Skocz do zawartości

Będzie drożej na stacjach diagnostycznych


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

150zł to lekkie przegięcie, zwłaszcza że tyle samo jest za auto, a sprawdzania jakby mniej - tylko dwa koła :-]

(analizator, ustawienie świateł itd)

:puk:

 

może instalacje gazową będa przeglądać w tej cenie :-] - oczywiście z certyfikatem :palacz:

 

Nawet w to nie wątpię :jump:

Przy podanych cenach, muszą jeszcze sprawdzać szczelność budki i wystawiać certyfikat + roczną gwarancję - obowiązkowo :brawo:

:lol:

 

Kiedyś na różnego rodzaju podwyżki, reagowaliśmy beksa.gif

Teraz jest :lol:

 

Takie reakcje, to chyba już ostatnie stadium przed ... :ee:

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( .... )

Aby jakoś zrekompensować kierowcom wyższe ceny, dodawano po przeglądzie mały upominek (do wyboru).

Bon na paliwo lub usługę mycia, ewentualnie zestaw kluczy czy linkę holowniczą - zawsze coś można wybrać.

Nie wiem, jak jest w innych miejscach, ale w mojej okolicy jest cały czas aktualne.

Robiąc dwa przeglądy rocznie, przez kilka lat uzbierała się już pokaźna górka upominków :bzik:

 

Ciekawe jakich profitów można się będzie teraz spodziewać hehe%281%29.gif

 

:hmm:, to ja już wolę tradycyjny upust - 20 % od stawki wyjściowej jaki dostaję " co przegląd "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm:, to ja już wolę tradycyjny upust - 20 % od stawki wyjściowej jaki dostaję " co przegląd "

 

Powiem Ci, że taki opust to rozwiązanie klasy premium, bardzo luksusowe i chyba tylko dla VIP-ów :skromny:

Niestety, ja mogę wybierać tylko w upominkach :oslabiony: , ale to i tak dobrze jak się okazuje.

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny przeglądów są zapisane w DZ.U. Sa to ceny bez negocjacji. Stacje które robią zniżki na przeglądy (gratisy) robia to bezprawnie. Wiem ze walka jest o klienta ale w razie kontroli mają :pupa: zmoczoną.

 

Może właśnie dlatego spotykam się tylko z upominkami, bez obniżek cenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że taki opust to rozwiązanie klasy premium, bardzo luksusowe i chyba tylko dla VIP-ów :skromny:

Niestety, ja mogę wybierać tylko w upominkach :oslabiony: , ale to i tak dobrze jak się okazuje.

:hej:

 

Krzysiu, to był upust "lojalnościowy" i był przyznawany za fakt przyjechania na kolejny przegląd.

 

 

Ceny przeglądów są zapisane w DZ.U. Sa to ceny bez negocjacji. Stacje które robią zniżki na przeglądy (gratisy) robia to bezprawnie. Wiem ze walka jest o klienta ale w razie kontroli mają :pupa: zmoczoną.

 

Do dnia dzisiejszego, właściciel stacji diagnostycznej nie zapłacił żadnej kary mimo wielu kontroli z policji, prokuratury oraz SP - płacił należne podatki jak trzeba, a bonifikatę potrafił sensownie wytłumaczyć. Jak nie wiem, bo mu do kieszeni nie zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, to był upust "lojalnościowy" i był przyznawany za fakt przyjechania na kolejny przegląd.

 

Tak sobie właśnie pomyślałem i dobrze, że tak jest :ok: i oby było nadal.

Mimo, że nie wszędzie, to dobrze, że w niektórych miejscach właściciele stacji zdają sobie sprawę z absurdu cenowego i przynajmniej w taki sposób zachęcają kierowców do korzystania ze swoich usług.

Każdy miły gest cieszy.

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.