Skocz do zawartości

EURO 2012


Bluesmen

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czy wogóle jakieś pozytywy są???

polska i ukraina wywaliła kase na to całe śmieszne i nikomu nie potrzebne Euro2012 a a zyski zbiera jakaś firma kolesiów pod tytyłem FIFA

nawet sobie nie zdajemy sprawy jakie nakłady w każdej dziedzinie są na to całe euro.

 

Dodajmy do tego ( w ślad za dzisiejszymi informacjami medialnymi ), że Polska dołoży po euro2012 aż 10 mln Euro do UEFA po zakończeniu turnieju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z tego Euro, które jutro się kończy i jeszcze trochę będzie trwać po 1 lipca.

To "moje" Euro, to drogi, chodniki, ścieżki rowerowe, dworce, lotniska, stadiony i inne elementy infrastruktury które pozostaną.

 

A to co między 8 czerwca a 1 lipca?

Oczywiście trochę emocji będzie (chociaż jak sądzę 75% mniej niż podczas meczów ligowych) , fajnie jak Polacy zagrają dobrze i coś tam osiągną.

 

Szkoda jednak że światowe telewizje pokażą tak zwanych polskich kibiców i nie daj Boże powiedzą że tak wygląda standard kibicowania w Polsce.

Cały trud wieloletniej budowy polskiej sceny kibicowskiej pójdzie w pieruny. Na Bałkanach, w Grecji, Turcji, części Rosji, części Francji, Ameryce Południowej pomyślą że polski kibic zszedł na psy i sobie gębę pomalował oraz cylinder założył.

Przekazanie im że to tylko garstka przypadkowych ludzi którzy uciekli spod Wielkiej Krokwi lub z meczów siatkówki i znaleźli się na stadionie piłkarskim, będzie trwało latami.

Daj Boże aby nigdy na polskich stadionach nie zagościło na stałe to zobaczymy na Euro, a co na co dzień widzimy w Anglii (prawie całej) czy Hiszpanii.

 

Against Modern Football!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jak w każdym temacie są obozy:

 

1. Euro nic nam nie da, wydamy na nie kupę forsy z czego zapłacimy my jako podatnicy.

 

2. Dobrze że jest Euro, mamy to co pisał Cathay.

 

3. Dobrze że będzie ale ......

 

Można tak ciągnąć w nieskończoność a tymczasem otwierają odcinek C autostrady A2 (covek dostaje prawie 51 baniek zamiast oddać - ale to tak na marginesie).

 

 

wiecej radości z tego co mamy :)

 

No i to właśnie niech Wam przyświeca. Jestem tego samego zdania :ok: .

Myślę że część z nas jedzie na długi weekend dlatego chyba możemy już zacząć typować wyniki. Dla zwycięzcy podamy gdzie jest :piwko: w promocji aby mógł zaopatrzyć się na mecz z Rosją :hehe: .

 

Mój typ na mecz Polska - Grecja 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ciekawe co się stało, że taki Kuba, który w Borussi biega bardzo dużo dzisiaj słabiutko, podobnie Piszczek mało widoczny. Za to Tytoń obronil karnego jak w PSV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.