Skocz do zawartości

Co z tym Viatol-em?


Rekomendowane odpowiedzi

cały czas krążymy dookoła czegoś i nie wiemy czego , nie mamy danych do rozmowy , zdobądź treść nowej umowy , porównaj ze starą i już się wyjaśni co poeta miał na myśli ....jak zawsze i wszędzie , pewnie i tu chodzi o jakiś szczegół , ważny dla nich i niekoniecznie korzystny dla Ciebie ..... tak mi się zdaje , że nowa umowa dodatkowo jakoś człowieka udupi i upodli ...cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niekoniecznie dotyczy to samego viatolla ale śląski odcinek autostrady A4 ma być jednak bezpłatny.

 

Dzisiejsza wiadomość w tej sprawie.

 

Czyli może z zestawami też uda się sprawę wyprostować....

 

Obyś miał rację. Ja tam uważam, że i tak nas będą zwodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto odpuści taką forsę niewiem.gif

i tak po pewnym czasie okaże się że co najmniej 50% dochodów pożera obsługa Viatola serduszka.gif i na remonty i budowę dróg nie ma pieniędzy klnie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zdobądź treść nowej umowy , porównaj ze starą i już się wyjaśni co poeta miał na myśli ....

 

Adam, gdyby nie fakt, ze po nową umowę muszę jechać 60 - 80 km. :czerwona: w jedną stronę, to już bym się zorientował.

Rozumiem, że punktu obsługi klienta może nie być np. w Klapkowicach dolnych, ale takie ich rozmieszczenie i ilość, jak dotychczasowe, to skandal :klnie:

 

Dodatkowo, dalej nie mam 100% pewności, że posiadacze dotychczasowych umów, muszą ta nową jednak podpisać.

Mam jeszcze troszkę czasu do wyjazdu, więc poczekam. Cały czas mam malutką nadzieję, że jednak coś się zmieni na korzyść :hmm:

... a może ktoś inny, wcześniej będzie zmuszony zrobić to rozeznanie ?

 

:hej:

 

Niekoniecznie dotyczy to samego viatolla ale śląski odcinek autostrady A4 ma być jednak bezpłatny.

Dzisiejsza wiadomość w tej sprawie.

 

Jednak nie do końca. Chodzi zaledwie o 20 kilometrowy odcinek (ale się wysilili :miga: ).

To tylko odciążenie dla lokalnego ruchu. Bilet i tak należy na bramce pobrać, a jadąc dalej zapłacimy już za całą przejechaną drogę !

 

Czyli może z zestawami też uda się sprawę wyprostować....

 

Jeśli to miało by być takie prostowanie, jak w powyższym przykładzie, to cienko to widzę :oslabiony:

Zobaczymy za dwa, trzy tygodnie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam orlen z viatolem pod nosem , podjadę i może wyciągnę nową umowę ... zobaczymy :swiety:

 

Ok, chociaż nie wiem czy Ci ją użyczą, bez jej podpisywania :niewiem: ... chyba, że po znajomości ;)

 

Ale bardziej chodzi mi o to, co już pisałem:

czy mając starą umowę i chcąc jeździć z budką przez płatne na dotychczasowych zasadach, muszę w ogóle podpisywać tą nową ?

Może uda Ci się przy okazji to ustalić :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja liczę, że jak skończą się "viaT®olle dla osobówek z przyczepkami, to oddam im to dziadostwo. Będę płacił na bramkach. ;-)

Myślę, że mają ciśnienie z zachodu, żeby przez Euro zdąrzyć ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja liczę, że jak skończą się "viaT┬«olle dla osobówek z przyczepkami, to oddam im to dziadostwo. Będę płacił na bramkach. ;-)

Myślę, że mają ciśnienie z zachodu, żeby przez Euro zdąrzyć ... :-)

 

Grześ, to są pokrzepiające słowa dla nas wszystkich, też mam taką nadzieję ...

Tylko tak sobie myślę, że więcej jest ostatnio w różnych miejscach informacji, że wszystko jest po staremu, niż że jakiekolwiek zmiany będą :niewiem: .

Nawet w tym piśmie, które cytowałem kilka postów wyżej (chyba też takie dostałeś lub dostaniesz) nie ma słowa o planowanych zmianach, a wręcz przeciwnie: utwierdzają nas w przekonaniu, że wszystko będzie bez zmian :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w tym piśmie, które cytowałem kilka postów wyżej (chyba też takie dostałeś lub dostaniesz) nie ma słowa o planowanych zmianach, a wręcz przeciwnie: utwierdzają nas w przekonaniu, że wszystko będzie bez zmian :niewiem:

 

No bo prawdę piszą.

Nie jestem pesymistą, ale ...............

Obym racji nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo prawdę piszą.

Nie jestem pesymistą, ale ...............

Obym racji nie miał.

 

Sylwek - proszę, nawet tak nie pisz :look:

Mam jeszcze nadzieję na normalną jazdę :przyczepa:

 

Poczekam, może Grześ coś napisze, zazwyczaj ma dobre informacje, a co najważniejsze - wiarygodne :ok:

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest prosta rada ............... piep..... viatola i jeździć za granicę - koszty porównywalne a przynajmniej święty spokój.

Wiem, jestem "cfaniak" bo przy granicy mieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.