Skocz do zawartości

Włochy w lipcu 2013.


RobertN

Rekomendowane odpowiedzi

Dla nas również kemping Pra delle Tori jest póki co jedynym ( z około 50 może 60 odwiedzonych), do którego cała "załoga" chce wracać :slina: . Tak normalnie to 2 razy w te same miejsca nie jeździmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla nas również kemping Pra delle Tori jest póki co jedynym ( z około 50 może 60 odwiedzonych), do którego cała "załoga" chce wracać :slina: .

 

Ale ceny odjechane w kosmos....  :look:  :look:  :look:  :pad:  :pad:  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired

dzięki za namiary, są super.

W zeszłym roku jechaliśmy zaraz po Was do Włoch, nas ta pogoda o której piszesz omineła.  Natomiast w zeszłym roku jak wracaliśmy z majówki, również z Italii w Austrii koło Klegenfurtu było ostre gradobicie. Całe szczęscie w dniu wyjazdu postawiliśmy zostać na miejscu do wieczora i wracać na noc, jak jechaliśmy tamtędy około pierwszej w nocy i zobaczyłem około 30cm gradu na poboczu włosy mi się postawiły.

W alpach bywa różnie i trzeba mieć się na baczności.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startujemy 27.06 do Włoch, okolice Wenecji...

@P_JA

Jeżeli to Wasze miejsce w okolicy Wenecji nie jest zastrzeżone, podaj namiary.

Czy w tym miejscu są ścieżki rowerowe ?

Każdego dnia musimy wg recepty lekarskiej pedałować minimum 15-20 km.

Żona dla odmiany sugeruje w tym roku wyjazd pod koniec maja,

cały czerwiec przeznaczymy na Pra delle Torii, nigdy w tym terminie nie byliśmy.

Lipiec odpada z powodu wysokich temperatur oraz zgiełku na kempingu i plaży.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired,

oczywiście, że nie jest to tajemnica :)

ponizej link do strony

http://www.campinglido.com/index.aspx

 

Jeżeli chodzi ościeżki rowerowe to praktycznie przez całą miejscowość, wdłuż plaży i nie tylko są wyznaczone trasy.

Miejsce rezerwowałem bo jedziemy na dwa zestawy i chcieliśmy mieć sąsiadujące parcele. Niestety liczą pobyt od soboty do soboty.

W tej miejscowości są na  pewno trzy kempingi. Lido jest najtańszy ale nic mu nie brakuje (baseny, animacje dla dzieciaków)

Za parcele w drugiej linii brzegowej, dwie osoby dorosłe, dwójka dzieci 4 i 6 lat na 7 dni w terminie 27.06 - 5.07 zapłacę około 1180zł.


@P_JA

Jeżeli to Wasze miejsce w okolicy Wenecji nie jest zastrzeżone, podaj namiary.

Czy w tym miejscu są ścieżki rowerowe ?

Każdego dnia musimy wg recepty lekarskiej pedałować minimum 15-20 km.

Żona dla odmiany sugeruje w tym roku wyjazd pod koniec maja,

cały czerwiec przeznaczymy na Pra delle Torii, nigdy w tym terminie nie byliśmy.

Lipiec odpada z powodu wysokich temperatur oraz zgiełku na kempingu i plaży.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

 

Jeżeli chodzi termin końcówka maja to myślę, że spokojnie da się wytrzymać.

My w ostatnich latach byliśmy tam na majówce i było super, nie za ciepło nie za zimno, naprawdę w sam raz.

Oczywiście oryginalni włosi chodzili i leżakowali na plaży w swetrach ale dla nas była optymalna temperatura, około 26C.

W zeszłym roku jadąc na majówkę zatrzymaliśmy się na postój zaraz po przekroczeniu granicy włoskiej, śnieg na wyciągnięcie ręki a 200km dalej świetna pogoda (oczywiście kąpiel w adriatyku zaliczona na każdej majówce).

