Skocz do zawartości

Witam się i od razu mam pytanie:)


aklip

Rekomendowane odpowiedzi

może nie wszyscy wiedzą, że jest na forum wyszukiwarka, wystarczy wpisać "zimowanie" i wychodzą wszystkie tematy z tym związane.

jak za każdym pytaniem będzie nowy temat będzie duuuużo czytania :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj zalogowałem się na innym forum, zadałem pytanie po czym po kilku minutach mój temat został zamknięty bez

jakiegokolwiek sensownego uzasadnienia, tak więc już na dzień dobry potraktowali mnie z buta przez co ja także

serdecznie mam ich gdzieś Bo jak zadałem pytanie, grzecznie się przywitałem jako nowy użytkownik i od razu spotkałem

się z takim przywitaniem to oczywiste jest że już tam więcej nie zajrzę i mój nick będzie wisiał tam sztucznie i powiększał

niby grono użytkowników tak jak to jest na naszym forum. Myślę że trzeba troszkę wyrozumiałości dla nowych

koleżanek i kolegów aby nasze grono karawaningowe nie było pustą liczbą użytkowników liczoną w tysiącach

a tak naprawdę aktywnych jest może 300 osób. Oczywiście nie wszyscy odchodzą z powodu tego że ktoś ich

upomniał na samym początku, ale myślę że takich osób znalazło by się sporo.

Tak ja to bym widział.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zalogowałem się na innym forum, zadałem pytanie po czym po kilku minutach mój temat został zamknięty

 

prawdopodobnie nie wyszukałeś jak należy, tylko powieliłeś temat i zamknęli Cię żeby nie robić bałaganu na forum...jeśli forum BMW to wiem o co chodzi :-] tam jest krótka piłka :policja: pamiętaj że nie wszyscy używają polskich znaków pisząc tematy, przez co szukanie jest utrudnione...ile ja się naszukałem tłumaczenia komunikatów komp.pokładowego :pad:

 

p.s. sorki że nie w temacie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie nie wyszukałeś jak należy, tylko powieliłeś temat i zamknęli Cię żeby nie robić bałaganu na forum...jeśli forum BMW to wiem o co chodzi :-] tam jest krótka piłka :policja: pamiętaj że nie wszyscy używają polskich znaków pisząc tematy, przez co szukanie jest utrudnione...ile ja się naszukałem tłumaczenia komunikatów komp.pokładowego :pad:

 

p.s. sorki że nie w temacie :-]

 

No ale czasami powielenie czy napisanie nowego tematu który już był też jest potrzebne, przecież to jest forum i według mnie musi się coś

na nim dziać aby nie było nudno, ja nie widzę w tym nic złego :niewiem:

Nikogo nie ubędzie jak jeszcze raz wypowie się w takim temacie, no ale koniec bo faktycznie zjeżdżamy z tematu.

Pozdrawiam. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem hurtem, muszę tu trochę posprzątać po przedmówcach.

 

Tomii

Fakt, kara wstydu cięższa jest od banicji.

 

Trafko

Nie gość, tylko gościówa. Czytasz nieuważnie, albo bez zrozumienia. Poza tym przywitanie na forum nie jest formą obowiązkową, też z niej nie skorzystałem. A TY się przywitałeś an forum, jak tu wstępowałeś? Nie wiem, czy użytkownik zostanie nieaktywny, najprawdopodobniej tak, przecież to TY masz dar jasnowidzenia, zwłaszcza po takich zniechęcających odpowiedziach.

 

messert

I tu się z Tobą zgadzam, że po takim "powitaniu" na forum, może to być ostatni post użytkownika aklip. Dziewczyna po prostu zrazi się do Waszego towarzystwa, żadnej cennej informacji stąd nie wyniesie, poza kpinami w jej stronę. I pewnie nigdy więcej tu nie wystąpi, ani w celu kolejnych zapytań, ani w celu podzielenia się swoimi doświadczeniami bądź wiedzą, która najprawdopodobniej występuje, sądząc po jej wstępnej wypowiedzi.

Dlatego właśnie niniejszym reaguję na posty przedmówców.

 

ryba78

Oczywiście, jest na forum wyszukiwarka. Myślę, że z czasem aklip się tego nauczy, nauczy się z tego korzystać. Póki co, to był jej pierwszy post tutaj. Przyjmijmy ją, okiełznajmy, nauczmy, pomóżmy, zamiast ganić i zniechęcać na wstępie, tak jak to zwykle bywa na innych podobnych buraczanych forach. Podobno karawaning jest dla elity. Więc niech się, piiiiiip, elita wysili, i rzeczowo odpowie na zapytanie rozmówczyni!.

 

Sankrystian

Rozumiem Twoje obawy. Mam nadzieję, że takie zachowanie grupowiczów nie jest normą, a jedynie zaczerpniętą schizą z innych forów.

