Skocz do zawartości

Sterckerman na początek???


radk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na pewno skoncentrował bym się na małym "Hobby'tku". Wydaje się, jakby właściciel dbał o nią i wiedział o co chodzi. Pomimo swojego wieku, wygląda naprawdę przyzwoicie. Tylko że widzisz, nic Ci nie da wstawianie tu fotek i oczekiwanie że ktoś wybierze za Ciebie. Trzeba jeździć, oglądać, dotykać, wąchać itd. Tylko wtedy zobaczysz jaka jest różnica pomiędzy stanem faktycznym a tym opisanym w ogłoszeniu. Wiadomo, nowej za tą kasę nie dostaniesz, ale trzeba szukać i starać się wybrać tę najlepszą :winner:.

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że wstawianie fotek nic nie da, lecz zaoszczędzi mi na pewno kilometrów. Niestety nie mam doświadczenia z przyczepami i nie zauważę niektórych szczegółów na zdjęciach które doświadczony właściciel przyczepy zobaczy na pierwszy rzut oka.

Najbardziej jestem zainteresowany tym hobby tylko trochę daleko ale może sie wybiorę pooglądać.

Jeszcze mam pytanie czy lepiej kupić przyczepę teraz po sezonie czy poczekać do wiosny???

Dzieki za wszystkie za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie czy lepiej kupić przyczepę teraz po sezonie czy poczekać do wiosny???

Dzieki za wszystkie za odpowiedzi

 

lepiej teraz, bo masz większą szansę trafić coś co za pół roku może już być sprzedane

tzn jak jej nie kupisz teraz, to kupi ją ktoś inny

 

cena, nie wiem, ja nie zauważyłem żeby było taniej :hmm: dobra budka trzyma cenę

i jeśli na wiosnę spada, to dlatego że stoi od jesieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że wstawianie fotek nic nie da, lecz zaoszczędzi mi na pewno kilometrów. Niestety nie mam doświadczenia z przyczepami i nie zauważę niektórych szczegółów na zdjęciach które doświadczony właściciel przyczepy zobaczy na pierwszy rzut oka.

Najbardziej jestem zainteresowany tym hobby tylko trochę daleko ale może sie wybiorę pooglądać.

 

 

widzę że budka z Łodzi...chętnie Ci pomogę jeżki znajdzie się jeszcze jedna osoba z okolicy do oględzin...we dwóch raźniej i zawsze co 4 oczy to nie 2 :-] budka fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że budka z Łodzi...chętnie Ci pomogę jeżki znajdzie się jeszcze jedna osoba z okolicy do oględzin...we dwóch raźniej i zawsze co 4 oczy to nie 2 :-] budka fajna

 

No naprawdę byłbym Ci bardzo wdzięczny jak byś ją obejrzał i podzielił się spostrzeżeniami na jej temat przed moją podróżą.

Wielkość budki mi bardzo odpowiada, cena była by też w moich granicach i na początek przygody z caravaningiem wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oraz ciekawe hobby 390 z dwoma sypialniami link hobby

 

Rok produkcji tej przyczepy to wcale nie 1987r jak pisze sprzedawca ale gdzieś między 1982r a 1985r.

Od 1986r była zmiana modelu:

http://forum.karawan...ik-po-modelach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcji tej przyczepy to wcale nie 1987r jak pisze sprzedawca ale gdzieś między 1982r a 1985r.

Od 1986r była zmiana modelu:

http://forum.karawan...ik-po-modelach/

 

może i coś z rocznikiem zamieszane..? wg. mnie za taką cenę (zawsze do negocjacji) i wyposażeniem +dodatki, gdyby była sucha bez zbędnych zapachów warta zainteresowania...:hmm: dzwoniłem do właściciela w sprawie oględzin, niestety budka stoi u jego rodziców w Bąkowie pod Łowiczem...

może znajdzie się ktoś z tamtych okolic i Ci pomoze...? powodzenia :ok:

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ale dzięki za chęci.

pozdrawiam

... no i ponawiam prośbę jak by był ktoś z okolicy i mógł pooglądać przyczepkę to byłbym bardzo wdzięczny.

Edytowane przez radk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa z Holandii i z tego co ktoś kiedy pisał na forum - tam w dowodzie wpisywana jest tylko data pierwszej rejestracji. Potem budka po przywiezieniu do kraju musi mieć wpisany rok produkcji i to diagnosta "wymyśla" rok produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem ideał dla mnie(...)

Hobby 370 Classic

 

Po pierwsze, nie nadużywaj słowa ideał, chyba że jest fabrycznie nowa i 23 lata czekała w salonie na Ciebie.

Po drugie, bardzo ładnie się prezentuje. Sprzedający ze sprzedaży ma za zgodność z opisem ocenę 5.0.

Warto, ale pamiętaj by wypytać o zawilgocenia, przecieki, sztywność itp. Emocje do kieszeni.

Powodzenia.

.

Mi osobiście nie odpowiada tylko długość łóżek , dlatego moje preferencje są nieco inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucę swoje 3 grosze, tak bez emocji. Radk. Zaraz zaraz. Spokojnie. Piszesz, że to ma być Twoja pierwsza przyczepa. A więc najprawdopodobniej nie masz jeszcze do końca sprecyzowanych swoich potrzeb. Nie piszesz, do czego potrzebujesz przyczepy, nie piszesz w jaki sposób i w jakich okolicznościach będziesz z niej korzystał. Najprawdopodobniej i tak swoją pierwszą przyczepę za rok albo dwa zamienisz na inną, jak już sprecyzujesz swoje potrzeby. Każda z tych czterech przyczep wygląda na fajną, każda, jako pierwsza, jest do zaakceptowania. Bierz którąkolwiek, i tak niebawem zamienisz nią na inną. Ceny wszystkich są dziwnie niskie. Możliwe, że są ciut dalekie od ideału jeśli chodzi o stan techniczny. Ale co z tego? I tak niebawem ją zamienisz na inną. I co z tego, że jedna z nich nie ma ogrzewania? Zawsze można wstawić mały piecyk olejowy.

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa z Holandii i z tego co ktoś kiedy pisał na forum - tam w dowodzie wpisywana jest tylko data pierwszej rejestracji. Potem budka po przywiezieniu do kraju musi mieć wpisany rok produkcji i to diagnosta "wymyśla" rok produkcji.

 

jak wymyśla ?

a rok produkcji nie jest na tabliczce :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.