Skocz do zawartości

Karawaning w pojedynkę


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie tak jak kol Kristofer napisał człek jest zwierzęciem stadnym, pewnie na dłużej samemu było by ciężko, ale tak ze dwa trzy dni, samemu ze sobą czasami dobrze robi

 

 

O to to to to :ok:

 

 

Człowiek jak stadny tak i sam ze sobą chce trochę pobyć. Te dzień-dwa-trzy. I nie wierzę, że takich nie ma. Na dłużej tto faktycznie nie chciałoby mi się jechać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Zdaje się, że każdy ma inną - swoją własną definicję dziwactwa :-) Nie podważam Waszych przemyśleń i upodobań dotyczących wyjazdów indywidualnie. Napisałem tylko, jakie jest moje podejście. Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, kiedy mówię żonie, to Ty sobie zostań w domku, ja jadę z przyczepą na kemping :-) Zresztą, ja już jestem taki dziwak, że nawet jak jadę z przyczepą do serwisu to próbuję namówić żonę, żeby pojechała ze mną :-) Ale to już takie w ogóle dziwactwo moje.

 

To ja tez jestem dziwak..... nie wyobrażam sobie wyjazdu na urlop bez żony :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym wątku zaznaczyłem , że wyjazdy są kilkudniowe , a nie długie urlopowe . Na takie dłuższe po uprzednim planowaniu wyjeżdżamy we dwoje co najmniej .

W sytuacji , gdy jedna osoba ma możliwość , a druga nie ma możliwości wyjazdu , kilkudniowe rozstanie można przeżyć .

Całe szczęście , że nie jesteśmy tacy sami . Jaki świat byłby wtedy nudny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest OK. Często samo życie dyktuje nam takie, czy inne sytuacje i zmuszeni jesteśmy do decyzji, w wyniku których jedziemy np. samemu. Zgadzam się też z tym, że dzień lub dwa, dla samego siebie i raz na jakiś czas, też jest dla nas korzystny.

Takie krótkie chwile bycia tylko z samym sobą, są doskonałą okazją do wielu przemyśleń, na które nie byłoby czasu podczas rodzinnych podróży. Co ciekawe, wtedy pewne rzeczy same nasuwają się na myśl, mimo, że nie mieliśmy nawet takiego zamiaru.

Dodatkowo, takie przemyślenia rodzą najczęściej pozytywne skutki po powrocie :hmm:

 

Jeśli chodzi o bycie samemu na kempingu, to nie widzę przeciwwskazań oraz powodów, aby mieć jakiekolwiek kompleksy w takiej sytuacji. Tak, jak Zibi napisał:

"Całe szczęście , że nie jesteśmy tacy sami . Jaki świat byłby wtedy nudny".

 

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Całe szczęście , że nie jesteśmy tacy sami . Jaki świat byłby wtedy nudny".

 

:hej:

 

tu się zgadzam !

 

ja póki co też nie wyobrażam sobie jechać sam - ale może z czasem to przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez jestem dziwak..... nie wyobrażam sobie wyjazdu na urlop bez żony :niewiem:

 

Oczywiście piszę o sobie, jak najbardziej szanuję wszystkich samotników, tych żonatych i tych nie, pozdrawiam i życzę miłych wyjazdów :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Jeden z niewielu tematów na forum, gdzie potrafimy się wymienić opiniami i nie narzucamy sobie wzajemnie swojego zdania :-) Ale właśnie o to chodzi - jesteśmy każdy inny. Jeden woli pobyt w samotności, inny woli z rodziną, a trzeci woli z rodziną, ale mu się poskładało tak, że może chwilę odpocząć sam, albo wcale - więc woli sam. Pewno w drugą stronę też się pojawią tacy, co woleliby sami, ale tak im się poskłada, że muszą "ścierpieć" ze sobą rodznę ;-) Więc, kiedy spotkamy na kempingu takic, co to są w innym układzie niż my, to pewnie nie ma co nabierać kompleksów - może on jest taki sam, tylko mu się inaczej "ułożyło" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.