Skocz do zawartości

Bałtyk


Radosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich :)

Szukamy najlepszego kempingu dla naszej rodziny nad naszym morzem.

Warunki:

- spokojny

- blisko morza

- czysty

 

Pilne wyjazd :przyczepa: przyszła sobota :)

 

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pod Brzozami w Ustroniu Morskim :)

 

pod brzozami daleko do morza, "trymas" w ustroniu 20m od plaży :ok: ewentualnie u sąsiadów nastepna posesja ul.Graniczna 6 kemping którego nie ma w katalogu ale są strony www.

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz namiar na to pole? jak tak to poproszę

 

Camping znajduje się na ulicy Wojska Polskiego przy wejściu na plażę nr "Karwia 40'

tel.695 258 087

Dokładnie jest to przy tablicy miejscowości "Karwia" od strony Władysławowa

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod brzozami daleko do morza, "trymas" w ustroniu 20m od plaży :ok: ewentualnie u sąsiadów nastepna posesja ul.Graniczna 6 kemping którego nie ma w katalogu ale są strony www.

 

z tymi odległościami to różnie - dla mnie np. Brzozy nie są wcale aż tak daleko od plaży

w porównaniu np. z polami w Ustce

ale w Sarbinowie jest trochę bliżej...

 

to zależy kto co lubi

 

kolego tych wątków o polskim morzu jest już kilka - tegorocznych - polecam najpierw lekturę w dziale podróże - polska północna

troszkę poszukać i poczytać

bo za chwilę będziemy pisać wszyscy znów o tym samym...:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tych wątków o polskim morzu jest już kilka - tegorocznych - polecam najpierw lekturę w dziale podróże - polska północna

troszkę poszukać i poczytać

bo za chwilę będziemy pisać wszyscy znów o tym samym...:skromny:

 

 

Goni nas czas, dlatego napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byl na kempingu KEJA Chłapowo? :biwak: Macie jakieś negatywne lub pozytywne opinie jeśli tak to napiszcie? :blagac:

 

 

Też myślimy o Karwi bo jest tam ładna plaża,ale pola nie znamy,jutro wyjeżdżamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byl na kempingu KEJA Chłapowo? :biwak: Macie jakieś negatywne lub pozytywne opinie jeśli tak to napiszcie? :blagac:

 

kemping jest ok. nawet jak Ci się nie spodoba to masz kilka innych blisko. Jest tylko jeden problem - jeśli jesteś z małymi dziećmi to sobie odpuść Chłapowo bo zejście do plaży jest bardzo strome , tak z 50 metrów w dół.

do cen za dobe dolicz opłatę klimatyczną , rozstawienie przedsionku oraz zapytaj się jak liczą dobę - bo z tym bywa różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przyciągnąłem mój zestaw z chłapowa albo jeszcze władysławowa, to gdzieś na pograniczu :)

www.pole-horyzont.pl

fakt klif wysoki ale ile dziennie idziesz nad morze ???

tuż obok kempingu jest łagodne zejście

sam kemping fajny, trawa, wydzielone miejsca na przyczepy, kemping cichy i spokojny, dociera muzyka z pobliskiej knajpki ale nie przeszkadza.

na kempingu mogłoby być więcej toalet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przyciągnąłem mój zestaw z chłapowa albo jeszcze władysławowa, to gdzieś na pograniczu :)

www.pole-horyzont.pl

fakt klif wysoki ale ile dziennie idziesz nad morze ???

tuż obok kempingu jest łagodne zejście

sam kemping fajny, trawa, wydzielone miejsca na przyczepy, kemping cichy i spokojny, dociera muzyka z pobliskiej knajpki ale nie przeszkadza.

na kempingu mogłoby być więcej toalet.

a ile trzeba obejść żeby dojść tym łagodnym zejściem na plażę?

Jeszcze jedno mi nie pasowało.

Przyjechałem na kemping około 12.00 i chciałem zostać na dwie doby no to chyba do 12.00 za dwa dni powinno być ale dziewczyna z recepcji powiedziała że dwie doby mi się kończą jutro o 24.00.....a jeśli chce zostac do 12.00 to musze dopłacić 30zł. cena za dobe ok 65zł.

W Rowach np.bez wspinaczki na plażę , o wiele mniej ludzi. Doba (normalnie liczona-po ludzku) na polu 38zł. kamper 2+1

Edytowane przez mobili (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.