Skocz do zawartości

I Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę


NICKT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dołączam się do podziękowań i gratulacji dla organizatorów :bravo: . A dla wszystkich uczestników wielkie dzięki za wspaniałą atmosferę :thank: . Do zabaczenia w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto robi zapisy na kolejny taki zjazd w przyszłym roczku?

 

Będzie info, jak będzie termin. Stały termin ustalony z oo.Paulinami na 2 niedzielę po świętach wielkanocnych wypadnie na koniec majówki 3-4.05 oraz pierwszy piątek i sobotę miesiąca, więc będzie ciężko. Prawdopodobnie przeniesiemy pielgrzymkę na 3 niedzielę po świętach wielkanocnych - 10-11.05.2014 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję za informację, faktycznie 2 niedziela po świętach wypada "dosyć ciekawie"   :hmm:  , natomiast 3 niedziela wypada znakomicie, liczę że więcej osób poprze ten pomysł. 

Bardzo chętnie wraz z żona oraz naszym ukochanym "bączkiem" zawitamy na zlocie, jeszcze tylko muszę dostać informację o terminie przyszłorocznej komunii majowej u mojej kuzynki (mieszkają w Niemczech w okolicach Jeziora Bodeńskiego) jak będą się terminy pokrywać - będę zmuszony wybierać  :look:

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe spotkanie,atmosfera modlitwy i dobra organizacja sprawiły że ta właśnie Pierwsza Pielgrzymka pozostanie nam na pewno na długo w pamięci.Jest to dowód że jesteśmy wspólnotą karawaningową katolicką i nie wstydzimy się tego pokazać.WIELKIE PODZIĘKOWANIE księdzu Mariuszowi za podjęcie się trudu organizacji tej Pielgrzymki i wierzę że Pan Bóg pobłogosławi Mu i doda sił na organizację następnych. Ze szczerego serca DZIĘKUJEMY. Grażyna i Ryszrd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem TAM - ale myślę że otwarcie sezonu karawaningowego na JASNEJ GÓRZE to znakomity pomysł , gratulacje dla oddanego sprawie kol NICKT-jemu (trochę kwadratowo) , ja jeszcze nie ruszyłem ale gdy widzę tu na forum takie zaangażowanie to przód mi wyrywa i tył nie nadąża ! Mam nadzieję na spotkanie w Jędrzejowie ......  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - rozgrzewa mnie ziemia świętokrzyska , ale jak tu uporać się z otaczającą rzeczywistością , jak tu ruszyć ze swym majdanem gdy wiosną tyle do zrobienia (mam fazę twórczą ) , w Jedrzejowie to muszę być, jak kol Mariusz (Nickt) tak zachęca - to CZak ma być !!A ja jeszcze lusterek przy Vectrze nie skończyłem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.