Skocz do zawartości

poszukiwane ... Lander, Intercamp, Qek


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po załączonych fotkach można stwierdzić, że gość z cartoontrabant chociaż osobiście nie kojarzę. KIT kiedyś też szukałem Qeka do swojego trabanta, tak samo jak niewiadowa n-132t bo to też ciężko trafić. Po 2 latach chwilowo dałem spokój bo albo totalna beznadzieja albo cena i nie ma co się dziwić bo jak coś jest wyjątkowe i dobrze utrzymane a do tego w rękach fanatyków marek to kosztować będzie. Mi udało się kupić n-132t i na razie jestem zadowolony ale jak przypadkiem wpadnie qek to na pewno też kupię. Pozdrawiam i życzę owocnych łowów.

Edytowane przez stico80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tekst jest po części przetłumaczony to zauważyłem :skromny:  a że ciężko trafić to też wiem i zdaje sobie sprawe co i jak ze stanem i ceną może być ... no ale bez przesady :bzik:  za sumke którą mi właściciel zawołał to spokojnie kupuje pełnowartościową budke ;)  to co człowiek chciałby dostać a to ile jest to warte i dostanie, często znacznie się różni od siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byliśmy oglądać przyczepe o dość ciekawej budowie ;) no i wygląda nietuzinkowo :P  Constructam 1970r 

post-1137-0-72906600-1368733556_thumb.jpg

 

a tu ta którą oglądaliśmy

post-1137-0-36237100-1368733760_thumb.jpg

post-1137-0-86278500-1368733886_thumb.jpg

 

no i całkiem przypadkiem trafił sie też Qek :blink:  ale zajechany totalnie :(

post-1137-0-95349000-1368734033_thumb.jpg

 

 

podsumowując; nadal jesteśmy bez budki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Constructamie jest do zrobienia cała podłoga, dlatego ją odpuściłem, po części podłoge bym mógł robić ale na cała nie mam jakoś ochoty  :bzik:  Trzeba by unieść budke i zrobić podłoge od podstaw bo w tym przypadku tylko takie wyjście jest sensowne Do tego trzeba by sie też zająć troche ścianami i układem hamulcowym ale to już mniejszy problem Reszta tj meble, urządzenia dało by się dopieścić bez wiekszej gimnastyki bo wyglądały przyzwoicie (choć działania nie sprawdzałem) Na plus zasługuje dach z laminatu w dobrej kondycji i wszystkie całe okna, no i w sumie nie miała jakiś braków poza lodówką którą sprzedający mówi że ma (nie sprawdzałem) tylko jest wymontowana ale dlaczego to niewiem Jak byś chciał coś więcej wiedzieć to pisz lub dzwoń :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego KIT jesteś zasiedziałym użytkownikiem tego forum.Moje pytanie zabrzmi banalnie , ale niech tam - czego Ty w końcu szukasz ?

Otóż szukasz przyczepy z duszą , min 30 letniej , kojarzącej się z byłym minionym ustrojem, idąc dalej - czemu wybrzydzasz na propozycję forumowiczów - szukasz 30 letniej przyczepy  bez wad - nierealne , określ się Kolego ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nie raz zastanawiam czego szukam :lol:

 

Ale już Tobie tłumacze jak sprawa wygląda Objechałem kawał Polski i obejrzałem kilka przyczep w różnym stanie i cenie (od rocznika 1970 do 1988 w cenach od 1500 do 9000) ale skoro je odpuściłem to musiałem mieć powód  :D  mankamenty i powody były różne np brak okna, papierów czy jak w ostatnim przypadku totalny rozkład podłogi itp Były też przypadki że poprostu Nam się nie podobała lub nie dogadaliśmy się co do ceny Pisałem nieraz że podejme się remontu ale wszystko ma swoje granice  ;) bardzo dużo defektów i braków akceptuje tym bardziej że mam w planie zrobienie jej pod siebie a co za tym idzie będą nowe elementy, instalacje itd itd Może Twoim zdaniem powinieniem brać byle jaki złom ale jak w tym sensu nie widze  :niewiem:  wiem że moge znaleść budke która będzie nadawała się do odrestaurowania a nie postawienia na budowe ... oczywiście wymaga to czasu ... ale mi się nie spieszy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :ok:  będę miał na uwadze :slina:

 

Jutro mam do zbadania temat budki w okolicy trójmiasta ... zobaczymy co z tego wyjdzie :hmm:  chciałbym by okazał się to strzał w 10 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oświadczyć wszem i wobec że po długich i intensywnych poszukiwaniach staliśmy się dziś posiadaczami Qeka :yay: pewnie dla niektórych już ten temat był nudny i bezsensowny ale uwierzcie mi że znalezienie przyzwoitej bazy do renowacji graniczy z cudem :bzik: Nam udało się znaleść egzemplarz w naprawde przyzwoitym stanie  :ok:  Więcej informacji zamieszcze z czasem w "naszych pojazdach" :hej:

post-1137-0-19612600-1369252717_thumb.jpg

post-1137-0-17318800-1369252745_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.