Wszystkim życzę wyrozumiałości dla nowych forumowiczów!

 

Spablo

Właśnie dążę do meritum sprawy:

 

aklip

Otóż, droga koleżanko, w kwestii przezimowania kampera.

Nie wskażę Ci konkretnych miejsc zimowania, gdyż nie jestem z Mazowieckiego. Dobrze byłoby mieć jakiegoś krewnego/znajomego na wsi, który użyczyłby za darmo lub za niewielką opłatą jakąś stodołę/wiatę/zadaszenie. Chociaż z drugiej strony, kampery to jest sprzęt całoroczny, używany w sumie przez ludków na forum przez cały rok, w tym zimą, nie wymaga on jakiegoś specjalnego leżakowania/przechowywania/zimowania. Kamper zupełnie dobrze powinien znieść zimę pod gołą chmurką (oczywiście po zastosowaniu wszelakich podstawowych prawideł i zasad zimowania typu spust wszelkich płynów na zimę itp). Ja kampera nie mam, a jedynie przyczepkę kempingową, która, z założenia jest również urządzeniem całorocznym (a nie tylko letnim). Dlatego nie obawiam się jej trzymać po prostu pod gołym niebem na parkingu strzeżonym. Jeśli nie masz krewnych/znajomych z zadaszeniem/stodołą na wsi, to może po prostu rozważ ofertę parkingów strzeżonych? Troszkę to kosztuje, ale zawsze jest to strzeżone, za płotem, i w każdej chwili można podjechać na kawkę :-) Albo zupkę z Knorra :-) Albo po prostu sobie posiedzieć. Poza tym, nie jeździsz kamperem codziennie, a więc pewnie wystarczy Ci miejsce w jakimś kącie parkingu, i ugadasz się z właścicielem parkingu na połowę kwoty, albo na sporą zniżkę, tak jak i ja się ugadałem.

Pozdrawiam Cię, i proszę nie miej żalu dla kpiarzy, na pewno się poprawią.

Maciek

Edytowane przez maciej68 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

dziękuję za miłe przyjęcie... chyba jednak pozostanę na zawsze początkującym, bojącym się zadać jakiekolwiek pytanie, forumowiczem:( A może opacznie zrozumiałam, że forum to jest właśnie miejsce gdzie eksperci, stare wygi pomogą tym początkującym, nawet jeśli pytania będą głupie lub zadane kolejny raz. Tym bardziej boli fakt "gorącego przyjęcia" właśnie przez "eksperta".

 

Zanim zadałam pytanie poszukałam pod hasłem "zimowanie" ale nie znalazłam konkretnej, interesującej mnie odpowiedzi. Przeszukałam wątki właściwie tylko po to by nie narazić się komuś zadając niewłaściwe pytanie w niewłaściwym miejscu. Nie udało się, ech:(

 

Maćku Tobie ogromne!!! dzięki za rzeczową, wyczerpującą a przede wszystkim MIŁĄ odpowiedź. Tak jak radzisz do tej pory kamper rodziców zimował na trawniku u kuzynostwa ale jak się okazuje z rodziną najlepiej na zdjęciach:) To znaczy nie jest tak źle, na noże nie poszło ale po co zadrażniać i narażać się na jakieś niedomówienia. Czasem lepiej zapłacić ale mieć spokojną głowę bez długów wdzięczności.

 

Pozdrawiam,

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Tak jak radzisz do tej pory kamper rodziców zimował na trawniku u kuzynostwa ale jak się okazuje z rodziną najlepiej na zdjęciach:) To znaczy nie jest tak źle, na noże nie poszło ale po co zadrażniać i narażać się na jakieś niedomówienia. Czasem lepiej zapłacić ale mieć spokojną głowę bez długów wdzięczności.

 

 

zostawaijąc drogi sprzęt "u kogoś" weź pod uwagę jeden ważny temat; odpowiedzialność za uszkodzenia i ewentualną kradzież...co wtedy ? wszystko jest ładnie pięknie jak jest wszystko ok. na parkingu strzeżonym płatnym o nic się nie martwisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto złom , lub parking policyjny.

Na taki temat to tylko :kosz:

 

 

Trafko

 

Poszedłeś "po bandzie". Za mocno. czerwona.gifczerwona.gifczerwona.gifczerwona.gif

 

I to jeszcze do kobiety, która szuka pomocy w gronie ekspertów. Przynajmniej tak by się wydawało...niewiem.gif

 

 

 

 

Po takim ,,powitaniu ,, zapewne będzie to jego ostatni post........

 

 

Wujo.

