Skocz do zawartości

,,Zapal świeczkę" .Poręba k.Myślenic- OW ,,Pod Kamiennikiem"


mesert

Rekomendowane odpowiedzi

Zima zbliża się nieubłaganie , aby więc wykorzystać resztki jesieni proponuję spotkanie w Ośrodku ,,Pod Kamiennikiem " , w miejscowości Poręba k.Myślenic 2-4.11.2012. Ośrodek jest nam znany z czerwcowego zlotu , ale dla nieobeznanych z tematem napiszę jakie są tam warunki.

Ośrodek leży u podnóża Kamiennika w paśmie Łysiny, czyli Beskid Myślenicki , .Na terenie ośrodka istnieje możliwość wynajęcia pokoju,

lub domku kempingowego.Oczywiście jest zaplecze sanitarne , przyłącza elektryczne (dzieło naszego kolegi ,,Adria 465" ). Wrzucę link z mapy sat. z widokiem ośrodka.

 

http://maps.geoporta...75&variant=ORTO

 

Pod krzyżykiem jest miejsce z polem namiotowym. Jest tam duża wiata ze sporym paleniskiem, na wypadek niepogody jest świetlica w budynku głównym ośrodka. Link do stronki internetowej z cennikiem :

 

http://www.podkamien...id=67&Itemid=81

 

Teraz coś o kulinariach - może uda się ugotować gulasz , planowany już w Jurkowie . :jesc: a do tego jak zwykle coś na grilla. W temacie zwiedzania są 2 opcje ; idziemy szlakiem na Przełęcz Suchą pod Łysiną , lub jedziemy na Zarabie w Myślenicach a tam zwiedzamy ruiny zamku i następnie kolejką krzesełkową jedziemy na górę Chełm. Jest też opcja wyjazdu do obserwatorium astronomicznego na Lubomirze., oczywiście wszystko będzie zależało od pogody i nastrojów do zwiedzania :bzik:

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie zlotu śmiało pytać , postaram się odpowiedzieć .

 

 

Lista chętnych

1) Mesert 1 szt.

2)Marco 69

3)Krisio

4)Trafko

5)Kajman

6)Piotr 59

7)2000707

8)Karlik

9)Seba

post-1473-0-47457800-1349984323_thumb.jpg

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaka świnia? to będzie koszerne spotkanie , gulasz wołowy :-]

Teoretycznie na Lubomir można dojść na nogach , szlakiem na Łysinę - ale pójdziemy na łatwiznę i podjedziemy autami do Lipnika a stamtąd stromym podejściem na Lubomir. W samym obserwatorium wielkich rewelacji nie ma , znacznie ciekawsza jest historia wcześniejszego budynku - ale najładniejsza jest panorama rozciągająca się z punktu widokowego poniżej obserwatorium

 

Lista chętnych

1)Mesert

2)Marco 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny według cennika , czy będzie rabat . :niewiem:

Jest mocno poza sezonem , a do sanitariatów cholernie daleko.

Ja teoretycznie będę w piątek wieczorem , po pracy odwiedzę znajomych na cmentarzu i jak czas pozwoli to późnym wieczorem jestem .

Jeśli się nie uda to będę w sobotę rano , tylko proszę na mnie czekać z wycieczką ( nie tak jak ostatnio na Konrada ). :krzykacz:

Co do sugestii , to niech dadzą jedną w całości dechę do rynienek przy wjeździe na ośrodku.

Nie mam zamiaru harować samochodem i budą . :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pomysł z dechą na wjeździe jest trafiony, dla nowych proponuję też dokładnie rozpisać dojazd. Ja jechałem w ulewnym deszczu i w sumie miałem już zawracać, ale że nie było gdzie to zaufałem gpsowi i wjechałem do docelowego ośrodka, który jest na samym końcu Poręby :] - zdrowo pod górkę...

 

ja przyjazd odpuszczam, ale z sugestii dla kierownika - pamiętajcie poprosić o skoszenie trawy - dla mnie to podstawa, a niestety na miejscu się zawiodłem.

 

Sanitariaty OK !, prąd OK ! , Zrzut WC jest :] Woda jest !

 

udanego spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mam motyw na naklejkę

Halloween+Pumpkin84936_low.jpg

 

podobny do wuja ? :lol:

 

 

Jak jest taka propozycja,to się taką zrobi. Nie ma problema. Jestem za a nawet i przeciw. Tylko jak się załatwi naklejki to nikt nie przyjedzie. Bo z chętnych na wyjazd, są tylko przeciwnicy naklejek :)

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny według cennika , czy będzie rabat . :niewiem:

Jest mocno poza sezonem , a do sanitariatów cholernie daleko.

Ja teoretycznie będę w piątek wieczorem , po pracy odwiedzę znajomych na cmentarzu i jak czas pozwoli to późnym wieczorem jestem .

Jeśli się nie uda to będę w sobotę rano , tylko proszę na mnie czekać z wycieczką ( nie tak jak ostatnio na Konrada ). :krzykacz:

Co do sugestii , to niech dadzą jedną w całości dechę do rynienek przy wjeździe na ośrodku.

Nie mam zamiaru harować samochodem i budą . :klotnia:

 

Widzieliście go Hrabiego, czekajcie na niego bo Jaśnie Wielmożny Pan Hrabia Trafko I - śniadać będzie .Na którą godzinę lektykę zamówić Jaśnie Panu? :wpysk:

Ja tam nie mam żadnych problemów z wjazdem na to pole, wystarczy wjeżdżać większym łukiem przez tę rynnę i nic się nie dzieje. Jakiś upust musi być, tutaj sprawa jasna ale osobiście wolałbym mieć do dyspozycji za free wiatę.Przypominam że teoretycznie jest ona osobno płatna

Ziomuś zakręć się koło tych nalepek z motywem dyni bo mi Trafko żyć nie da

Wrzucę link z dojazdem od strony Krakowa i Ślaska

 

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,23,20.0109500,49.8237600?l=33e2c27e526227f5

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.