Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

No to poczekamy ten miesiąc coffee-270027.gif

 

Przypominam, że mam pomysł szybkiego spotkania w Rajczy. Np. za dwa tygodnie. Gosia ma wolny weekend - rzadkość. Mogę załatwić zakotwiczenie przy schronisku młodzieżowym w Rajczy-Nickulinie. Spokojnie-dojazd jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LISTA NA KIEŁBASĘ:

 

 

1. TOM3653 Kabanosy: 1kg ; Kiełbasa na grilla: 1kg

2. Marco: Kiełbasa na grill: 1 kg

3. Maarec, kabanosy :1kg, kiełbasa 1kg

na samą myśl znowu się głodny zrobiłem :]

 

Ok Kajetan... jak tylko warunki na drodze :] - czytaj do Twojej posesji :] pozwolą to spodziewaj się mnie tak ok 16-17 w ogrodzie :]

 

ewentualnie może więcej tej kiełbasy zamówić, bo się okaże że na miejscu u Ciebie zjemy zapas dla reszty na weekend :]

 

edit... zmieniłem zdanie, przeanalizowałem sprawę, przypomniałem sobie o tym drugim głodnym potworku 11 letnim..... hmmm

 

1. TOM3653 Kabanosy: 1kg ; Kiełbasa na grilla: 1kg

2. Marco: Kiełbasa na grill: 1 kg

3. Maarec, kabanosy :1kg, kiełbasa 2kg moze starczy

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samą myśl znowu się głodny zrobiłem :]

 

Ok Kajetan... jak tylko warunki na drodze :] - czytaj do Twojej posesji :] pozwolą to spodziewaj się mnie tak ok 16-17 w ogrodzie :]

 

ewentualnie może więcej tej kiełbasy zamówić, bo się okaże że na miejscu u Ciebie zjemy zapas dla reszty na weekend :]

 

edit... zmieniłem zdanie, przeanalizowałem sprawę, przypomniałem sobie o tym drugim głodnym potworku 11 letnim..... hmmm

 

1. TOM3653 Kabanosy: 1kg ; Kiełbasa na grilla: 1kg

2. Marco: Kiełbasa na grill: 1 kg

3. Maarec, kabanosy :1kg, kiełbasa 2kg moze starczy

 

Mówimy o 30-tym kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o 30-tym kwietnia?

tak, dokładnie.

 

jak dobrze widze to konkrety jeszcze nie padły na to otwarcie sezonu. Odległość dla mnie jest akceptowalna, ale z kilku względów termin pasuje mi średnio. Co innego 12-14.04, ale to wieeeelu innym nie spasuje. Przy ładnej pogodzie mogę się stawić 5-6-7 (do 9rano w niedziele).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki, jeżeli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. :blagac:



1. TOM3653 - 4szt.
2. maarec - 2szt.

3. parapo50- 2szt

4. Kajetan1975 - 2 szt.

5. seba1 - 1szt  

6. Marko6 2 szt

7. bartosz_b - 1szt

8. gazirek - 2szt

9. Jozin - 2szt

10. abjan - 2szt

11. darek126N - 2szt

12. Michalc3 - 1szt.

 

Listę będę odświeżał co jakiś czas dla przypomnienia i dla ewentualnych nowych uczestników aby wiedzieli o naklejkach.


 

 

post-7306-0-94942000-1364240981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dokładnie.

 

jak dobrze widze to konkrety jeszcze nie padły na to otwarcie sezonu. Odległość dla mnie jest akceptowalna, ale z kilku względów termin pasuje mi średnio. Co innego 12-14.04, ale to wieeeelu innym nie spasuje. Przy ładnej pogodzie mogę się stawić 5-6-7 (do 9rano w niedziele).....

 

Ze względu na żonę - Gosię nam pasuje niestety tylko weekend za dwa tygodnie. Jak będzie lipna pogoda to po prostu odpuścimy. Myslę, żeby wyjechać w sobotę do południa i wrócić w niedzielę. W planach wycieczka do mnie do chaty, oraz wspólne wyjście do Country Pubu0drinks.gif i gra na słynnym, krzywym stole bilardowym (jeśli jeszcze tan jest bo to wspomnienia z czasów studenckich i wczesno-poślubnych)

 

No i to tyle. Jak na 24h to chyba wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek może nowy temat :)

Jak będzie fajna pogoda to ja jestem za, tylko może by rozważyć wyjazd w piątek tak żeby tam dojechać nawet koło tej 21. Więcej piwka można wypić no i od rana już na miejscu a takto pół soboty w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od pogody i gościa. Przede wszystkim muszę wiedzieć ilu nas by było i jak najszybciej do niego dzwonić.

 

Można i tak, tylko pamiętaj, że po nocy gorzej się rozbija, a tam pewnie jeszcze śnieg gdzieniegdzie będzie... dlatego myślałem o tym, żeby rano i za dnia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko nie spadnie znowu śnieg, nie będzie lało a temp się zdecyduje na to że nie spada poniżej zera to my jedziemy. Co do rozbijania/ustawiania, myślę że na dwie noce to nie robi większego znaczenia byle by się z łóżka nie wykulać po kilku piwkach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja musze pogadać z żoną :)

 

Szczerze mówiąc to ja też  :] ale mam nadzieję, że to przełknie  :hmm: najwyżej przyjedziemy tylko z juniorem. Bartek! W razie czego uruchamiaj Anię, niech molestuje moją. Możliwe że ma na nią większy wpływ niż ja... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA CHĘTNYCH NA RAJCZĘ 05-07.04

 

1. batrosz_b

2. Kajetan1975

3. maarec

4. darek126N

 

W święta będę na miejscu, obfotografuje, wrzucę na wątek i zobaczymy co z tego wyjdzie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ja już pogadałem powiedziała że "jak pogoda będzie ładna to  można sprobować" :)

więc jak coś to my sie piszemy :)

 

Ja już też po rozmowie i nawet jakoś przeszło :) Pozostaje mieć nadzieję że pogoda pomoże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.