Skocz do zawartości

Nie podpisuj umowy na niemca


marko6

Rekomendowane odpowiedzi

Z cofanymi licznikami, w głębokiej (powtarzam) nieswiadomości

 

To w mojej nieświadomości mi musieli dodać ze 200 tys km.

Jak masz z 500000 km cofnięte na 150000 km to bez obrazy ale ślepy bez okularów to zobaczy.

Druga sprawa , to ci uczciwi też mają samochody o oryginalnym przebiegu 150000km z motorami dosłownie zarżniętymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...)

 

Jak masz z 500000 km cofnięte na 150000 km to bez obrazy ale ślepy bez okularów to zobaczy.

(...)

 

To tylko tak Wam się wydaje Trafko i Koledzy. Naprawdę.

Jest reguła:

Auto na sprzedaż ma mieć przebieg poniżej 200tys km, inaczej się nie sprzeda.

I nie samym licznikiem się to robi bo to najmniejszy pikuś.

Nie rozpoznacie auta które zrobiło pół miliona km i ma obecnie 160000km. Wygląda jak salonowa lala.

Przed kamerami mówili wprost , że robią auta tak, że rasowi rzeczoznawcy nie są w stanie nic wykryć ,

a co dopiero podniecony osobnik który kupuje auto za zapracowane pieniądze.

O tym tutaj mówi się oficjalnie.

Ale to Wasze złotówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Odbiegacie od tematu.

 

Zaczęło się od umowy "na niemca" , a jesteśmy przy dyskusji o przewadze aut sprowadzanych z kręconymi (lub nie) licznikami nad ?? no właśnie nad czym, już chyba nawet nie wiadomo.

 

Proponuję wrócić do dyskusji pierwotnej, żeby się jeszcze jakaś kłótnia nie rozpoczęła.

 

 

 

Pozdrawiam

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko tak Wam się wydaje Trafko i Koledzy. Naprawdę.

Jest reguła:

Auto na sprzedaż ma mieć przebieg poniżej 200tys km, inaczej się nie sprzeda.

I nie samym licznikiem się to robi bo to najmniejszy pikuś.

Nie rozpoznacie auta które zrobiło pół miliona km i ma obecnie 160000km. Wygląda jak salonowa lala.

Przed kamerami mówili wprost , że robią auta tak, że rasowi rzeczoznawcy nie są w stanie nic wykryć ,

a co dopiero podniecony osobnik który kupuje auto za zapracowane pieniądze.

O tym tutaj mówi się oficjalnie.

Ale to Wasze złotówki...

 

To się zgadza w 100% niestety.:oslabiony:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz z 500000 km cofnięte na 150000 km to bez obrazy ale ślepy bez okularów to zobaczy.

 

 

no przy autkach wyższej klasy, nie wiem czy tak łatwo poznać po zużyciu, bo materiały i skóry najwyższej jakości....smirk%281%29.gif ponadto wiesz, że na zachodzie mają gdzie jeździć, i zrobić w rok przebieg podchodzący pod 60-80tys nie należy do rzadkości...

teraz jak mamy autostradę z Łodzi do stolicy można nabić kilometrów i żeby nie ograniczenia w godzinkę robisz trasę - przy dobrym aucie i ciężkiej nodze....:swiety: tyle samo zajmuje pokonanie 20km w zatłoczonym zakorkowanym mieście :oslabiony: zużycie auta nie porównywalne.

 

no i zrobił się "zboczeniec" sorki

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem u mechanika świeżo sprowadzone / zakupione od handlarza Audi A8 z 2004 roku - miał zakładany właśnie gaz i przebieg coś ok 130.000km przynajmniej na blacie.

 

Z racji tego że fotele były ze skóry a ten kierowcy wyglądał jakby jeździł na nim tygrys.... z długimi pazurami... obstawiam że przebieg był przynajmniej 2-3 krotnie taki. A przy tym uśmiech właściciela nowo nabytej A8 w ogóle nie schodził z twarzy, pewnie gość marzył od nim od kilku lat i wreszcie jest. Co z tego, że zaraz wyjdzie to i owo, i ten gaz dobije silnik.... ważne co jest na blacie i to się liczy :(.

