Skocz do zawartości

Przyczepka do holownika o DMC max 1100


rabacik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jak zaczynałem swoją przygodę z carawaningiem to kupowałem cepkę, z myślą żeby postawić nad morzem i co roku dojeżdżać a jednak pierwszy wyjazd zaliczyła do Cro i to na koniec Peljesaca :) dopiero w następnym roku zaliczyłem rajd po polskim wybrzeżu i mając porównanie z Chorwacją powiedzieliśmy sobie że raczej już nigdy nad Bałtyk. Fakt, że ze Śląska nad Bałtyk mam dalej niż nad Balaton, a tylko trochę bliżej niż nad północny Adriatyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lunar masę ma realną ( mam trochę dłuższą i tylko minimalnie cięższą - ważona), ale ma przewalony rocznik ( to jest gdzieś 1992 ) i cena to chyba za stan naprawdę idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunar masę ma realną ( mam trochę dłuższą i tylko minimalnie cięższą - ważona), ale ma przewalony rocznik ( to jest gdzieś 1992 ) i cena to chyba za stan naprawdę idealny.

 

 

 

Wysłałem do sprzedającego Lunara maile z prośba o jakieś info i lepsze zdjęcia ale niestety chyba nie jest zainteresowany sprzedażą bo nie odpisuje na maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwe za ASX ma tak malo uciagu cepki z hamulcem no.gif

 

przecie to małe auto, mniejsze od kompakta i lekkie niecałe 1300kg MW :hmm:

do tego silnik 1,6 to też szału nie robi, mam 1.8 120KM i przy 1000kg cepce wcale rewelacji nie ma

 

swoja drogą na stronie mitsu podają 1200kg ?

http://www.mitsubishi.pl/dane-techniczne/ASX

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecie to małe auto, mniejsze od kompakta i lekkie niecałe 1300kg MW :hmm:

do tego silnik 1,6 to też szału nie robi, mam 1.8 120KM i przy 1000kg cepce wcale rewelacji nie ma

 

swoja drogą na stronie mitsu podają 1200kg ?

http://www.mitsubish...-techniczne/ASX

 

no w dowodzie mi wpisali 1100, i w papierach tak jak jest ,mój misio jest z 2010 może teraz coś zmienili, lift był

Edytowane przez rabacik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunar pojawił się na otomoto ale niestety fotki takie jak na stronie:

http://otomoto.pl/inny-lunar-queen-495-boiler-prysznic-zarej-T3144596.html

ale przynajmniej chyba przyczepa jest dostępna, skontaktuje się ze sprzedającym telefonicznie skoro maili nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunar pojawił się na otomoto ale niestety fotki takie jak na stronie:

http://otomoto.pl/in...j-T3144596.html

ale przynajmniej chyba przyczepa jest dostępna, skontaktuje się ze sprzedającym telefonicznie skoro maili nie czyta.

 

Oj. widzę, że chyba nie czytałeś wpisu Kocera - wpisz sobie model przyczepy i rocznik w google i pooglądaj fotki. Chcesz płacić ok 15.000 za przyczepę z 1992r? Do tego moim zdaniem na fotkach widać że dach z przodu nad oknem jest już opadnięty. Do tego dach dzielony w połowie - zwiększa znacznie szanse na przecieki i trafienie na minę.

 

W tej cenie możesz szukać prawdziwego rocznika 1995-1998r w angielkach i w stanie normalnym - do tego od sprzedającego, który traktuje Cie poważnie.

 

Słuchaj jak chcesz to ja Ci sprzedam moją - nowszą o 3 lata i bez mokrego dachu za te okrągłe 15.000zł bo powoli myślę o zmianie.

 

Pozdrawiam

 

P.S poproś gościa o numer VIN przyczepy i podeślij mi go na PW

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. widzę, że chyba nie czytałeś wpisu Kocera - wpisz sobie model przyczepy i rocznik w google i pooglądaj fotki. Chcesz płacić ok 15.000 za przyczepę z 1992r? Do tego moim zdaniem na fotkach widać że dach z przodu nad oknem jest już opadnięty. Do tego dach dzielony w połowie - zwiększa znacznie szanse na przecieki i trafienie na minę.

 

W tej cenie możesz szukać prawdziwego rocznika 1995-1998r w angielkach i w stanie normalnym - do tego od sprzedającego, który traktuje Cie poważnie.

 

Słuchaj jak chcesz to ja Ci sprzedam moją - nowszą o 3 lata i bez mokrego dachu za te okrągłe 15.000zł bo powoli myślę o zmianie.

 

Pozdrawiam

 

P.S poproś gościa o numer VIN przyczepy i podeślij mi go na PW

 

Z rocznikiem to też mi się wydaje że jest coś nie tak, sprawdzałem na stornie po wpisaniu nazwy i daty i nie ma tam takiego modelu, ale ponieważ ona jest w wersji na NL więc może dlatego :hmm:

Dzwoniłem do człowieka, umówiłem się z nim, że podjadę i zobaczę, porobię fotki pospisuję VIN i dam znać

 

co do twojej podeślij na maila jak możesz dane jakieś fotki, kto wie, może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam właśnie taką cepkę o masie 1100 kg DMC DETHLEFFS NEW LINE 420 ,masa własna 769 kg , rocznik 2002 dane spisane z dowodu rejestracyjnego,więc na pewno są wiarygodne.Co do ceny to nie wiem czy 20 000 PLN wystarczy ale wiem,że starszy model NEW LINE z 92roku miał podobne parametry,dodam jeszcze,że układ wewnętrzny jest bardzo fajny.

 

pozdrawiam Irek

post-8250-0-26716700-1357488708_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za informację, cepka :przyczepa: została zarezerwowana - HOBBY 400 de lux z 2000r :serducha:

http://center-camp.pl/p,s,oferta,oferta,10,produkt,621.html

w firmie Center Camp w Bieruniu. Dodatkowo poza wyposażeniem już posiadanym będzie miała solar oraz akumulator do zasilania 12V.

Wszelkie wyszukane w czasie oględzin usterki przed odbiorem mają być usunięte.

 

Lunar niestety okazał się totalną pomyłką zwłaszcza za 16900, podłoga z przykręcona płytą stalową w cześci kuchennej, w sypialnej przykręcona płyta pilśniowa, na ścianach tapety pomarszczone, popodmakane, ściany wg mnie miękkie, no może to było warte 5-6 tys ale nie 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.