Skocz do zawartości

Na narty cepką


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie byś się wybierał, gdybyś pojechał ?

 

 

Ja najprędzej okolice Białki, Bukowiny, Niedzicy - zdecydowanie najlepszy kemping

W tym roku dodatkowo przymierzam się do nart skiturowych i wypraw w góry po szlakach - zobaczymy co z tego wyniknie :)

Z Bielska masz niedaleko więc może sie uda pojeżdzić razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podziwiam takich hardkorowców jak adamkwiatek i innych z cepami na szlaku w zimę.

 

Ja w zimę tylko ciepłe kapcie pilot / myszka i nic więcej . Nawet majstrować się nie chce choć w przyczepce ogrzewanko niczego sobie .

 

Pozdrawiam i życzę niezapomnianych wrażeń tej zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najprędzej okolice Białki, Bukowiny, Niedzicy - zdecydowanie najlepszy kemping

W tym roku dodatkowo przymierzam się do nart skiturowych i wypraw w góry po szlakach - zobaczymy co z tego wyniknie :)

Z Bielska masz niedaleko więc może sie uda pojeżdzić razem

 

 

Jak będziesz jechał - daj znać. Zobaczymy co da się zrobić. Ja rozeznaje temat w naszej okolicy - Wisła

 

Pozdrawiam

kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najprędzej okolice Białki, Bukowiny, Niedzicy - zdecydowanie najlepszy kemping

W tym roku dodatkowo przymierzam się do nart skiturowych i wypraw w góry po szlakach - zobaczymy co z tego wyniknie :)

Z Bielska masz niedaleko więc może sie uda pojeżdzić razem

 

 

 

A masz namiary na ten kemping koło Białki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maćku.

 

Jaka masz furę 4x4? U na Pajero Pinin, była Vitara '96 Na pewno nie ma takich AT-ków jak twoja ale też sobie radzi. Znam gościa z Austrii, który podwyższanym Hi-Luxem na podobnych oponach, z rodziną był w Chorwacji na wczasach.... (jakieś 550 km w jedną stronę, większość autostradą)

 

Może kiedyś mały wypad do lasu?drive.gif

 

Pozdrawiam

Kajtek

 

ja zawsze w wolnej chwili chętnie ............ ale nie dalej niż 100km od domu .............. bo inaczej trzeba by zabawkę 4*4 na lawetę pakować a kia ma tylko dwie tony na haku co komplikuję troszkę sprawę.

a zabawka to -> frontera B długa 3,2 V6 benzyna -ta benzyna od isuzu- na oponkach jak na wcześniej załączonym obrazku i niestety skrzynia manualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze w wolnej chwili chętnie ............ ale nie dalej niż 100km od domu .............. bo inaczej trzeba by zabawkę 4*4 na lawetę pakować a kia ma tylko dwie tony na haku co komplikuję troszkę sprawę.

a zabawka to -> frontera B długa 3,2 V6 benzyna -ta benzyna od isuzu- na oponkach jak na wcześniej załączonym obrazku i niestety skrzynia manualna

 

W V6 głowice pękają koło świec i wykręcasz świece jak z basenu...niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W V6 głowice pękają koło świec i wykręcasz świece jak z basenu...niewiem.gif

 

 

 

 

tak, jasne ............. to jest info z serii tych:

automaty są drogie w eksploatacji i padają w nich skrzynie biegów ........... mało tego nie trzeba w nich wymieniać oleju przez 500tys km ;-)

 

a wracając do tematu -> jak nie dbasz to każda głowica pęknie .... w silniku V są dwie toteż prawdopodobieństwo rośnie.

na automaty najczęściej marudzą tacy co nigdy automatami nie jeździli dłużej niż 20 minut lub tacy co by chcieli jeździć milion kilometrów bez należytego serwisowania. Mam przeczucie że o V6 opinie mają podobne źródło jak przy automatach :-)

 

Nie jest to moja pierwsza V i nigdy nic mi nie pękało ................. ale ja dbam o silniki i napędy ............ o budę dbam mniej ale auto ma jeździć a nie wyglądać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jasne ............. to jest info z serii tych:

automaty są drogie w eksploatacji i padają w nich skrzynie biegów ........... mało tego nie trzeba w nich wymieniać oleju przez 500tys km ;-)

 

a wracając do tematu -> jak nie dbasz to każda głowica pęknie .... w silniku V są dwie toteż prawdopodobieństwo rośnie.

na automaty najczęściej marudzą tacy co nigdy automatami nie jeździli dłużej niż 20 minut lub tacy co by chcieli jeździć milion kilometrów bez należytego serwisowania. Mam przeczucie że o V6 opinie mają podobne źródło jak przy automatach :-)

 

Nie jest to moja pierwsza V i nigdy nic mi nie pękało ................. ale ja dbam o silniki i napędy ............ o budę dbam mniej ale auto ma jeździć a nie wyglądać ;-)

 

 

 

 

 

Automaty wcale nie są drogie i nie psują się na potęgę. Psują się, jak wymieniasz olej co 500 tys a nie co 90 tys. A do ciągnięcia cepki są najlepsze.

Ale i owszem, są drogie w naprawie jak już się zepsują. I pewnie stąd opinia o drogiej eksploatacji.

 

 

Z Fronterami mam pewne doświadczenie z racji zawodu i miejsca pracy: http://www.wawrosz-opel.com.pl/serwis

 

I nie chodzi tu o V6 jako takie ale ten konkretny silnik.... Ale oczywiście wcale nie musi Cię to spotkać. I oby tak byłobow.gifbow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.