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired,

oczywiście, że nie jest to tajemnica :)

ponizej link do strony

http://www.campinglido.com/index.aspx

 

Jeżeli chodzi ościeżki rowerowe to praktycznie przez całą miejscowość, wdłuż plaży i nie tylko są wyznaczone trasy. < SUPER !

@P_JA

Z nieba nam spadłeś, dziękujemy za Lido ... chętnie odwiedzimy nasze stare miejsce.

Napisz jak tam jest z WiFi ponieważ info na stronie www jest byle jakie. Ile kosztuje dostęp do WiFi ?

Dostępu do Internetu potrzebujemy każdego dnia, rano ściągamy pocztę, wieczorem odpowiadamy na zapytania.

 

W prądem na Lido jest cieniutko, to co oferują to nawet czajnik z wodą chyba nie zagotuje się ?

Ścieżki rowerowe nas bardzo cieszą będzie gdzie pedałować = odrabiać "szarwark".

Chyba zamienimy Pra delle Torri na Lido na cały czerwiec.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Na początku lat 90-tych XX wieku byliśmy na tym kempingu.

Po konsultacji z żoną ośmielamy się napisać że nasze miejsce było tak jak zaznaczyłem na mapie niżej.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ired

 

Dowcip Ci się wyostrzył   :]  Czyżbyś już podjął tą ważką decyzję ?????  :piwko:

 

 

 

Co do pogody w sierpniu to my w zeszłym roku byliśmy od 18 sierpnia do 2 września. 

Rano i wieczorem sweterek. W dzień super ciepło. 

Ale mieliśmy chyba z 6 burz.

 

No i super, przynajmniej wyspać sie można, a w CRO, w sezonie to w nocy nie wiadomo, czy spać w cepie czy obok, czy na dachu czy co w ogóle  :wacko:

 

A i burza też by sie czasem przydała, zawsze jakaś atrakcja :) Kiedyś w HU mieliśmy z gradobiciem ale w granicach rozsądku :) Dzieci były zachwycone  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_JA

Z nieba nam spadłeś, dziękujemy za Lido ... chętnie odwiedzimy nasze stare miejsce.

Napisz jak tam jest z WiFi ponieważ info na stronie www jest byle jakie. Ile kosztuje dostęp do WiFi ?

Dostępu do Internetu potrzebujemy każdego dnia, rano ściągamy pocztę, wieczorem odpowiadamy na zapytania.

 

W prądem na Lido jest cieniutko, to co oferują to nawet czajnik z wodą chyba nie zagotuje się ?

Ścieżki rowerowe nas bardzo cieszą będzie gdzie pedałować = odrabiać "szarwark".

Chyba zamienimy Pra delle Torri na Lido na cały czerwiec.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Na początku lat 90-tych XX wieku byliśmy na tym kempingu.

Po konsultacji z żoną ośmielamy się napisać że nasze miejsce było tak jak zaznaczyłem na mapie niżej.

 

 

Dośwaidczenia z Wi-Fi nie mam, będziemy piewszy raz na tym kempingu ( w sumie 6 razy byliśmy w tej miejscowości)

Nasze miesjca to 39 i 40 w drugiej linii brzegowej. Będziemy od 28.06 to może się spotkamy na miejscu, jeżeli wybierzecie ten kemping.

@ Ired

 

Dowcip Ci się wyostrzył   :]  Czyżbyś już podjął tą ważką decyzję ?????  :piwko:

 

 

 

 

No i super, przynajmniej wyspać sie można, a w CRO, w sezonie to w nocy nie wiadomo, czy spać w cepie czy obok, czy na dachu czy co w ogóle  :wacko:

 

A i burza też by sie czasem przydała, zawsze jakaś atrakcja :) Kiedyś w HU mieliśmy z gradobiciem ale w granicach rozsądku :) Dzieci były zachwycone  :-]

 

W 2012r byliśmy na KRK w połowie sierpnia na kempingu Silo, miejsce mieliśmy bajeczne, na samym klifie. Dzięki morskiej bryzie, którą łapaliśmy jako pierwsi z racji bliskiego postoju przy morzu, spanie w nocy było rewelacyjne, nawet drzwi mieliśmy na noc zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.