wagę tych spostrzeżeń ostatecznie oceni sam zainteresowany :hmm:

 

Widziałeś w tej pierwszej łatę na dachu od przodu  :] ? Mistrzostwo! Już nie mówię o tylnej ścianie która też jest chyba wymieniona  :hmm:

W tej drugiej przednie okno jest jakieś kombinowane, skręcane (mogło się rozwarstwić). No i co to jest u góry na ścianie z drzwiami - lampka przedsionka? Tylna obrysówka z wystającym drutem  :hmm:

Dokładnie, też zauważyłem te rzeczy. Dodam jeszcze, że o tej budce w ubiegłym roku chyba również była mowa przy jakiejś okazji (zapamiętałem dobrze ten kabelek przy obrysówce - ta sama fota)  :look:

Wszystkie okna (ściana przednia, tylna i prawa) mają jakieś dziwne "śruby". Na oknach ściany lewej nie widzę tego.

Co to jest :niewiem: , ale chyba nic dobrego. Firma wypożycza budki, więc poszanowane raczej nie będą.

IMHO

 

post-8228-0-63344000-1361319144_thumb.jpg

 

post-8228-0-60259600-1361319143_thumb.jpg

 

post-8228-0-34393700-1361319145_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o tego sprzedawcę, to ten temat chyba troszkę rozjaśni co do stanu przyczepy, ja bym nie ryzykował:

http://forum.karawaning.pl/topic/2990-steszew-zamyslowo-kpoznania-manczak/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.