Skocz do zawartości

Bałtyk


Radosz

Rekomendowane odpowiedzi

a ile trzeba obejść żeby dojść tym łagodnym zejściem na plażę?

Jeszcze jedno mi nie pasowało.

Przyjechałem na kemping około 12.00 i chciałem zostać na dwie doby no to chyba do 12.00 za dwa dni powinno być ale dziewczyna z recepcji powiedziała że dwie doby mi się kończą jutro o 24.00.....a jeśli chce zostac do 12.00 to musze dopłacić 30zł. cena za dobe ok 65zł.

W Rowach np.bez wspinaczki na plażę , o wiele mniej ludzi. Doba (normalnie liczona-po ludzku) na polu 38zł. kamper 2+1

 

Zejście jest bezpośrednio przy kempingu - 5 minut to max na dojście.

 

Co do opłaty - w ubiegłym roku przyjechaliśmy coś koło 10 rano, doby mieliśmy wyliczone normalnie, chcieliśmy zostać jednak do wieczora żeby jechać w nocy to faktycznie dopłacaliśmy jakieś 20zł i mogliśmy zostać do 24 na kempie.

 

W tym roku faktycznie są inne zasady, wg info na ich stronie

 

Cennik 2012

PONIŻSZY CENNIK DOTYCZY OPŁAT ZA DZIEŃ

DOBA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 06:00 I KOŃCZY O 24:00

OD GODZ. 14:00 LICZONE JEST ┬Ż DNIA

PO GODZ. 18:00 LICZONE SĄ NOCE (DOBA TRWA DO 12 DNIA NASTĘPNEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Który camping w Rowach tyle kosztuje.

kamping Krystyna. nie licza za postawienie kampera. Wagabunda obok podobnie.

Cennik pola namiotowego

 

  1. Osoba dorosła - 12 zł za dobę.
  2. Dzieci do 7 lat - 6 zł za dobę.
  3. Dzieci do 3 lat - bezpłatnie
  4. Opłata za prąd - 8 zł za dobę. (Należy mieć swój przedłużacz)

Nie pobieramy opłat za psa, postój samochodu, przyczepy, namiot!

Edytowane przez mobili (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.pole-horyzont.pl

z tego pola wyjechaliśmy trochę po godz 12 i nie było żadnego problemu, żadnego dopłacania.

zapewne wszystko jest kwiestią dogadania, jak zwolnisz miejsce i ktoś inny już może się na nim rozbić to zapewne nie musisz dopłacać a auto na parkingu.

a nad morze max 5 min się idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jestem w Karwi, ale przypadkiem wjechałem na inne pole niż miałem wjechać, a mianowicie na pole pomiędzy wejściem 40, a 41obok pensjonatu Zefir, -jest to tańsze pol niż "pole" zefir, ale wypada trochę gorzej pod względem uroku..W każdym razie jestem w Karwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia. My meldujemy się 04.08.2012

O kurcze,byliśmy na jednym polu i nawet o tym nie wiedziałem.Z Częstochowy to nawet rozmawiałem z gościem na temat hondy CR-V,stał blisko nas. My staliśmy prawie na samym końcu po lewej stronie za toaletami.Ogólnie nam się pole podoba,jest czysto,blisko do plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Ostatecznie trafiliśmy na kemping KEJA w Chłapowie.

Ogólnie mogę polecić:

  • czysty
  • gorąca woda przez 24h
  • mały kemping
  • spokojny (nie ma dużo młodzieży) od 23.00 cisza nocna, monitoring
  • na kempingu codziennie dancing (jeśli ktoś lubi potańczyć)
  • dla rodzin z malutkimi dziećmi może być uciążliwe zejście na plażę (ja mam dzieci w wieku 6 i 9, nie było problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panu i Pańskiej rodzinie poradzić mogę wypoczynek na kempingu Lazurowe ( http://www.lazurowe.com.pl/index.html )położonym w Chłapowie na granicy z Władysławowem, byłam tam na zeszłorocznych wakacjach i wszystko było w porządku. Kemping jest cichy, blisko morza i ma monitoring więc jest też bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panu i Pańskiej rodzinie poradzić mogę wypoczynek na kempingu Lazurowe ( http://www.lazurowe.com.pl/index.html )położonym w Chłapowie na granicy z Władysławowem, byłam tam na zeszłorocznych wakacjach i wszystko było w porządku. Kemping jest cichy, blisko morza i ma monitoring więc jest też bezpieczny.

 

Napisaliśmy że byliśmy w KEJA :) Jednak dziękujemy za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panu i Pańskiej rodzinie poradzić mogę wypoczynek na kempingu Lazurowe ( http://www.lazurowe.com.pl/index.html )położonym w Chłapowie na granicy z Władysławowem, byłam tam na zeszłorocznych wakacjach i wszystko było w porządku. Kemping jest cichy, blisko morza i ma monitoring więc jest też bezpieczny.

 

 

A kolega to właściciel czy udziałowiec tego całego "Lazurowego" ? Reklam nam tu nie trzeba :ok:

 

:kosz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, to może gdzieś się spotkamy? Mamy w planach wyruszyć w niedzielę na Pojezierze Drawskie. Tam gdzieś do środy - czwartku, a później do końca wakacji nad morze. Gdzieś między Świnoujściem - a Kołobrzegiem. Ale oczywiście może być i bardziej na wschód. Jakby to jakoś Wam pasowało, to daj znać, np. SMS. Mój telefon to 606 28 64 73.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rowów - to kemping KRYSTYNA wspominam miło,byliśmy tam jakoś 7 lat temu.

1) Przywitała nas pani ledwo :drink: trzymająca się na nogach.

2) Zdziwiona była że pytamy o jakieś miejsce z cieniem.

Byliśmy u niej zaledwie 1 min, obok jest Wagabunda którą mogę polecić.

Właściciel pilnuje palcu, toalety przyzwoite. Ale mogło się to pozmieniać:swiety:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.