Skocz do zawartości

Zagadka


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie złamie kolejnej niepisanej zasady ale umieszczę trzy foty.
Zrobię to by ułatwić a jednocześnie uniknąć podpowiedzi w stylu dziura, kamienie, niebo, ziemia …

Ten sam region co poprzednia zagadka :) 

P.S.

Czasy Fiedlera  odeszły do historii i teraz w Wielkopolsce chyba cierpimy na brak podróżników dostrzegających piękno otaczającego krajobrazu. Przynajmniej nie ma ich na forum :) …. Czasami warto spojrzeć co widać dalej a nie tylko na pierwszy plan … a jak nie wiesz, nie widziałeś, nie byłeś … lub nie potrafisz używać Google pamiętaj „Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie”

IMG_0680.thumb.jpeg.9a0cdea871282898964a09549b6c4de7.jpegIMG_0681.thumb.jpeg.ffba7f87ae71552f13c2f4c798bd3905.jpegIMG_0683.thumb.jpeg.1bd938b639bd02d6afd0ebd11dac8599.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajne zdjęcia, ale nie wiem, gdzie to ;)

23 minuty temu, rtwppk napisał(a):

Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie”

 Nie zastosowałem się do Twojej rekomendacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli któregoś użytkownika forum z Wlkp, który taki nie jest uraziłem wpisem - to bardzo przepraszam!

1 minutę temu, lbuster napisał(a):

Fajne zdjęcia, ale nie wiem, gdzie to ;)

 Nie zastosowałem się do Twojej rekomendacji :P

:) Panie Sebastianie ale Pan nie jest z Wlkp :palacz:

Fajne miejsce na zdjęciu i ja wiem gdzie to jest :) nawet zwiedzałam za czasów świetności :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rtwppk napisał(a):

A jeśli któregoś użytkownika forum z Wlkp, który taki nie jest uraziłem wpisem - to bardzo przepraszam!

Forumowi Wielkopolanie mają poczucie humoru i raczej nie przejmują się zwartością serwowana przez nowego "dyrektora forum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rtwppk napisał(a):

Nie wiem czy nie złamie kolejnej niepisanej zasady ale umieszczę trzy foty.
Zrobię to by ułatwić a jednocześnie uniknąć podpowiedzi w stylu dziura, kamienie, niebo, ziemia …

Ten sam region co poprzednia zagadka :) 

(...)

Izerskie Garby,  widok na kopalnię kwarcu Stanisław i Wysoki Kamień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cathay napisał(a):

Forumowi Wielkopolanie mają poczucie humoru i raczej nie przejmują się zwartością serwowana przez nowego "dyrektora forum".

Etykieta „dyrektora forum” nie jest zła, nawet gdy by to nie tylko była Twoja opinia. 
Ale jak nazwać faceta który podróżnika wyzywa i obraża od „polaczka” przez małe p… 

I z ogromnym poczuciem humoru innym na forum blokuje zabawę :) ?
Chyba, że nigdzie nie byłeś i brak zdjęć … ale to tez można napisać w sposób kulturalny nie musisz się wstydzić.

 

 

13 minut temu, Suzu4x4 napisał(a):

Izerskie Garby,  widok na kopalnię kwarcu Stanisław i Wysoki Kamień ;)

Oczywiście :) .. zadajesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.