Skocz do zawartości

WAKACJE CHORWACJA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja po ostatnim noclegu :( jeszcze 400 km. Tak na marginesie to standard prysznicy w miejscu obsługi podróżnych w Austrii wyższy niż na campingach :)post-373-1374902252,33_thumb.jpg. Dobra kończę śniadanie i w drogę trzeba pisać relację !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejj!

Wybiera się ktoś do CRO w okolicach 22-24.08. Planujemy wyjazd w tym terminie ze Szczecina i fajnie byłby spotkać "swoich" na obcym lądzie :D

My wybieramy się bliźniakiem Hymerkiem 23 sierpnia, ze Świebodzina więc podobną trasą jak Wy, również planujemy zacząć od Istrii i również nie bardzo wiemy jaką trasę wybrać a czas ucieka:) Chętnie pojedziemy w konwoju, prędkości rozwijamy podobne. Powrót 1 września, równiez możemy się umowić na wspólny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla całej ekipy Forum z słonecznej i upalnej Stoji. Dodatkowo muszę zgodzić z się Wistusiem że punkty dla podróżnych w Austrii są na mega standardzie. My nocowaliśmy już w Słowenii i trochę żałowaliśmy bo miejsca na nocleg w Austrii były dużo lepsze.  

Szkoda tylko że nie widać tu żadnej forumowej załogi.

Edytowane przez moro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościmy ! Dobrze, że nie ma znajomych. Raz spotkałem znajomego podczas mojego wyjazdu to źle się dla mnie skończyło. Wysokie temperatury nie sprzyjają mocnym trunkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dwoch latach austriacy wybudowali przy autostradach zupelnie nowe miejsca odpoczynku podroznych wielkie i pojemne, niektore bardzo duze tzw. Station Platz przy ktorych dawnne Pannen Platz to mikrusy.

Mozna na nich spokojnie znalesc miejsce dla zestawu. Stare Pannen Platze pozostaly na krotkie postoje.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dwoch latach austriacy wybudowali przy autostradach zupelnie nowe miejsca odpoczynku podroznych wielkie i pojemne, niektore bardzo duze tzw. Station Platz przy ktorych dawnne Pannen Platz to mikrusy.

Mozna na nich spokojnie znalesc miejsce dla zestawu. Stare Pannen Platze pozostaly na krotkie postoje.

@Lucek26 napisał:

W ostatnich dwoch latach austriacy wybudowali przy autostradach zupelnie nowe miejsca odpoczynku podroznych wielkie i pojemne, niektore bardzo duze ... < zgadzam się

 

Nasze tranzytowe noclegi:

1. Od wielu lat nasz ulubiony parking w Austrii < tu nocowaliśmy jadąc do HR

(wydzielone miejsca dla zestawów auto + przyczepa)

2. Od wielu lat nasz ulubiony parking w Słowacji < tu będziemy nocować jutro wracając z HR

Pozdrawiamy,

PS

Już do odwrotu głos trąbki wzywa ... czas wracać.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybieramy się bliźniakiem Hymerkiem 23 sierpnia, ze Świebodzina więc podobną trasą jak Wy, również planujemy zacząć od Istrii i również nie bardzo wiemy jaką trasę wybrać a czas ucieka:) Chętnie pojedziemy w konwoju, prędkości rozwijamy podobne. Powrót 1 września, równiez możemy się umowić na wspólny.

Pasuje nam ten termin będziemy przekraczać granicę w Osinowie Dolnym myślałem żeby jechać przez Czechy wolę ominąć Austrię z pewnych powodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe wakacje to rzeczywiście nie... kilka dni na dojście do siebie, a potem np. do AT.... Alpy, to nasze marzenie od lat ale ciągle nie możemy znaleźć kogoś kto by z nami pojechał i jeszcze miał dzieciaki... nasi znajomi, którzy z nami zawsze jeżdżą nie chcą dać sie namówić i tak co roku lądujemy w CRO... juz trochę nam sie przejadło.... :(

 

 

Witam Cię Kajetan,

też z żoną myślimy o AT.  Mieszkamy w okolicy Cieszyna i mamy dwójkę dzieci, tak dokładniej to 3 i 5 lat (dwie dziewczyny). Taki wyjazd to świetny pomysł, w tym roku wybieramy się jednak do CRO ( koło 24.08 na dwa tygodnie) i planuję trochę zboczyć z trasy w Austrii i pobiwakować na jakimś fajnym kempingu. Jesteśmy chętni na wspólny wyjazd....

Pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Kajetan,

też z żoną myślimy o AT.  Mieszkamy w okolicy Cieszyna i mamy dwójkę dzieci, tak dokładniej to 3 i 5 lat (dwie dziewczyny). Taki wyjazd to świetny pomysł, w tym roku wybieramy się jednak do CRO ( koło 24.08 na dwa tygodnie) i planuję trochę zboczyć z trasy w Austrii i pobiwakować na jakimś fajnym kempingu. Jesteśmy chętni na wspólny wyjazd....

Pozdr 

 

Cześć

 

Widzisz, a dzisiaj jechałem przez Chybie i to nawet z cepą, można było pogadać :)

 

U nas siedmiolatek, pewnie by się dogadali. My juz w tym roku pasujemy, nie da rady mieć dwóch urolpów  :niewiem:

Ale badaj kampy w AT. Przyda się za rok. Może sprawdzisz np. ten: http://www.alpenfreude.at/en/ , mnie sie bardzo podoba....

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Widzisz, a dzisiaj jechałem przez Chybie i to nawet z cepą, można było pogadać :)

 

U nas siedmiolatek, pewnie by się dogadali. My juz w tym roku pasujemy, nie da rady mieć dwóch urolpów  :niewiem:

Ale badaj kampy w AT. Przyda się za rok. Może sprawdzisz np. ten: http://www.alpenfreude.at/en/ , mnie sie bardzo podoba....

 

Pozdrawiam

Kajtek

 

 

Dogadać się na pewno dogadają. 

My szykujemy się do wyjazdu na  Tropicala, później planujemy Cro, gdzie dokładnie jeszcze nie wiemy, patrzę intensywnie na Murter.

Wyraziłem swoje zainteresowanie folderami z AT, mają przysłać pocztą. Kempingi są w Austrii na zaskakująco wysokim poziomie, ten który przedstawiasz w linku jest całkiem całkiem, dla mnie ważne żeby pojeździć trochę po okolicy i otworzyć płuca na górskie powietrze...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.