 

aktualnie brat sprzedaje seata leona z roku 2002 z prawdziwym przebiegiem ok 240.000km, i od 3 miesięcy ani jednego telefonu mimo, że cena jest uśredniona i wcale nie jest duża. I nikt nie chce leona, który ma od nowości wpisy w książce serwisowej - a że jeździł od 2004 w PL - to w dodatku potwierdzone polskimi fakturami. Śmieje się z brata co go widzę, że nie chce cofać do magicznych 1790.00km ale za to bez potwierdzenia.

 

taki rynek, tego wymaga klient, tak musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Odbiegacie od tematu.

 

Zaczęło się od umowy "na niemca" , a jesteśmy przy dyskusji o przewadze aut sprowadzanych z kręconymi (lub nie) licznikami nad ?? no właśnie nad czym, już chyba nawet nie wiadomo.

 

Proponuję wrócić do dyskusji pierwotnej, żeby się jeszcze jakaś kłótnia nie rozpoczęła.

 

 

 

Pozdrawiam

J

 

 

 

 

I pierwszy i drugi temat jest bardzo istotny. Uważam warty poruszenia.

Warto sobie odpowiedzieć na pytanie: czemu te procedery mają miejsce?

Dlatego, że zarabiamy tyle ile zarabiamy.

Że nie stać nas iść do dilera i kupić nowe auto lub nową cepkę i ubezpieczyć się w jednej z lepszych ubezpieczalni

Dlatego później cieszymy się, że kupiliśmy od Niemca za xyz złotych i dużo taniej niż u nas. I nie ważne, czy umowa była na Niemca i czy to auto, które przejechało 190 tyś km ma 5, 7, 15 lat. Bo u nich wszystkie mają po 190 tyś.

Niestety to nasze dochody i możliwości finansowe spowodowały, że cieszymy się z każdego szrota który kupimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do umow to znajomy wysyla cale ciezarowki do polski z uk, zadne z tych aut nie jest wyrejestrowane ani przerejestrowane, w umowach jest puste miejsce i nowy kupujacy [na czesci czy przekladke] podpisuje sie ze zakupil auto na terenie uk, bo nie ma dowodu ze auto jest w polsce, umowa jest wysylana do dvla i oni odsylaja ze auto jest wyeksportowane, i to wszystko co ze strony uk sie dostanie, a robi sie tak iz jak sie odrazu zrobi papiery to sprzedajacy musi pokryc clo i recykling i inne badziewia, a tak swierza data i na spokojnie za nizsza cene nabywca sam wsio robi, krecenie licznikow w uk nagminne ostatnio sprawdzalem kompa w fabi 2002 rok piekna byla wew i zewnatrz cena okazyjna przebieg 80tys ale byl problem z abs, podlaczam komputer spr abs-y, i spytalem czy spr cale auto itd, mimo zmienionego prebiegu nowsze auta zapisuja jeszcze przebieg w komputerze, tam pokazalo 320tys mil to byl rekord jaki widzialem,a auto bylo jak nowka, ja teraz kupilem audi a3 przebiek miala 198 tys mil dalem za nia 300 funtow z zerwanym paskiem rozrzadu, z remontem wyszla mnie 900 funtow ale auto nawet jak bym przekrecil to by poszlo od reki w takim stanie i przejezdzila jeszcze drogie tyle, ale ze remontuje 90tke auto zatrzymalem i zegar po kilku miesiacach przekrecil 200 tys mil czy ja sprzedam z zyskiem, tak sprzedam bo mam faktury na czesci spokojnie za nia dostane z tym przebiegiem ok 1200 1300 funtow, jak bym ja przekrecil 1600 moze i wiecej, wiec sobie policzcie ile takich aut jest i ile kasy ludzie z tego maja, ja jestem przeciwnikiem mimo iz wiem jak przekrecic vw auta kazdemu polakowi w uk mowie ze nie umiem a tak z 40 50 funtow od auta jak bym wziol to z 500 w tyg bym wyciagnol tylu tu polskich handlarzy, ja zarabiam na tym w inny sposob jezddzac z ludzmi by kupic auto i spr kompem przebiegi nie raz slyszalem bajki panie nie podlaczaj bo popsujesz a widac jak cholera ze przekrecony, ja osobiscie wole kupic z durzym przebiegiem niz rodzynka z malym i dochodzic dlaczego non stop pada

 

to tak na te kilka tematow tu poruszonych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.