Skocz do zawartości

Włochy w lipcu 2013.


RobertN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To fajnie. Możemy sobie pomachać z przeciwległych pasów na autostradzie :)

 

My wyjeżdżamy 28-29 .06 i wracamy 15.07  :lol2: no tośmy się zgadali... :)

 

Ale kierunek słuszny i chętnie byśmy się podczepili. Toskania piękna jest... byliśmy przejazdem, z namiotem za czasów młodego małżeństwa z Kubusiem w brzuszku u mamusi :)

Też rozważam Włochy. Termin także pierwsze tygodnie lipca.

Chętnie bym się podłączył.

2+ sześciolatek i dwulatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Toskania czy północny Adriatyk bo już się  pogubiłem.

Być może pojedziemy początkiem Lipca.

 

Piotrek. A gdzie byś wolał? Ja juz sam nie wiem co lepsze. Ciągnie mnie do Włoch ale koszty przerażają :look:  Chyba, żeby z kartą ACSI spróbować... tylko autostrady nas zjedzą....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy na kemping PraDella Torri - właśnie ze względu na atrakcje dla dzieci i odległość od morza. Zamierzamy dobić na miejsce na dzień dziecka;)

@Speedy napisał:

My jedziemy na kemping Pra Delle Torri < bardzo dobry wybór, polecam

Byliśmy tu wielokrotnie, zawsze było OK.

Nasz ostatni wyjazd <  klikaj dowiesz się więcej...

Jak oddalisz będzie całość, dojazd+nasz ulubiony nocleg na trasie.

Przybliż trasę od granicy A/I do kempingu.

Przejazd bez autostad lokalną drogą SS13.

Pozdrawiam,

PS

Zerknij niżej do esencja znajdziesz nasze wyjazdy do Włoch w minionych latach.

Wybierz gotowca wg potrzeb.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie własnie przeraża. Wyszło ponad 40 euro za 2+1 siedmiolatek i to bez taksy turystycznej  :look:

 

Więc zapraszam do Lignano  , cena do 5 Lipca to 24€  , lub 31,50€ od 6 do 30 Lipca (2+1 ,plac z prądem) , więc średnia wyjdzie poniżej 30€

Dodatkowo ,śmiesznie niskie ceny w pobliskich marketach . Plaża również nie jest mocno zatłoczona w tym terminie.

Autostrada od granicy do Lignano to ~12€ , można ominąć . Zmieścisz się w 2500zł/14dni z paliwem .

 

 

Myślał ktoś o Sardynii przełom Sierpień / Wrzesień ? Bez przyczepy , domek,namiot lub kwatery .

post-4433-0-74775600-1366466294_thumb.jpg

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja już goni cenami ... jak zerknąłem na cennik prapratno gdzie się wybieram wychodzi podobnie. Starsza córka nie łapie się na zniżki będzie bolało.

 

I dlatego chyba zrezygnujemy niestety z Prapratno. Cena, odległość i położenie (wszędzie samochodem). :(

 

oczywiście namieszałem , cena w Lipcu to 42€ , do końca Czerwca oraz końcem Sierpnia  31,50€  , zdjęcie również inne wlazło ale jak już jest to są to tamtejsze holki

 

No widzisz, cholera 42 euro to kupa kasy :( Ale daj jakiegoś linka do kampu ...

 

Ale holki mogą być :) zwłaszcza ta niska z przodu, co to jej tylko głowę widać  :>

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja już się łapię na 3+1 starsza to 14latka więc koniec ulg, młodsza 4latka więc zaczynam płacić ! Chcę koniecznie południe chorwacji zobaczyć .. Włochy odpuszczę, zaraz mnie by kusiła Wenecja, Rzym - a to kosztuje fortunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja już się łapię na 3+1 starsza to 14latka więc koniec ulg, młodsza 4latka więc zaczynam płacić ! Chcę koniecznie południe chorwacji zobaczyć .. Włochy odpuszczę, zaraz mnie by kusiła Wenecja, Rzym - a to kosztuje fortunę.

@witus napisał:

...mnie by kusiła Wenecja, Rzym - a to kosztuje fortunę. < w 2007 r. koszty równe 1/2 fortuny

Nigdy nic nie było za darmo.

 

witus ... do zwiedzania Rzymu kemping  < polecam, przetestowany 2 x

Pozdrawiam,

PS

Jak poklikasz znajdziesz dojazd do Wenecji.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.