Skocz do zawartości

II rajd karawaning.pl - czy jest jakiś plan


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam dwa pomysły na Majówkę:

 

plan A: Czarnogóra - dojazd przez Serbię, a powrót przez Dalmację

plan B: Tallinn-Estonia - dojazd wzdłuż wybrzeża Bałtyku, powrót wschodnią ścianą

 

jak, ktoś ma może podobne plany, to możemy się zgrać pod wspólną flagą

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie bardzo się wypaliłem, ale sytuacja z wolnym czasem małżonki jest w tym roku dość skomplikowana. 

Miałem nadzieję, że Rajd tak jak i zlot będzie cyklicznie organizowany przez różne osoby czy grupy, bo zeszłoroczny Rajd zapisał się bardzo pozytywnie w pamięci uczestników.

 

Niestety chyba przeważa chęć wyjazdu w zamkniętych gronach, bez szerszego udziału użytkowników.

Na szczęście w czasie Majówki będą oprócz dużego zlotu organizowane różne inne spoty np. w Czechach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie wszystkie są organizowane w tajemnicy i zamknięte dla innych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miodzio napisał


"Niestety chyba przeważa chęć wyjazdu w zamkniętych gronach, bez szerszego udziału użytkowników.

Na szczęście w czasie Majówki będą oprócz dużego zlotu organizowane różne inne spoty np. w Czechach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie wszystkie są organizowane w tajemnicy i zamknięte dla innych userów"

 

 

a są takowe - tzn zamknięte  ??? ciekawe ??? bardzo ciekawe

Sekcja nie ma zamkniętych spotkań  , Beskidnicy też chyba robią oficjalnie, Brać Kujawska - opisuje wszystkie ----- więc KTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekcja nie ma zamkniętych spotkań  , Beskidnicy też chyba robią oficjalnie, Brać Kujawska - opisuje wszystkie ----- więc KTO

 

Marcin no właśnie o Beskidników mi chodziło - nie dość, że żadnej informacji na tym forum, to jeszcze spotkanie ogłaszają od razu z zamkniętą listą uczestników.

Widocznie taka jest najnowsza moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin no właśnie o Beskidników mi chodziło - nie dość, że żadnej informacji na tym forum, to jeszcze spotkanie ogłaszają od razu z zamkniętą listą uczestników.

Widocznie taka jest najnowsza moda.

Miodzio, ja się nie znam, bo jestem świerzak ale chyba pisząc "Beskidnicy" nie masz na myśli naszego spotu w Czechach. Raczej nic nie ukrywamy i lista cały czas jest otwarta... :niewiem: Pewnie jest jakaś ekipa o której nie wiem i zdaje się, ze nie chcę wiedzieć... :wacko:

 

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio, ja się nie znam, bo jestem świerzak ale chyba pisząc "Beskidnicy" nie masz na myśli naszego spotu w Czechach. Raczej nic nie ukrywamy i lista cały czas jest otwarta... :niewiem: Pewnie jest jakaś ekipa o której nie wiem i zdaje się, ze nie chcę wiedzieć... :wacko:

 

Kajtek

wypowiem się za Miodzia że nie to spotkanie miał na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Szkoda

Też miałem nadzieję że taki rajd wzorem poprzedniego roku I Rajdu na Chorwację  odbędzie sie i w tym roku, w pracy urlop zaklepany 10 dni wolnego   a tu :(

No cóż nie wypada chyba nic innego jak wybrać się samemu z rodzinką ! :przyczepa:

Po drodze może lodowiec w Austri podoobno w Maju jest super muszę to sprawdzic bo jeszcze nigdy nie byliśmy a potem na chorwację, gdyby ktoś był chętny na jazdę lub spotkanie na miejscu to Zapraszamy :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiluś na lodowcu może być różnie, jak jest ciepło to fajna jazda na nartach jest tylko rano a potem od południa robi się kasza i mokro.

Ale frajda jest, jak jeździsz na nartach a na dole masz temperatury wiosenno-letnie.

 

 

Sam bardzo żałuję straconej okazji do Rajdu, najgorzej, że sprzyjający układ terminów z długim wolnym pojawia się dopiero w roku.... 2017.

 

 

Kajtek, ogranicz gulasz, przecież coś mi się kojarzy że Wiluś tą "nową budką" był już w Wiśle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiluś na lodowcu może być różnie, jak jest ciepło to fajna jazda na nartach jest tylko rano a potem od południa robi się kasza i mokro.

Ale frajda jest, jak jeździsz na nartach a na dole masz temperatury wiosenno-letnie.

 

 

Sam bardzo żałuję straconej okazji do Rajdu, najgorzej, że sprzyjający układ terminów z długim wolnym pojawia się dopiero w roku.... 2017.

 

 

Kajtek, ogranicz gulasz, przecież coś mi się kojarzy że Wiluś tą "nową budką" był już w Wiśle....

Ja nie kojarzę ale z Wisły niewiele kojarzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.