Skocz do zawartości

Siemiany nad Jeziorakiem...


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sklep we wsi Wieprz będzie w tym roku chyba zamknięty.

 

a wiesz moze dlaczego ?

 

 

Ale na wyspie jest dobrze zaopatszony.

a jak teraz jest na wyspie, jak bym np: chcial "z zewnatrz" wjechac na wyspe i zrobic zakupy w sklepie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, sprawy rodzinne dlatego nie chce się tu rozpisywać.

 

znam ich syna jeszcze sprzed naprawde paru lat (jak jeszcze sklep byl jak taki z czasow GS-u) dlatego tak pytam z ciekawosci

 

kiedys go spotkalem nad Witoszewem ale jakos nie bardzo mnie kojarzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił sie gospodarz wyspy (ten na bramie) i jest bardziej łaskawy od poprzedniego.

Na pieszo wejdziesz ale za wiazd trzeba będzie pewnie zapłacić.

 

wlasnie czytalem na (chyba) ich stronce :ok:

strasznie podobal mi sie ich cennik :ok: szkoda tylko ze nie ma mozliwosci podlaczenia sie do pradu :ok:

 

Teraz sklepik mieli naprawde ładny.

 

kiedys byl naprzeciwko wyjazdu z wyspy a teraz maja kolo domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc. Mam pytanko odnośnie wyspy Wielka Zuława na Jezioraku, czy jest tam może jakiś kemping. Byłem tam na wczasach z FWP w 1979 i był tylko sam ośrodek oraz kilka domów w których mieszkali miejscowi obsługujący prom z Iławy na wyspę. Jezioro w tamtych latach było zasobne w ryby, ciekawi mie jak jest w tej chwili.

 

Przepraszam Cię Thorn że nie podziękowałem za odpowiedz, ale dopiero wczoraj przeczytałem wątek od samego początku,więc dzięki. Może uda mi się spędzić kilka dni nad tym malowniczym jeziorkiem. Pamiętam że Jeżiorak obfitował w liczną populację sandacza i węgorza, ale to było wiele lat temu.

 

 

Pzd be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm szczerze powiedziawszy mozemy byc w kontakcie...bo jak narazie to wiem ze 4-11 lipiec bieszczady a potem pewnie albo jakos ost. tydzien lipca albo poczatek sierpnia bysmy sie chetnie wybrali do Siemian...takze mozna pogadac o tym :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ponawiam z moim stary tematem.....WIdelec jadziem z ogonami w to lato???? chocby na 4-5dni....oczywiscie zapraszam innych :nono: sanitariaty moze nie sa jakeis superowe...ale da rade...a moze odnowili cyz cos...nie bylem juz dwa lata...a przekapal bym sie w Kociolku :hehe:)

 

jak cos to piszta :pad: zbieram zapisy hehehehe :pad:

pzdr

Hello!

W poniedziałek 20 lipca jedziemy wypoczywać. Do dyspozycji mamy cały tydzień.

ThOrn Skoro zbierasz zapisy to my sie na to piszem.

Wstępnie wybór padł na Siemiany za wsią. Nie mogę znaleźć nigdzie zdjęć tego kempingu.Ale jak co to na miejscu zobaczymy.

damy rade w mordeczke :) mam telefon do soltysa Siemian...zadzwonie i poprosze o telefon na pole Za Wsia

ThOrn jak masz ten telefon na pole to podaj, chciałbym zadzwonić i dopytać co i jak.

Mamy też zamiar przepłynąć Kanałem Elbląskim a to fajnie pasuje bo nie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.