Skocz do zawartości

Będzie drożej na stacjach diagnostycznych


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej wymowne stwierdzenie..."Izba wskazuje również na to, że podniesienie podatku VAT wpłynęło na poniesienie kolejnych strat przez właścicieli stacji kontroli. "

Znaczy przedsiębiorstwo nierentowne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska rzeczywistość, jeszcze do tego paliwo po dyszkę za litr i będzie coco bongo

 

... i Viatol dla wszystkich łącznie z rowerzystami - psiekrwie straśnie niszczą drogi :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to tylko projekt. Do większych cen na stacjach jeszcze daleko.Czytałem ten projekt i podziele sie nim z wami :tuptup: Jak bedzie wchodził w zycie to dam wam znać

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez lukpyr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planie podwyżka cen za badania techniczne pojazdów>

 

http://moto.wp.pl/ka...,wiadomosc.html

 

Jeśli wejdzie w życie, to będzie już kolejną :oslabiony:

Co ciekawe, chyba odgórną :hmm:

Przy poprzedniej, nawet same "stacje" zdawały sobie sprawę, że opłaty za przegląd już będą zbyt wysokie.

Aby jakoś zrekompensować kierowcom wyższe ceny, dodawano po przeglądzie mały upominek (do wyboru).

Bon na paliwo lub usługę mycia, ewentualnie zestaw kluczy czy linkę holowniczą - zawsze coś można wybrać.

Nie wiem, jak jest w innych miejscach, ale w mojej okolicy jest cały czas aktualne.

Robiąc dwa przeglądy rocznie, przez kilka lat uzbierała się już pokaźna górka upominków :bzik:

 

Ciekawe jakich profitów można się będzie teraz spodziewać hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby jakoś zrekompensować kierowcom wyższe ceny, dodawano po przeglądzie mały upominek (do wyboru).

Bon na paliwo lub usługę mycia, ewentualnie zestaw kluczy czy linkę holowniczą - zawsze coś można wybrać.

 

U mnie nie wydają reszty 2 zł i robią łaskę , że podbili przegląd.

O sprawdzeniu amorów można zapomnieć , wszak jest to w cenie przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co piszecie, to wychodzi na to, że w moim regionie nie jest tak najgorzej :hmm:

Oczywiście nie wszystkie stacje praktykują taki zwyczaj, ale przecież te możemy wybierać.

W ubiegłym roku dostałem parasolkę dla żony, a sobie upatrzyłem linkę holowniczą.

Jeszcze rok wcześniej, dostałem torbę podróżną i zegar na ścianę.

A jeszcze wcześniej był jakiś zestaw kluczy, a ... już nie pamiętam.

:yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już do 750kg będą też obowiązkowo ? bo taka pozycja jest w cenniku - 100zł :niewiem:

 

150zł to lekkie przegięcie, zwłaszcza że tyle samo jest za auto, a sprawdzania jakby mniej - tylko dwa koła :-]

(analizator, ustawienie świateł itd)

:puk:

 

może instalacje gazową będa przeglądać w tej cenie :-] - oczywiście z certyfikatem :palacz:

 

ps u mnie też nic nie dają poza paragonem :niewiem: ... nie no, ostatnio mi znaleźli brak tabliczki gratis :miga:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w okolicach byłem już na kilku stacjach. Gratis, to nawet się pan diagnosta nie chciał uśmiechnąć. Jeden tylko znudzony tym, że nikt nie przyjeżdżał gratis ze mną pogadał o aktualnej pogodzie. Co do stawek, to mnie osobiście wkurza tłumaczenie, że od lat się nie zmieniła stawka. Ja rozumiem, że każdy chce utrzymać się na jakimś poziomie, ale dlatego, że wiele lat temu ktoś ustawił złodziejską stawkę, to teraz trzeba to rewaloryzować? Taki ten biznes kosztowny, że stacje diagnostyczne budują się na potęgę. W szczerym polu u nas postawili stację diagnostyczną. W odległości mniejszej niż 5 km od conajmniej 3 innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.