Skocz do zawartości

Zagadka


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, Eastnomad napisał(a):

Pewnie nietrafione, ale pstrąg to mi się najbardziej kojarzy ze stawami hodowlanymi pstrągów w ojcowie i knajpą tuż obok „pstrąg ojcowski” 

nie

7 godzin temu, Arur napisał(a):

Witam 

Smakowicie  wyglonda aż człek  slinotoku dostał mniam ale gdzie to serwują????:sciana::sciana:

odpowiedź na dole :)

6 godzin temu, Misio napisał(a):

Strzelam...

Mysłakowice ?

PS. Podpowiedź była by bardziej zaskakująca, gdybyś napisał że można tam kupić wyśmienitego schabowego lub stek z dinozaura... ?

nie , ale schabowy też był tam w karcie ;)

2 godziny temu, jacek357 napisał(a):

Witam,

Lubieszewo ?

nie

1 godzinę temu, MaciekR4 napisał(a):

aż się boję pisać, bo swojego komputra ze zdjęciami mam niesprawnego :huh:


Raj Pstrąg, Stronie Śląskie?

zgadza się zadajesz  :brawo:

a przy okazji to polecam to miejsce. zarówno zupa rybna jak i pstrąg  przepyszne a ceny jak na dzisiejsze warunki  poniżej średniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Suzu4x4 napisał(a):

zgadza się zadajesz  :brawo:

a przy okazji to polecam to miejsce. zarówno zupa rybna jak i pstrąg  przepyszne a ceny jak na dzisiejsze warunki  poniżej średniej.

o kutfa...no dobra, zaraz coś wyszukam, bo jak pisałem komputer z praktycznie wszystkimi zdjęciami jakie mamy jest pozbawiony karty graficznej (ratowałem syna komputer)

a co do miejsca - żonie powiedziałem, że mogę jej złowić pstrąga i go jej zrobią i ma przemyśleć sprawę. Ja ryby łowić to tak, ale jeść to już nie lubię ;)

Edytowane przez MaciekR4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś sfocił drzwi do katedry 200m dalej, to nikt nie miałby wątpliwości :) Wygląda to na jakiś statek płynący przez naturalny nadrzeczny krajobraz pól, łąk i lasów, a to ani statek, ani nie płynie, ani dzicz. 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi razy oko 45 stopni w prawo, ale poza kadrem, i zasłonięty skarpą/wzgórzem, jest b. charakterystyczny obiekt. Gdyby z miejsca w zagadce zrobić w tym kierunki fotkę w nocy, to blask biłby w niebo, Ogień i blask i dym widoczny z kilometRów, jakoby Lucyfer wyprawiał niEcNe igrzyska, Płomienie, Łuna, pOżoga, Czarcia Kuźnia.

Dosyć chyba podpowiedzi nie wprost żeby rozruszać temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czyś napisał(a):

Pi razy oko 45 stopni w prawo, ale poza kadrem, i zasłonięty skarpą/wzgórzem, jest b. charakterystyczny obiekt. Gdyby z miejsca w zagadce zrobić w tym kierunki fotkę w nocy, to blask biłby w niebo, Ogień i blask i dym widoczny z kilometRów, jakoby Lucyfer wyprawiał niEcNe igrzyska, Płomienie, Łuna, pOżoga, Czarcia Kuźnia.

Dosyć chyba podpowiedzi nie wprost żeby rozruszać temat :) 

Aaaaaa!!!
Na wzgórzu po prawej Bazylika, a na drugim brzegu "spichrz" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czyś napisał(a):

Pi razy oko 45 stopni w prawo, ale poza kadrem, i zasłonięty skarpą/wzgórzem, jest b. charakterystyczny obiekt. Gdyby z miejsca w zagadce zrobić w tym kierunki fotkę w nocy, to blask biłby w niebo, Ogień i blask i dym widoczny z kilometRów, jakoby Lucyfer wyprawiał niEcNe igrzyska, Płomienie, Łuna, pOżoga, Czarcia Kuźnia.

Dosyć chyba podpowiedzi nie wprost żeby rozruszać temat :) 

Bez szukania fotki - trochę edycji  tekstu i gotowe:bevil:

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czyś napisał(a):

 Płomienie, Łuna, pOżoga, Czarcia Kuźnia. 

to mamy zwycięzcę ;)

zdjęcie z Płockiego Molo i Wisła, gdybym zrobił jak pisałeś trochę w bok to byłoby za łatwe 

Edytowane przez MaciekR4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to Ed zadaje, podkreślił miasto. Jak tylko wziąłem udział w twórzych poddpowiedziach podpowiedziach. Nie wymieniłem rzeki, nie wymieniłem miasta, ani wprost obiektu. A przeszperawszy fona nie mam ani jednego zdjęcia nadającego się na zagadkę.

PS Pełna podpowiedź była : Ogień i blask i dym widoczny z kilometRów, jakoby Lucyfer wyprawiał niEcNe igrzyska Płomienie, Łuna, pOżoga, Czarcia Kuźnia, znaczy się Petrochemia, Płock, nie statek ergo molo, jak molo i Płock to i rzeka.... ale nic ode mnie wprost nie padło :)

Gratki - fajne zdjęcie. Pierwsze skojarzenie mialem że to Odra Zachodnia, i pokład jakiegoś promu czy statku chodzącego ze Szczecina, tylko cosik nisko było jak na pokład spacerowy a za duże na żeglugę turystyczną :)

 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.