Skocz do zawartości

Siemiany nad Jeziorakiem...


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kiedys wyciagnalem tam kolege z pracy jak zobaczyl jezioro powiedzial tylko :

 

L A G U N A

 

i zaczal robic zdjecia ale niestety do konca tygodnia jest na urlopie pozatym to bylo dawno i nie wiem czy jeszcze je ma gdzies pod reka

 

Naprawdę nie można się kąpać???

pic piwa na lawce pod blokiem tez nie mozna a ludzie to robia - jezeli Cie stac to prosze bardzo :ok:

 

ja sie tylko odwazylem wejsc do wody bez butow przy samym brzegu :)

Na jakiś wydłużony weekend chętnie bym tam pojechał.

 

zeby bylo jasne - to jezioro nie jest w Siemianach ale calkiem blisko mozna isc pieszo albo podjechac na rowerkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biwak nazywa sie 'Za Wsią' jest spory...prad na polu, WC oraz natryski tez...stymze WC darmo a natryski platne rano i wieczorem kiedy jest goraca woda bo tak to w czasie dnia o ile pamietam sa zamkniete....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec, kurcze, ale foty! Napaliłem się na to miejsce. Naprawdę nie można się kąpać??? Na jakiś wydłużony weekend chętnie bym tam pojechał.

 

Petek specjalnie dla ciebie chyba ze juz widziales w 1 poscie moim tu :))

 

z Kasia pare wrzucilismy jak bylismy w 2005 i 2006 :P

http://picasaweb.google.com/th0rn999/Siemiany2005

 

ja w jeziorze Jasnym kąpalem sie tylko w nocy :ok: tak to tylko brodze sobie do kolan i nigdy problemow nie bylo...ale spoko niedaleko jest jezioro kociolek takie samo tylko mniejsze i nie lezy w rezerwacie...tam sie kapie na legalu...z materacem lub nawet na waleta bo przez caly dzien nikt sie tam nie zjawil :) ))

prad na polu jest ale ustalmy pole typowo komunistyczne chyba ze przez 2 lata porobili cos porzadnie...ale skoro nadal strony nie ma to niesadze...

Petek tam w promieniu 10km bodajze jest 16jezior....jak chcesz to ci na miejscu pokjaze wszystkie bo bylismy z Kasia nad wszystkimi...do niektorych przez niezle haszcze trzeba sie przedzierac...ale warto...bo naprzyklad ciezko dostepne jezioro Osa jest przepiekne....slychac tylko komary i nci wiecej..cisza spokoj...nad jasnym bedziemy pic piwko a w Kociolku sie kapac :) )))) poszedlem na siku to wracajac przynioslem 16 prawdziwkow :) a z siemian nad kociolek i jasne jest jakies 3-4 km zazwyczaj jezdzimy na rowerach :)

damy rade w mordeczke :) mam telefon do soltysa Siemian...zadzwonie i poprosze o telefon na pole Za Wsia i wszystko sie wypytamy...w czwartki w knajpie Szopa sa szanty na zywo w super wykonaniu i czasami nad ogniskiem pieka dzika, w weekendy w drugiej knajpie na kei tez sa imprezy, przybijaja jachty i wszedzie ludzie z gitarami siedza i spiewaja, ja tam zawsze biore flaszke albo piwo na keje i siedze do pozna w nocy i patrze sie na jezioro, chyba na stare lata sie romantyk robie :) ogolnie ja tam zawsze swietnie wypoczywam :) ))

 

pogadamy panie panie :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączam się do dyskusji, proszę przejrzeć te linki, może coś z tego wybierzecie, Jeziorak jest długi i trochę miejsc jest tam. Pozdrawiam

 

http://www.it.ilawa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=121&Itemid=65

http://www.polenamiotoweexbinduga.pl/

http://www.powiat.netkom.com.pl/index.php?id=hotele/namioty

http://ubeni.szalkowo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie jeszcze przypomnialo ze nie cale 10 km od Siemian jest miejscowosc Jerzwald w ktorej na cmentarzu zostal pochowany Zbigniew Nienacki (autor Pana Samochodzika)

 

cmentarz jest naprawde nie wielki i jest tak jakby podzielony na dwie czesci , niemiecka i polska (niemiecka jest mocno zaniedbana)

 

Nie pamietam juz w ktorym "Panu Samochodziku" ale w ktoryms "akcja" dzieje sie wlasnie nad Jeziorakiem

 

W tym samym Jerzwaldzie jest tez Ogród dydaktyczny Zespołu Parków Krajobrazowych- generalnie sa tam roslinki o roznych dziwnych nazwach :ok: jak znajde w domu zdjecie to wstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tam roslinki o roznych dziwnych nazwach jak znajde w domu zdjecie to wstawie

 

prosze

 

d853521756dd1731m.jpg

 

idac nad jezioro Jasne mozna isc "sciezka dydaktyczna"

i sa rozne atrakcje po drodze np:

 

1001e50ee79427d1m.jpg

 

tak jak juz pokazywalem w innym temacie śluza w Milomlynie

 

7761f9ed10a8cddem.jpg

 

widok z pokoju w Siemianach

 

cc8079cf5326d699m.jpg

 

smaczne pierozki chinkali z "Bar-u na Skarpie" gdzie p.Ania serwuje miedzy innymi kuchnie gruzinska

Bar jest chyba w najwyzszym miejscu w Siemianach i rozciaga sie z niego piekny widok na jezioro

 

eb521236695418b4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.