Skocz do zawartości

Babski karawaning


Skalniaki

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie Euro :palacz: zakładam, że będzie mniejszy ruch na drogach :blagac:, ale trochę mało czasu na pełną organizację superzlotu beksa.gif Z drugiej strony EURO....kto nas będzie podziwiał, jeśli większość Panów będzie kibicowała :smirk:

Dziewczyny!!! Może typujmy najpierw jakieś fajne miejsce na zlocik. Nie ukrywam, że chciałabym trochę pojechać zestawem. Kilkanaście km to żaden wyczyn. W moich okolicach jest kemping w Podlesicach. Byłam, widziałam - jest OK, ale za blisko :bevil: i nie ma sadzawek, a wędka jest podstawowym wyposażeniem urlopowym. Oczywiście, że nie będziemy sobie zawracały głowy kibelkami - one mają być, podobnie, jak prysznice na miejscu. Skupmy się na fajnym miejscu.

 

Podlesice - Jura Krakowsko-Częstochowska. Atrakcje: skałki, ruiny zamków w okolicy. Morsko z basenem i plażą na trawie (na skróty przez las ok 3 km), basen w Kroczycach (coś jak aqua park) W dalszej okolicy pustelnia Czatachowa, Złoty Potok i dolina pstrąga :jesc: oraz ...rancho: konie, kozy....dobre jadło....sporo tego.

 

Gudowo - zach-pom. kemping http://www.jermak.com/

 

Czaplinek - http://www.drawtur.com/

 

Międzyrzecz - mam znajomych, coś doradzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w Złotym Potoku jest pole namiotowe cisza spokój tylko toalety jak w PRL były w tamtym roku ale miał robic remont i powiekszac pole i jest sadzawka z wedkarzami i smazalnie rybek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł popieram i szczerze kibicuje - ale i moja połówka dobrze prowadzi ale o prowadzeniu przyczepy nie chce nawet słyszeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos spraw technicznych czy opłaca się na chwilę odpinać przyczepę na 1-2nocki..? no wiadomo że trzeba odłączyć wtedy napięcie od auta.

jeżeli środek polski to polecam jezioro zdworskie ok.70 km od Łodzi - są tam 3 ośrodki niedaleko siebie można coć wybrać. choć nie jest najdrożej można jeszcze urwać z ceny.

 

ps.sprawdźcie przed wyjazdem czy w tym samym miejscu nie będzie czasem zlotu samców...:-]

 

http://www.relax.mdi.pl/atrakcje.html

 

http://www.owzacisze.pl/index.php/welcome/cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawa propozycja - mi też się podoba:)

fajne miejsca !

pomysł mi się bardzo podoba. i wydaje mi się, ze to się może zrobić grubsza impreza

 

w sumie w parę kobiet i odpięcie przyczepy, parkowanie, etc. nie będzie problemu

 

chyba, że będzie z Paniami jakiś szczęściarz:) do pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w najgorszym razie Wy się będziecie sprawdzać, a szczęściarz będzie się przy tym dobrze bawić ;-)

 

 

o, o zaczyna się ...

 

:brawo:

 

 

... a' propos, kobitki są wystarczająco "sprawdzone" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, o zaczyna się ...

 

:brawo:

 

 

wiadomo było, że się zacznie.

 

mi chodziło o to, żeby w pogotowiu był jakiś facet - choć widzę, że nie ma takiej potrzeby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu myślę bardzo poważnie ................czy poradzę sobie z całą resztą. Pomagać przy rozłożeniu przedsionka na kempingu to nie to samo, co własnoręcznie rozkładać.

 

No i w czym problem, nie myśl - zrealizuj :-)

Przetrenować newralgiczne słabiej idące tematy pod domem, wsiadać i jechać :-)

Spokojnie, dasz radę, w razie potrzeby też na pewno ktoś pomoże na kempingu.

 

Niedaleko mnie jest taka kobitka, jakbyś ją w markecie spotkała to w życiu nie przypuszczałabyś że Basia prawie codziennie 50ton wytacza na drogę. Czasem też jeździ jako pilot nadgabarytów a czasem sama prowadzi nadgabaryty - zatem chyba kobitki też dają radę z przyczepami sorry tu o naczepach piszę :-))

Super na radiu to słychać jak leci męskim głosem pilota "uwaga mobilki - nadgabaryt idzie...., skręcamy w......, prosimy o miejsce..., idziesz-mamy wolne" a za chwilę słychać "no to robimy.... zrobione, dzięki mobilki za miejsce" głosem kobiety :-)))

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, w ostateczności można zrobić tak, że faceci Wam sprzęty zaciągną, rozłożą przecionki, i... wezmą plecak i namiot, wsiądą w autobus i pojadą z całą resztą facetów na kemping 100km dalej. Po trzech dniach wrócą (jak wątroby pozwolą) spakują wszystko i zaciągną do domu!

 

 

Będziecie same zgodnie z planem, bez stresu (te które ciągnięcie budy stresuje) i bez połamanych pazurków przy rozkładaniu. Same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, w ostateczności można zrobić tak, że faceci Wam sprzęty zaciągną, rozłożą przecionki, i... wezmą plecak i namiot, wsiądą w autobus i pojadą z całą resztą facetów na kemping 100km dalej. Po trzech dniach wrócą (jak wątroby pozwolą) spakują wszystko i zaciągną do domu!

 

 

Będziecie same zgodnie z planem, bez stresu (te które ciągnięcie budy stresuje) i bez połamanych pazurków przy rozkładaniu. Same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrenowałam rozkładanie przedsionka :bevil: Stoi. Rurki oznaczone "po mojemu". podłączyłam wszystko, jak nalezy i....jestem z siebie dumna :devil: . Chyba największy problem będę miała jednak z eliminowaniem rzeczy zbędnych do zabrania. W końcu jadą trzy baby!!! :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.