Skocz do zawartości

EURO 2012


Bluesmen

Rekomendowane odpowiedzi

dobry wywiad i mądre słowa dziś czytałem w wyborczej

 

http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,11973055,Polska_na_Euro_2012__Boniek__Stalo_sie__I_to_bardzo.html

 

 

gdzie brak sukcesu jest sukcesem

i o przygotowaniach do Mundialu - dobrze Boniek mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek bardzo dobrze mówi ... od tej kasy to chłopcy mają pop....w głowach i nic im juz nie pomaga , nawet nadmiar świeżego powietrza na boisku..... słyszałem wywiad z jednym z kopaczy polskich .... twierdzi , że jak się teraz , za młodu, przez kilka lat , nie nachapie na resztę życia to lipa .... a gdzie wykształcenie , gdzie zawód .... gdzie plan "b" , może awaryjny na wypadek nagłej niedyspozycji? Szkoda gadać ale faktem jest , że powinni dostać pomidorami po głowach a nie "nic się nie stało "...... wszystkich wyp..... i od początku .:boks:

 

 

 

Ps . do ostatnich obliczeń Pana Smudy należy dodać skromne 300 000 PLN podstawy( minimum absolutne) jako , że kontrakt wygasa na końcu sierpnia ....

i co ? nic się nie stało ?

 

SYF kochani , syf .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co .... jak czytam , że Smuda jest przegranym to lekki śmiech mnie ogarnia ale do rzeczy :

Leo dostawał miesięcznie 60 000 euro ... sporo ? Sporo ...

 

Smuda obejmując jego "stanowisko" mógł liczyć na połowę tej sumy( różnie podają bo też i 45 tyś euro a Leo 80 tyś euro ale przyjmijmy wersję głodową ) czyli 150 000 PLN miesięcznie a było to już dosyć dawno bo w październiku 2009 roku .... przyjmijmy , że wszystko ponad te 150 000 wydawał na lody i kosmetyki , bo przecież nie na utrzymanie - wszystko firmowe 24h ... do dziś tych miesięcy się nazbierało 31 czyli sama pensyjka wzbogaciła konto naszego selekcjonera o 4 miliony 650 tyś zł ..... za wygraną w każdym meczu na euro miał dostawać 860 tyś zł ( on sam miał specjalną pulę i nie musiał się nią dzielić z zawodnikami ) . Za remis nie wiem ile ale może połowę .... już dalej nie liczę ale wrócę do pierwszego zdania w tym poście ..... jeśli tak wygląda przegrany człowiek to ja chętnie się zgłaszam na przegrańca .... Pamiętajcie , że za chwilę przyjdzie nowy trener i wszyscy o Smudzie zapomną a on sam będzie sobie odcinał kuponiki z odsetek do końca życia .... życie jest piękne i okazja czai się za rogiem , cieszę się , że są tacy którym sie udało spokojnie patrzeć na każdy następny miesiąc , to daje nadzieję , że nie musi być koniecznie szaro .... ale ze stwierdzeniem , że Smuda jest "przegrańcem" nigdy się nie zgodzę :swiety:

 

witam

 

chlopie ty sie zastanow co piszesz ,przypomnij sobie swoja opinie na temat liczenia kasy w przypadku innego czlowieka zyjacego za publiczne pieniadze , majacego tez wiele rzeczy firmowych :)

o ile pamietam miales wiele zalu do tego ze zostalo mu to wyliczone a co sam robisz ? malo tego pisales bardzo niepochlebne opinie na temat innych ,wytykales im to co sam teraz piszesz :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Ciebie witam chłopie ..... widzę wielką różnicę między tymi dwoma sprawami dlatego napisałem to co napisałem , dodam więcej ...Lato za EURO dostanie 8 000 000 PLN i nie mam zamiaru tego w sobie dusić , że za gówniane wyniki elita dostaje kosmiczne pieniądze . Jeśli Ty nie widzisz różnicy między nimi a księdzem , który odkłada z pensyjki by mieć na radości życia to ja się poddaję w dalszych rozważaniach bo wsadzenie wszystkich do jednego wora to spora przesada .... Rozumiem , że jesteś jednym z tych co to śpiewali " nic się nie stało , Polacy nic sie nie stało " ..... dla mnie się stało , wielki obciach i porażka ale jeden plus .... po przegranej, tym razem, nie muszą jechać do domu :lol:

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j ...Lato za EURO dostanie 8 000 000 PLN i nie mam zamiaru tego w sobie dusić , że za gówniane wyniki elita dostaje kosmiczne pieniądze .