 

Zgadzam się z Tobą w zupełności. A widać, że pozytywnie zarażona przez Rodziców i chwała im za tobow.gif

 

 

 

Witam ponownie,

 

dziękuję za miłe przyjęcie... chyba jednak pozostanę na zawsze początkującym, bojącym się zadać jakiekolwiek pytanie, forumowiczem:( A może opacznie zrozumiałam, że forum to jest właśnie miejsce gdzie eksperci, stare wygi pomogą tym początkującym, nawet jeśli pytania będą głupie lub zadane kolejny raz. Tym bardziej boli fakt "gorącego przyjęcia" właśnie przez "eksperta".

 

Zanim zadałam pytanie poszukałam pod hasłem "zimowanie" ale nie znalazłam konkretnej, interesującej mnie odpowiedzi. Przeszukałam wątki właściwie tylko po to by nie narazić się komuś zadając niewłaściwe pytanie w niewłaściwym miejscu. Nie udało się, ech:(

 

Maćku Tobie ogromne!!! dzięki za rzeczową, wyczerpującą a przede wszystkim MIŁĄ odpowiedź. Tak jak radzisz do tej pory kamper rodziców zimował na trawniku u kuzynostwa ale jak się okazuje z rodziną najlepiej na zdjęciach:) To znaczy nie jest tak źle, na noże nie poszło ale po co zadrażniać i narażać się na jakieś niedomówienia. Czasem lepiej zapłacić ale mieć spokojną głowę bez długów wdzięczności.

 

Pozdrawiam,

Asia

 

Droga Koleżanko Asiu.

 

Bądź zapewniona, że takie "powitanie" jest tu rzadkością i tym bardziej jestem nim zdziwiony, że znam kolegę Trafko osobiście i nigdy nie spodziewałbym się po nim takiej reakcji.niewiem.gif Przyjmijmy, że ma zły dzień i dajmy już temu spokój. Na pewno jest mu głupio i mocno żałuje za grzechyblagam.gif Cieszymy się, że chcesz być w naszym skromnym gronie i liczymy na to, że w niedługim czasie zaliczysz jakiś zlot (sama lub z Rodzicami) i zobaczysz jak otwarta i przyjazna jest brać karawaningowa.przytul.gif

 

Co do tematu tego wątku to niestety nie podpowiem Ci gdzie na Mazowszu można przekimać zimą cepkę czy kampera ale wiem gdzie na Śląsku. hahaha.gifhahaha.gif

 

Zapraszamhehe(1).gifhehe(1).gif

 

Rozchmurz się275490107-glaszcze.gif Forum stoi przed Tobą otworem

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

dziękuję za miłe przyjęcie... chyba jednak pozostanę na zawsze początkującym, bojącym się zadać jakiekolwiek pytanie, forumowiczem:( A może opacznie zrozumiałam, że forum to jest właśnie miejsce gdzie eksperci, stare wygi pomogą tym początkującym, nawet jeśli pytania będą głupie lub zadane kolejny raz. Tym bardziej boli fakt "gorącego przyjęcia" właśnie przez "eksperta".

 

Zanim zadałam pytanie poszukałam pod hasłem "zimowanie" ale nie znalazłam konkretnej, interesującej mnie odpowiedzi. Przeszukałam wątki właściwie tylko po to by nie narazić się komuś zadając niewłaściwe pytanie w niewłaściwym miejscu. Nie udało się, ech:(

 

Maćku Tobie ogromne!!! dzięki za rzeczową, wyczerpującą a przede wszystkim MIŁĄ odpowiedź. Tak jak radzisz do tej pory kamper rodziców zimował na trawniku u kuzynostwa ale jak się okazuje z rodziną najlepiej na zdjęciach:) To znaczy nie jest tak źle, na noże nie poszło ale po co zadrażniać i narażać się na jakieś niedomówienia. Czasem lepiej zapłacić ale mieć spokojną głowę bez długów wdzięczności.

 

Pozdrawiam,

Asia

 

Asia,

 

Zerknij na mój post w tym temacie: http://forum.karawaning.pl/topic/12514-witam-sie-i-od-razu-mam-pytanie/page__view__findpost__p__291619

 

Masz tam parę miejscówek z mazowieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w woj. Mazowieckim, najchętniej jak najbliżej Warszawy można przezimować kampera?

 

daj ogłoszenie w lokalnych serwisach (szukam miejsca na przezimowanie kampera, hala, magazyn, wiata). ja tak właśnie zrobiłem gdy szukałem miejsca dla przyczepy. dostałem kilka propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naprawdę starałam się dokładnie sprawdzić na forum czy już było coś na ten temat ale gubię się jeszcze :oslabiony:

 

bardzo dziękuję za podpowiedzi, jutro podzwonię w miejsca, które mi wskazaliście

 

Miłej nocy

 

 

Daj znać co Ci wyszło z tych poszukiwań.swieca.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.