Skocz do zawartości

hobby 380 czy warto


kedad29

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie handlarz i początkujący allegrowicz - zobacz że to jego pierwsza aukcja.

a dlaczego proawdopodobnie początkujący handlarz i to nieudolny? Słaby opis i niekompletne zdjęcia, brak zwrócenia uwagi na szczegóły techniczne, wypisane pobieżnie wyposażenie przyczepy i skupienie się na cenie.

Nie znam innych powodów dla których ktoś kupuje cepkę w holandii i sprzedaje w polsce. Bo raczej nie jest przedstawicielem Caritasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

prawdopodobnie handlarz i początkujący allegrowicz - zobacz że to jego pierwsza aukcja.

 

Nie wiem czy nie jest to swego rodzaju cwaniactwo ze strony handlujących. Wiadomo na allegro płaci się za aukcję po jej wystawieniu. Wystawiając na takim koncie założonym tylko na jedno ogłoszenie nie poniesiesz opłat hmm.gif. Tak sobie to tłumaczę, przeglądając oferty sprzedawanych aut. Pełno jest nowych allegrowiczów wystawiających auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, trudno wymagać, żeby każdy miał taki polot jak gość w tej aukcji: http://www.allegromat.pl/aukcja117580 - jak podał kodi, ale jakieś minimum informacji byłoby mile widziane skoro potencjalny kupiec czasami kilkaset kilometrów potrafi przejechać..... a potem go szlag trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, trudno wymagać, żeby każdy miał taki polot jak gość w tej aukcji: http://www.allegromat.pl/aukcja117580 - jak podał kodi, ale jakieś minimum informacji byłoby mile widziane skoro potencjalny kupiec czasami kilkaset kilometrów potrafi przejechać..... a potem go szlag trafia.

 

gość poleciał po bandzie...:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna cepka dla 2 osób.

 

Mam niemal taką samą, rok starszą. Przez 2 lata zrobiliśmy z nią ok 20.000 km i mimo wieku spisywała się bardzo dzielnie.

 

Tak jak piszą koledzy - oglądaj, macaj, stukaj, pukaj. Na zdjęciach wygląda dobrze. Cena również rest rozsądna.

 

Ja moją będę sprzedawał najwcześniej w listopadzie, bo jeszcze kilka imprez trzeba zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Pełno jest nowych allegrowiczów wystawiających auta.

 

Wiem coś na ten temat.

Tu u mnie jest zagłębie aut sprowadzanych. Często są wystawiane ze świeżych kont lub przez pośredników z odnośnikiem na nr tel sprzedającego pojazd. Po co? Ano po to, bo:

99% to bezwypadkowe, 99% ma oryginalny przebieg,99% to kłamstwa, od 99% nie odprowadza się żadnych podatków, 99% kupujących po kilku dniach wątpi i to słusznie w swoja nabyta okazję :) Reklamacja... czary mary...

Auto kupione, gotówka zapłacona = karta sim sprzedającego ląduje w kanale i szczęśliwy nabywca bezwypadkowego z oryginalnym przebiegiem, prędzej nawiąże potem kontakt z Panem Bogiem niż z gościem któremu wręczył gotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Byłem dzisiaj oglądać przyczepkę i co się okazało?

Cły narożnik od strony toalety zgnity, uchwyt do przestawiania przyczepki ten z zewnątrz na tylnej ścianie, luźny bo niemiał się czego trzymać ,tylna ściana cała miękka itd.

 

Dzięki za rady bo po pierwszych oględzinach może bym ją kupił a tak szukam dalej.

 

P.S jak by ktoś miał coś ciekawego dla dwóch osób to proszę o wiadomość.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.