Skocz do zawartości

Wątpliwości co do legalności przyczepy


Nieta

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór,

 

Od niedawna poszukuję przyczepy dla rodzinki i znalazłszy ogłoszenie o sprzedaży : http://www.tabor24.p...ingowa/o/204243 wrzuciłam w google pytanie odnośnie możliwości sprawdzenia pojazdu po nr VIN i od razu trafiłam na Państwa forum :). Dla mnie laika rzuciła się w oczy duża dysproporcja między ceną a prezentowanym towarem, ale zastanawiam się jaka jest Państwa opinia w temacie . Pzdr., Nieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrobisz jakiś konkretny ruch w sprawie kupna przyczepy, poszukaj właśnie w Kąciku dla kupujących iformacji : jak kupić, co kupić i jak oglądać... Ta przyczepa, to anglik z tąd cena. O anglikach też poczytaj. To wszystko jest bardzo wżne, abyś się nie wkopał! Koszta napraw są bardzo duże!!! Ja właśnie zrobiłem tak, że najpierw kupiłem...i niestety straciłem ponad połowę wartości przyczepy (mojej pierwszej), także niech to wzbudzi Twoją czujność

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może być normalna cena za tą cepkę ... w Anglii można taką wyciągnąć od właściciela za 150 funtów + żadne koszty transportu jeśli wracasz do PL a do tego jest to potężny bagażnik na duperele , Niemcy sprawdzają czy w środku nie ma mebli po sufit ale jak ktoś ma farta to przejedzie . Ja bym się raczej przyglądał faktycznej kondycji i jeśli jest ok to brać i się cieszyć ...

 

 

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zastanawiał, tylko .... poprosił o resztę zdjęć. Nie wierzę, że budka z 1994r (nawet angielka) w dobrym stanie będzie kosztowała 666EUR - nawet przy dzisiejszym kursie. Zdecydowanie - dodatkowe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pospiesznie informuję :), że faktycznie lipny temat - telefon podany do kontaktu, to telefon współwłaściciela serwisu internetowego :(. Za moment ogłoszenie ma zniknąć z serwisu w związku z mega prawdopodobieństwem, że jest to próba przekrętu. No cóż , a ja dalej poszukuję :). Pozdrawiam, Nieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pospiesznie informuję :), że faktycznie lipny temat - telefon podany do kontaktu, to telefon współwłaściciela serwisu internetowego :(. Za moment ogłoszenie ma zniknąć z serwisu w związku z mega prawdopodobieństwem, że jest to próba przekrętu. No cóż , a ja dalej poszukuję :). Pozdrawiam, Nieta

 

Rumuni i Bułgsrzy wiodą prym w takich przekrętach - zwłaszcza samochodów.

cena mega atrakcyjna, ściema o Niemcu ktory pilnie musi się auta pozbyć bo wyjechal do Anglii na stałe więc taka cena. trzeba tylko pilnie zdeponować zaliczkę w jakimś banku, a kolega samochód podstawi ci pod dom w Polsce.

widać przyczepy też tak sprzedają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.