 

nic się nie stało , Polacy nic sie nie stało " ..... dla mnie się stało , wielki obciach i porażka ale jeden plus .... po przegranej, tym razem, nie muszą jechać do domu :lol:

 

z tym się zgadzam - Lato to porażka - bo nie wiem za co tyle kasy

a reprezentacja powinna jak Włosi pomidorami dostać może by się czegoś nauczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Ciebie witam chłopie ..... widzę wielką różnicę między tymi dwoma sprawami dlatego napisałem to co napisałem , dodam więcej ...Lato za EURO dostanie 8 000 000 PLN i nie mam zamiaru tego w sobie dusić , że za gówniane wyniki elita dostaje kosmiczne pieniądze . Jeśli Ty nie widzisz różnicy między nimi a księdzem , który odkłada z pensyjki by mieć na radości życia to ja się poddaję w dalszych rozważaniach bo wsadzenie wszystkich do jednego wora to spora przesada .... Rozumiem , że jesteś jednym z tych co to śpiewali " nic się nie stało , Polacy nic sie nie stało " ..... dla mnie się stało , wielki obciach i porażka ale jeden plus .... po przegranej, tym razem, nie muszą jechać do domu :lol:

 

 

witam

 

w opinii co do naszej reprezentacji i p.Lato zgadzamy sie ,

chodzilo mi tylko o sam fakt wyliczania co kto zarobil i za co ,

ktos go tam wybral ,dal pensje i teraz dostanie duza kase ktora mu sie nie nalezy i podejrzewam ze jeszcze sie bedzie musial ta kasa podzielic - tu sie zgadzamy chyba w 100% ale zeby az tak go dokladnie wyliczac ? tylko mi o to chodzilo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ale zeby az tak go dokladnie wyliczac ? tylko mi o to chodzilo

 

pozdrawiam

 

oj Kolego i tu się mylisz bo ja wcale ich dokładnie nie wyliczam ...pozwolisz , że już kwotami nie będę sypał ale np. Lato dostaje co miesiąc jako podstawę + premie tyle , że nie jeden przez rok tyle nie zarabia ... piszę tylko o sprawach nadmuchanych , kwotach medialnych za gównianą robotę albo za jej brak bo czym Lato może się pochwalić oprócz robienia z Polski pośmieliska i ze wszystkich wała.... ... zwyczajnie był i jest i za to dostaje ....a każdy miesiąc to nowy mercedes .... można siedzieć cicho ale tu nie chodzi o pierduty .... wielka afera premi dla gościa od budowy narodowego... marne , głodowe pół bańki i jaki szum ..... Lato jak to oglądał to tak się śmiał , że w gatki popuszczał .... jeszcze raz twierdzę , że wszystkich od piłki w PL trzeba wyp..... raz na zawsze a nie układy i układziki ... oni decydują jak postrzegany jest nasz Kraj a nie jakaś pipidówka na skraju lasu , zapomnieli o tym ...:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Kolego i tu się mylisz bo ja wcale ich dokładnie nie wyliczam ...pozwolisz , że już kwotami nie będę sypał ale np. Lato dostaje co miesiąc jako podstawę + premie tyle , że nie jeden przez rok tyle nie zarabia ... piszę tylko o sprawach nadmuchanych , kwotach medialnych za gównianą robotę albo za jej brak bo czym Lato może się pochwalić oprócz robienia z Polski pośmieliska i ze wszystkich wała.... ... zwyczajnie był i jest i za to dostaje ....a każdy miesiąc to nowy mercedes .... można siedzieć cicho ale tu nie chodzi o pierduty .... wielka afera premi dla gościa od budowy narodowego... marne , głodowe pół bańki i jaki szum ..... Lato jak to oglądał to tak się śmiał , że w gatki popuszczał .... jeszcze raz twierdzę , że wszystkich od piłki w PL trzeba wyp..... raz na zawsze a nie układy i układziki ... oni decydują jak postrzegany jest nasz Kraj a nie jakaś pipidówka na skraju lasu , zapomnieli o tym ...:niewiem:

 

Święta prawda.

Płacą za nic, a oni tylko "nic" potrafią robić.

Ale szkoda gadać, nic się i tak nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.