Skocz do zawartości

EURO 2012


Bluesmen

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dobrze się stało. Aby te Mistrzostwa mogły zwać się Mistrzostwami, to najsłabsi muszą odpadać.

Mamy dwa rekordy. Nigdy w historii gospodarz nie był na (w najlepszym wypadku) 12 miejscu, oraz nigdy drużyna dwa razy uczestnicząca w ME nie była bez choćby jednego zwycięstwa.

Wstyd na całego, ale z drugiej strony, rankingi nie kłamią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz nic innego tylko wypada zaśpiewać drugi hymn narodowy

:gitara: - nic się nie stało, polacy, nic się nie stało :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cos w tym jest , że nadzieja była znikoma , przynajmniej na forum.... nikt nie obstawiał PL-Czechy ....inaczej niż z Rosją ........ może wśród nas to nie było obstawianie wyniku ale chęć rywalizacji właśnie z Rosją a z Czechami to już zawsze łagodniej , obojetniej..... Moim zdaniem naleciałości historyczne mają znaczenie w każdej dziedzinie życia , nawet w sporcie ...... Gdzieś słyszałem wypowiedź kibica z Rosji gdzie bardzo sie dziwił dlaczego Polacy tak nie lubią Rosjan.... widać u nich historia do dziś jest inaczej przedstawiana ...zupełnie inaczej ... a Polacy nie gęsi , zwój rozum (też) mają ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było, no może trochę kondycyjnie brakowało, no i precyzji przy wykończeniu akcji, bo sytuacji w których mogliśmy strzelić w każdym z meczów było sporo. A może po prostu zabrakło trochę szczęścia i tyle. W każdym razie mam odczucie, że mamy jedną z lepszych drużyn w ciągu tych ostatnich kilkunastu lat, niezapominajmy, że to młoda ekipa, dlatego może za dwa, może cztrery lata...:skromny:

 

Gdzieś słyszałem wypowiedź kibica z Rosji gdzie bardzo sie dziwił dlaczego Polacy tak nie lubią Rosjan.... widać u nich historia do dziś jest inaczej przedstawiana ...zupełnie inaczej ... a Polacy nie gęsi , zwój rozum (też) mają ....

 

 

Jakiś czas temu wdałem się w rozmowę z Rosjanką pod moskwą na tematy historyczne....Uwierzcie mi, to zupełnie inna świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Druga połowa meczu z Czechami była jedną z najsłabszych jakie widziałem w wykonaniu naszej kadry. W takim meczu, na takiej imprezie...Mieliśmy swoje szanse - niestety nie udało się i Czesi, którzy wcale nie grali porywająco spokojnie nas wypunktowali. Rankingi nie kłamią, byliśmy najsłabsi w tej grupie. Euro trwa jednak dalej i na pewno jeszcze będzie się działo :jump:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co .... jak czytam , że Smuda jest przegranym to lekki śmiech mnie ogarnia ale do rzeczy :

Leo dostawał miesięcznie 60 000 euro ... sporo ? Sporo ...

 

Smuda obejmując jego "stanowisko" mógł liczyć na połowę tej sumy( różnie podają bo też i 45 tyś euro a Leo 80 tyś euro ale przyjmijmy wersję głodową ) czyli 150 000 PLN miesięcznie a było to już dosyć dawno bo w październiku 2009 roku .... przyjmijmy , że wszystko ponad te 150 000 wydawał na lody i kosmetyki , bo przecież nie na utrzymanie - wszystko firmowe 24h ... do dziś tych miesięcy się nazbierało 31 czyli sama pensyjka wzbogaciła konto naszego selekcjonera o 4 miliony 650 tyś zł ..... za wygraną w każdym meczu na euro miał dostawać 860 tyś zł ( on sam miał specjalną pulę i nie musiał się nią dzielić z zawodnikami ) . Za remis nie wiem ile ale może połowę .... już dalej nie liczę ale wrócę do pierwszego zdania w tym poście ..... jeśli tak wygląda przegrany człowiek to ja chętnie się zgłaszam na przegrańca .... Pamiętajcie , że za chwilę przyjdzie nowy trener i wszyscy o Smudzie zapomną a on sam będzie sobie odcinał kuponiki z odsetek do końca życia .... życie jest piękne i okazja czai się za rogiem , cieszę się , że są tacy którym sie udało spokojnie patrzeć na każdy następny miesiąc , to daje nadzieję , że nie musi być koniecznie szaro .... ale ze stwierdzeniem , że Smuda jest "przegrańcem" nigdy się nie zgodzę :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się ciesze że nie jestem kibicem :jump: wole sport uprawiać niż na niego patrzeć ... tym bardziej w tekim wykonaniu :hehe:

 

 

 

każdy w życiu ma jakieś hobby serduszka.gifserduszka.gifserduszka.gif

 

 

ja nie dość ,że uprawiam to jeszcze patrzę i jeżdżę po meczach Euro i sprawia mi to przyjemność.

 

dziś pakuje przyczepę i jadę na 1/4 do W-wy .

wygrałem w Polski Caravaning voucher na 7 nocy dla 4 osób w Warce na kemping Sielanka biwak.gif i mam zamiar to wykorzystać i połączyć przyjemne z pożytecznym.

mam nadzieję zobaczyć dobry futbol ,a mój syn jest podekscytowany ,że zobaczy live Ronaldo...

pozdrawiam wszystkich narzekających malkontentów czerwona.gif oraz fanów piłki nożnej brawo.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.