Skocz do zawartości

Babski karawaning


Skalniaki

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu myślę bardzo poważnie o.....wyjeździe z przyczepką w damskim składzie. Ciągnęłam już cepkę, ale nie jestem pewna, czy poradzę sobie z całą resztą. Pomagać przy rozłożeniu przedsionka na kempingu to nie to samo, co własnoręcznie rozkładać. Planuję wyjazd w PL zachodniopomorskie, może Gudowo, bo mi się tam podobało :) Są na forum kobiety, które karawaningują bez wsparcia męskiego????

 

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Gratuluję pomysłu i odwagi- choć tej drugiej nie do końca, ponieważ uważam, że ciągnięcie przyczepki, to nic wielkiego- w końcu wiele kobiet ma uprawnienia. Jak to mówią strach ma wielkie oczy, wystarczy się przełamać i po prostu pojechać zwracając uwagę na kilka prostych szczegółów związanych z trakcją przyczepy. Moja żona jest stosunkowo dobrym kierowcą, a na hasło "kieruj

' , gdy przyczepa jest podpięta, mało nie dostanie palpitacji serca.

Trzymam kciuki, aby się udało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz super pomysł.

Zorganizowałem już dwa spoty męskie, zawsze w październiku.

SPOTKANIE

 

Są to naprawdę udane imprezy.

Mars i Wenus to nie to samo i czasami dobrze jest pobyć i pogadać dłużej na tych samych falach.

Trzymam kciuki aby Wam wyszło.

PS.

W naszym regionie panie już też coś zaczęły i było podobno....

SPOTKANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na forum kobiety, które karawaningują bez wsparcia męskiego????

 

Pozdrawiam

Edyta

 

 

 

 

 

tak EOS co prawda jezdzi z niewiadówka ale niezle sobie radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Kasia prowadzi czasem zestw i to bez żadnego ale :-] (ponad 4T i 12m) Najgorsze jest cofanie pod zaczep ale jak będzie kilka kobitek to spoko dadzą rade :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie bój ! Kobieta za kierownicą z przyczepą to dla wielu osób wyzwanie, ale przede wszystkim zdziwienie. I chyba najtrudniejsze jest jak zawsze wydostanie się ze schematów. Jeśli wykonywałaś wcześniej choć raz wszystkie czynności przy przyłączaniu, ogarniesz temat sama . A już z dwójką kobietek, to naprawdę nie ma się czego bać, czasami nasze dzieci w trudnych sytuacjach okazują rozwagę o którą byśmy ich nie podejrzewały.

Kupiłam przyczepę wiosną nie mając o karawanningu zielonego pojęcia, niewiadówkę podłączyłam nocą w e własne urodziny i pojechałam na zlot w Jeziorsku, na forum mnie sprowokowali :) .

Ktoś coś mówił o kablu i poziomowaniu, a ja udawałam, że wiem o co chodzi :) Okazało się, że na miejscu znalazło się kilku bardzo miłych panów, którzy z błyskiem w oku pomogli w potrzebie ! Bez cytrynówki się nie obyło, więc miej coś w zanadrzu :piwko:

 

Polecam z całego serca wyrwać się i pobyć z własnymi myślami.

Na pewno będzie to Wasz niezapomniany wyjazd !

 

Głowa pełna optymizmu, rózowe okulary obowiązkowo, pełny bak i luźna karta kredytowa ;)

 

Dasz rade!

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na babski zlot !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niejednokrotnie w życiu łamałam stereotypy :mlot: samo życie :) Chyba tak mam, że od czasu do czasu muszę coś "połamać". Dodoajecie mi otuchy i o to chodzi. :narcyz: Dam radę :drive::przyczepa: Na wszelki wypadek zabiorę cytrynówkę :piwo: dobry humor mam zawsze na urlopie. Jak przebrnę solo przez tegoroczy urlopik - wezmę się za organizację babskiego zlotu :miga:

 

Pozdrówka

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na BABSKI ZLOT jest jest super, ale jeśli chodzi o mnie to ja mogę sie dołączyć do jakiejś kobitki bo na jedną kobietkę to za dużo tych obowiążków z obsługą przyczepy na polu :przytul: poza tym raz w życiu opróżniałam toaletę i więcej nie mam zamiaru tego robić. Kobiety są stworzone do innych rzeczy :piwo::bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no toalet nie zabieramy, trzeba znaleźć jakiś fajny kamping z klimatem i prysznicami .

Może ktoś bardziej doświadczony pomoże ?

Dziewczyny, nie jedziemy obsługiwać, przejmować się kimkolwiek ani czymkolwiek, myśleć o obiedzie, o praniu, sprzątaniu, ale się zabawić !!!

Będzie piękna pogoda, luz, będziemy zdrowo myśleć tylko o sobie i się głośno śmiać !

 

Proponujcie termin :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wyobraźnia zadziałała i od razu widzę 4 mknące zestawy prowadzone przez kobiety i i te miny panów mijających je . Nie wiem tylko czy taki obrazek nie stworzy zagrożenia na drodze, bo płec piękna z zestawem to jednak rzadkość. Przyglądnę się tematowi i może coś pomyślimy, chociaż jeszcze nie zostałam dopuszczona do prowadzenia z przyczepą, ale podobno mam szansę. Nie wiem tylko czy mój jest w stanie przetrawić taką informację "kochanie w ten weekend tylko ja i........przyczepa " Pozdrawiam wszystkie odważne kobiety jakich widzę tu nie brakuje. Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech no tylko moja ukochana dojrzy ten temat. Motywujecie i Ona na bank swój pomysł zrealizuje.

Pierwsza w życiu nasza wyprawa kamperem tak jej się spodobała, że teraz organizuje babski wyjazd na któryś słoneczny weekend. Moim (naszym) kamperem!!!

Nie, jak na babę nie boi się. Targała z dziczu do domu zestaw z byłym Knausem kiedy ja niemożny po piwnie bywałem i niemal tak za każdym razem :)

(Obecnie nie piję piwa, zero)

Tak więc z Jej strony nie jest to blef, a zarazem Wasza R.Babska rośnie w siłę :)

A bawcie się dziewczyny do znudzenia. Ja nigdy tego Wam nie bronię i kiedy Wy się bawicie, ja trzeźwo czuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie, że to nie będą cztery zestawy, jakoś tak widzę tutaj, że nie jedna, ani nie dwie kobitki musiały prowadzić zestaw w całości po ciężkiej imprezie :)

Grupujmy się :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to pocieszenie ,ale osobiście namawiam córkę do tego by spróbowała jazdy zestawem .klotnia.gif

a dla Was miłe panie powodzenia waytogo.gif

skoro my możemy to i Wy też waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my przynajmniej z polotem :)

zapraszamy odważne kobiet, baby, czarownice te śmiałe i te nieśmiałe również !

 

A Wy chłopcy czasami zachęcajcie do inicjatywy piękniejsze połowy, trzeba Euro przetrwać ;) .

Oj się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.