Skocz do zawartości

II rajd karawaning.pl - czy jest jakiś plan


Rekomendowane odpowiedzi

Sam bardzo żałuję straconej okazji do Rajdu, najgorzej, że sprzyjający układ terminów z długim wolnym pojawia się dopiero w roku.... 2017.

 

Podobno karawaning to wolność wieć jak ta okazja może być stracona skoro do majówki jeszcze 2 miesiące ?

Przez tyle czasu to można zaplanować każdą wyprawę ,weź się w garść :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wiluś

 

A na Langoszowe Spotkanie to nie łaska ? :) Blisko i ekipa fajna.... No i nową cepą pochwalić się można :thank:

 

Dzięki za Zaproszenie :thank: Ciągle śledzę ten temat jednak nie zapisuję się na razie bo ciągle myślę o cieplejszym kierunku Europy a przynajmniej mam taką nadzieję ż tam będzie cieplej :hmm:   Jednak w perpektywie 10 dni wolnego jakie akurat udało mi sie wyrwać z pracy w tym terminie to byłbym wielce niepocieszony gdyby akrat mioało być zimno , czego akurat Wam nie Życzę :nono:

 

 

Wiluś na lodowcu może być różnie, jak jest ciepło to fajna jazda na nartach jest tylko rano a potem od południa robi się kasza i mokro.

Ale frajda jest, jak jeździsz na nartach a na dole masz temperatury wiosenno-letnie.

 

 

Sam bardzo żałuję straconej okazji do Rajdu, najgorzej, że sprzyjający układ terminów z długim wolnym pojawia się dopiero w roku.... 2017.

 

 

Kajtek, ogranicz gulasz, przecież coś mi się kojarzy że Wiluś tą "nową budką" był już w Wiśle....

 

 

Wiem żed może być róznie ale nigdy tam w maju nie byłem i chcieliśmy spróbować tym bardziej że ze względów zdrowotnych syna nie byliśmy na feriach nigdzie :zly: Jednak zawsze możemy sobie narty podarować i jechać gdzieś indziej :hmm:

A okazja tak jak pisze Piotrek wcale nie jest taka stracona bo 2 miesiące to dużo czasu :yay:

 

 

 

Ja nie kojarzę ale z Wisły niewiele kojarzę :)

 

 

Miodzio ma rację no i dobrą pamięć jak widzę byliśmy z budką w Wiśle na zlocie ale przy takiej ilości załóg ciężko jest wszystkich skojarzyć tym bardziej że z racji tego że był to nasz pierwszy zlot staraliśmy się nie rzucać w oczy :skromny:

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu wiele ,mnie również ciągnie w cieplejsze miejsce dlatego nie zapisałem się na Langosze ale wcale ich nie wykluczam.

Poczatkiem Maja jeszcze 39iPół później 40cha na karku więc trzeba gdzieś pojechać bo po 40 to już raczej tylko szydełkowanie lub wycieczki do Ciechocinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jak to sie nie zapisales jak jestes wpisany na liste ;-)

Ja na majowke nie planuje dalszych wyjazdow z tego powodu ze w czerwcu planuje Chorwacje i trzeba troche przyoszczedzic. To Wilus moze zamiast Cro w maju dasz sie namowic na czerwiec gdzie temp gwarantowana i woda w morzu juz ciepla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na którą listę ;) ja nigdy się nie wpisuje bo niegdy nie wiem czy dojadę .Kiedyś jak umówiłem się w Lignano to dojechałem po tygodniu :hehe:  , na I Rajd nie pojechałem ale to juz siła wyższa mimo szeczerych chęci.Wisła była a ja zamist dojechać to zostałem dzień dłużej nad Adriatykiem. Wobec tego wolę nie zajmować miejsc na liście.

Fakt,że na Langoszach planujecie gulaszowy katering więc mógłbym świętować urodziny ,wystarczy upolować dwa woły   :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.