Skocz do zawartości

Mikołajki 2012


ed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem dzisiaj dowiedzieć się jak wygląda sprawa wejścia do muzeum Fabryka Schindlera.

Bilet grupowy z przewodnikiem kosztuje 18 zł. zniżkowy 14. zł.

Trzeba kilka dni wcześniej zarezerwować termin, więc prosiłbym chętnych o deklarację pójścia i podania ilości osób.

Dowiem się jeszcze jak wygląda sprawa z Muzeum Techniki ale tam nie powinno być większych problemów.

Po drodze proponowałbym przejście słynną już kładką zakochanych, na której pary wieszają kłódki ze swoimi

imionami a klucze wrzucają do rzeki, co podobno gwarantuje dozgonną miłość a zamiejscowym powrót w to miejsce,

nie chodzi tu oczywiście o dno rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak daleko od siebie są oddalone wspomniane muzea i jak czasowo będzie to wszystko wyglądało.:hmm:

Jak już wcześniej wspomniałem wolałbym muzeum techniki,kopiec Kościuszki o którym była mowa wcześniej,wspomniany most -jak najbardziej a czy da sie jeszcze zaliczyć Fabryke Schindlera :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj dowiedzieć się jak wygląda sprawa wejścia do muzeum Fabryka Schindlera.

Bilet grupowy z przewodnikiem kosztuje 18 zł. zniżkowy 14. zł.

Trzeba kilka dni wcześniej zarezerwować termin, więc prosiłbym chętnych o deklarację pójścia i podania ilości osób.

Dowiem się jeszcze jak wygląda sprawa z Muzeum Techniki ale tam nie powinno być większych problemów.

Po drodze proponowałbym przejście słynną już kładką zakochanych, na której pary wieszają kłódki ze swoimi

imionami a klucze wrzucają do rzeki, co podobno gwarantuje dozgonną miłość a zamiejscowym powrót w to miejsce,

nie chodzi tu oczywiście o dno rzeki.

 

Ja się zapisuję na listę wejścia do muzeum Fabryka Schindlera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzeum Techniki na Kazimierzu ( polecam ) ok. 1 godz.

Fabryka Schindlera

Muzeum Lotnictwa ( polecam ) ok. 2 godz

Muzeum Narodowe w Sukiennicach ( polecam ) - ok. 1.5 godz.

Kopiec Kościuszki, Rynek Gł. Trakt Królewski, Kazimierz jeżeli deszcz nie będzie padał poziomo

Myślę, że ustalimy to w piątek.

AH

 

PS

JacekSz - pozdrów proszę Artura. Siedzą w weekend w domu??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fabryki Schindlera można przejść przez wspomniany most około 2 km spacerkiem przez odnowiony Kazimierz

dochodzimy do Muzeum Techniki.

Jeżeli chodzi o Kopiec Kościuszki, to gdyby była ładna pogoda to trzeba by było wyjść wczesnym przedpołudniem

z uwagi na wcześnie zapodający zmrok.

Muzeum czynne jest od 10-18 gdybyśmy zrobili rezerwację np na 16 to Kopiec byłby całkiem realny a w razie niepogody

zawsze można jakoś czas wypełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z nami przyjedzie również Artur z rodzinką. Nie zadeklarujemy wyjścia do fabryki, myślę, że dla naszych młodszych ciekawsze będzie wyjście do podziemi na Rynku.

W poniedziałek podamy dokładnie w ile osób przyjeżdźamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie Bernadkę mam w szpitalu i nie wiem jak to będzie.

Jeśli będę to sam lub z Karolkiem , solo lub z budką na 1 dobę .

Na zwiedzanie proszę mnie nie pisać , tym razem sobie muszę odpuścić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w porze obiadowej już tam będę. Czy Ktoś przyjedzie wcześniej????? To Artur nie przyciągnie p-ki?? Więcej info w poniedziałek.

AH

Edytowane przez AdamH (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.