Skocz do zawartości

I Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę


NICKT

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem dokładnie filmik, który jest dołączony do opisu trasy i widać na nim ten zakaz. Tylko czy on nas dotyczy?

attachicon.gifxxxxxx.jpg

Znak jak najbardziej dotyczy również zestawu osobówka+przyczepa. Ten zakaz jest tam, ponieważ kawałek dalej jest bardzo ciasne rondo, ale myślę, że jadąc na JG spokojnie każdy się zmieści, ponieważ musi przejechać to rondo na wprost.

 

Na tym skrzyżowaniu gdzie jest zakaz, aby najszybciej dojechać na JG ja bym skręcił w lewo, potem na 3 światłach w prawo w ulicę 7 kamienic, następnie pierwsza w prawo w ulicę Klasztorną, jaieś 200m i jesteście na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

od miejsca tego zakazu - opcji jest kilka, każda z nich ma wady - Klasztor jest na wzniesieniu i każda droga jest lekko stroma - ale bez przesady, nie jest to Grenoble.....

 

droga dla zestawu <12m - http://goo.gl/maps/A2Kvg - stromy odcinek od Rynku Wieluńskiego - do końca trasy

 

droga dłuższa (optymalna dla wszystkich)- ale dla zestawu >12m - http://goo.gl/maps/M4qbz

 

droga zaproponowana przez Blazey-a - http://goo.gl/maps/x8ayr - osobówką najprostsza, ale zestawem bym się tam nie pchał - 7 kamienic jest stromo, a później klasztorna to już zaparkowane auta mogą skutecznie zestaw zblokować - szczególnie powyżej 12m

 

pytajcie jak coś, chętnie pomogę

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z racji braku przyczepy (nadal zimuje) postaramy się przyjechać na sobote ale autem solo i w nocy wrócić do domu...

:(

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 8.04.2013:

Dzisiejsze dane nt pielgrzymki:

Zapisanych: 210 załóg (123 kampery + 83 zestawy auto-przyczepa + 2x T4 + 2x osobówka)

Osób dorosłych 456 + 159 dzieci = 615 osób :)

 

Ogłoszenia pielgrzymkowe:

1. Przy wjeździe na parking (główny wjazd) opłacamy pobyt - ofiara 20zł - niezależnie kiedy kto przyjedzie (można złożyć większą, zwłaszcza osoby przyjeżdżające w piątek wieczorem).

2. Proszę o wydrukowanie sobie regulaminu/karty zgłoszenia z linku, który wysłałem na PW i wypełnioną kartę oddajemy po przyjeździe w Biurze Zlotu (mój BoXerek), tam też otrzymujemy chusty. Powinno to ułatwić przyjmowanie zgłoszeń. W Biurze Zlotu, po zameldowaniu się, otrzymujemy także pamiątkowe naklejki i... małą pamiątkową niespodziankę ;) Za naklejki dobrowolna ofiara do skarbonki.

Karta/regulamin do pobrania  http://pielgrzymka.karawanier.pl/REGULAMIN%20ZLOTU%20I%20KARTA%20pielgrzymka.pdf

3. Chusta to nasz "identyfikator", będę prosił ochronę, by podczas naszej nieobecności na parkingu (jak będziemy w Klasztorze) mieli oczy szeroko otwarte zwłaszcza na osoby bez chust. W czasie pielgrzymki promujemy
swoje kluby/fora przez m.in. strój klubowy, ale proszę, byśmy poruszali się w chustach - to nasz znak rozpoznawczy. Można indywidualnie zrobić sobie identyfikatory z imieniem/nickiem/nazwą klubu :)

4. W związku z uwagami Kolegów nt możliwości kradzieży zostawianie przedmiotów na zewnątrz kamperów/przyczep nie jest wskazane (dotyczy to również gaśnic poruszonych w regulaminie, więc ten punkt zostawiam
dobrowolnej decyzji).

5. Proszę Kolegów z poszczególnych Klubów o pomoc przy ustawianiu przyczep i kamperów. Zajmujemy sektor E i F, a jak braknie miejsca to dodatkowo sektor D.

6. Spotykamy się na Mszy św. na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 14.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu, a zaraz po Mszy św. udajemy się na Wały na Drogę Krzyżową. Potem czas wolny i wspólne zakończenie dnia Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00 w Kaplicy MB

W niedzielę Msza św. o 9.30, a bezpośrednio po  niej poświęcenie kamperów i przyczep na parkingu. Pielgrzymkę kończymy o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia w Bazylice (obok Kaplicy MB). Zwiedzanie Jasnej Góry w czasie wolnym (sobota, niedziela) indywidualne.

7. Wszelkie problemy, pytania, kontakt do mnie w Biurze Zlotu.

 

Do zobaczenia na Jasnej Górze.

Mariusz

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może małe info do policji lub aprobata od policji na czas naszego nalotu na Częstochowę?

Na pewno to zaoszczędzi stresu i straconego czasu czy zestaw ma 11m , 99cm czy ponad 12m

Miejmy nadzieje że w tych dniach panowie  :policja: bedą nam pomagali a nie wręcz odwrotnie utrudniali i tak trudny wyczyn w takiej masówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie     nic  z  tego   

 

śniegu  prawie  nie ma    7stopni  na plusie  i  słonko   

 

ja  jednak  mam  obawy  o   parking trawiasty   bo  na  nim   grubo jeszcze  jest śniegu    

 

a  u mnie   na zakładzie  tam  gdzie  odśnieżyłem    to   błoto  teraz   woda   nie  wsiąka  

 

post-2830-0-76782900-1365528335_thumb.jpg

 

 

no ale  jest  jeszcze kilka  dni   

 

pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ucieka i spotkanie na Jasnej Górze coraz bliżej,chciałem zapisać nas ,ale niestety dotrzemy dopiero w niedzielą rano.Skład Ja ,Holek -żona oraz nasi rodzice w ilości trzech osób.

Podsumowując pięć osób ,co do chust i naklejek to na miejscu porozmawiamy,do miłego zobaczenia.

pozdrawiam Irek



Jeszcze pytanko gdzie można sprawdzić czy zostaliśmy dopisani do listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazirek, sprawdzić możesz tu ;) naklejek będzie więcej, chusty zamówione + rezerwa już niestety "poszły", chyba, że ktoś zrezygnuje, nie przyjedzie itp, to zapytasz w Biurze Zlotu jak przyjedziesz. Prawdopodobnie Tombr też przyjedzie w niedzielę do nas :)

 

1. NICKT - kamper - 3lub4 - BUSKO ZDRÓJ (4 chusty)
2. topmirex - przyczepa - 2+1 - WARSZAWA (3 chusty)
3. powolniak - przyczepa - 3 - ZDUŃSKA WOLA (3 chusty)
4. comsio - przyczepa - 2 - ZĄBKI (4 chusty)
5. Misio - przyczepa - 2+2 - KRAKÓW
6. piwojtek - przyczepa - 2+2 - RYDUŁTOWY
7. Marc_Mari - przyczepa - 2+2 - WARSZAWA (1+1 chusty)
8. GrzesiekW - przyczepa - 2+3 - PIOTRKÓW TRYB. (2+1 chusteczka)
9. szczepan - przyczepa - 2+1 - ŁÓDŹ ( 2+1 chusteczka )
10. dani - przyczepa - 2+3 - KOBIERNICE
11. RULAK - przyczepa - 2 - WARSZAWA (2 chusty)
12. Tadek1 - przyczepa szt 2 - osoby 4 – KRAKÓW (5 chust)
13. mar – przyczepa – 2+2 – OPOLE 
14. krzyolsze - przyczepa - 2 - SIEDLCE (2 chusty)
15. Trafko - przyczepa - 2+2 - ROCZYNY (2+2 chusty)
16. Asic-Pawcio - przyczepa - 2 - SOKOLNIKI LAS (2 chusty)
17. Kayk - przyczepa - 2 - KRAKÓW
18. RAMLA - przyczepa - 2+2 - RADZYMIN (4 chusty)
19. abjan - przyczepa - 2 - BIELSKO BIAŁA (2 chusty)
20. marmatjul - przyczepa - 2+3 - PSZCZYNA (5 chust)
21. rafal.wosik - przyczepa - 2+1 - UJAZD (3 chusty)
22. Borowy - przyczepa - 2 - LUBLIN
23. mila - przyczepa - 2+3 - PAWŁOWICE /k.Pszczyny
24. hobbysta - przyczepa - 4 - ŚWIDNIK (6 chust)
25. marcin81 - przyczepa - 2+2 - ZGIERZ (4 chusty)
26. Batmobil - kamper - 2 - KRAKÓW (2 chusty)
27. Grażyna Kozioł - przyczepa - 2 - TARNÓW (2 chusty)
28. rprokocki - przyczepa - 2 - BRZĄCZOWICE (2 chusty)
29. andrewa1 - T4 - 1 - CZĘSTOCHOWA (1 chusta)
30. muminpappan - przyczepa - 2+2 - JAWORZNO (4 chusty)
31. tadek123 - przyczepa - 2 - OLSZTYN ( 2 chusty)

32. camper20 - kamper - 2+1 - KALETY (3 chusty)
33. Zosia i Zygmunt - kamper - 2+2 - TARNOWSKIE GÓRY (4 chusty)

34. Stanik i Jola - przyczepa - 2 - RYBNIK (4+1 chusty)
35. Georg1950 - kamper - 2 - ŚWIĘTOCHŁOWICE (2 chusty)

36. Baltazar - przyczepa - 2+2 - NAKŁO ŚLĄSKIE (4 chusty)

37. Gewehr - przyczepa - 2+3 - WARSZAWA (3 chusty)

38. Laleczka - przyczepa - 2+2 - POSTOLISKA

39. gazirek - przyczepa - 5 - SŁAWKÓW

40. Tombr - przyczepa - 2+2 - PSZCZYNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.