Skocz do zawartości

Moja N-ka


krystian186

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miejscu co pokazałeś to tak ma być. Belka sie rozszerza i dlatego tak to wygląda.

 

Swoja drogą.....myślałem że po wstawieniu zdjęć szafek po remoncie przeczytam jakieś pozytywne komentarze.......a tu nic :niewiem:

Jedyny zainteresowany wskazuje prawdopodobne niedoróbki :czerwona:

Mało motywujące :oslabiony:

Ok

 

poprostu już wcześniej mi to nie leżało ... szkoda że nie udało CI się w tym miejscu poprawić fabryki ;)

 

Dopytuję się bo sam u siebie planuję malowanie drzwiczek od szafek w najblisze weekendy :) ale z mniejszą demolką ... tylko malowanie lakierobejcą.

 

narobiłeś smaka z łazienką to co tu komentować kilka szafek :-]

czekam na produkt finalny bo zapowiadało się ciekawie :yes:

W pełni się zgadzam z Konradem niestety szafeczki to drobiazg w oczekiwaniu na tą łazienkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Ok...wiem wiem.

Na produkt finalny trzeba zaczekać, nie wiem ile jeszcze mi zejdzie......no bo jak tak wszyscy oczekują to musi być gotowe na 100 %.....a nie jakieś powolne etapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą.....myślałem że po wstawieniu zdjęć szafek po remoncie przeczytam jakieś pozytywne komentarze.......a tu nic :niewiem:

(...)

Mało motywujące :oslabiony:

 

nie mysl o szybkosci wykonania a o dokladnosci i jakosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu co pokazałeś to tak ma być. Belka sie rozszerza i dlatego tak to wygląda.

 

 

No chyba nie jest to jednak prawdą

 

http://www.fanklub-n...onty/mannt.html

 

Trzy ostatnie zdjęcia z zakładki po REMONCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolegi przykładzie fronty są zupełnie przerobione....w oryginale ruchome wystają niżej niż "fronty maskujące" - te nie otwierane. Także osoba robiąca remont odbiegła od oryginału. Poza tym front w szafce kuchennej (ostatnie zdjęcie) jest pojedynczy na całą szerokość okna kuchennego a nie jak fabrycznie podwójny !

 

 

 

 

 

 

No chyba nie jest to jednak prawdą

 

http://www.fanklub-n...onty/mannt.html

 

Trzy ostatnie zdjęcia z zakładki po REMONCIE

 

nie mysl o szybkosci wykonania a o dokladnosci i jakosci...

 

I właśnie ta myśl mi przyświeca...dlatego zwłoka w czasie nastąpiła :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolegi przykładzie fronty są zupełnie przerobione

 

 

Proszę oryginał !!!! Chyba jest równo !!!!!! . Nie przesadzajmy że N-ka to taka niedoróbka

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabeł tkwi w szczegółach ... Ja bym poprawił te drzwiczki , a tak ogólnie to odwaliles kawał dobrej roboty . Gratulacje i czekam na wiecej fotek z dalszych prac

 

Dzięki za miłe słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Łazienka wciąż jest budowie tak jak i wykończenie szafek ale...po kolei.

 

Pierwotnie wymiary miały oscylować w okolicy 80 x 110cm. Akurat okno kuchenne i tylne zachodziły na wymiar więc wentylacja była zapewniona. Zaczęło się szukanie rozwiązań dla brodzika. Brodziki w sklepach 80-siątki wydawały mi się za duże. Znalazłem w Internecie brodzik akrylowy w dobrej cenie myślałem, myślałem iÔÇŽ.prawie kupiłem. Na szczęście tylko prawie. Nie wziąłem pod uwagę wysokości przyczepki w tym miejscu. Kupując brodzik nie mógłbym się wyprostować. Pozostało zrobić brodzik bezpośrednio na podłodze z jakiegoś szczelnego materiału. Tutaj wielki ukłon dla kolegi Pasjonata z forum, który właśnie miał tak zrobioną łazienkę i służył poradą (..i nie tylko :dzieki: ) na każdym kroku. Po przemyśleniu kwestii szafek w łazience stwierdziłem..że stare dobrze pasują i tylko trzeba by ścianki wpasować w miejsca gdzie kończą się frontyÔÇŽżeby poszczególne mogły się otwieraćÔÇŽ.i tym oto sposobem wymiary łazienki ukształtowały się w wielkości 75,5 cm x 93,7 cm.

 

Pierwotnie materiałem na podłogę w łazience miał być poliwęglan mleczny (opal) 3 mm. Niestety, nie wziąłem drobnej kwestii pod uwagę pisząc z firmami tym się zajmującymi. Błędnie założyłem że jak mają w ofercie docinanie poliwęglanu przezroczystego to podobnie będzie z mlecznym.Niestety, gdy przyszło do zamówienia to zweryfikowałem swoją pomyłkę. Okazało się że poliwęglan mleczny firmy sprzedają tylko w całych płytachÔÇŽczasem ewentualnie pół arkusza ale to i tak kosztowało za dużo. Więc chcąc nie chcąc zdecydowałem się na poliwęglan przezroczysty. Pozostało pokleić formatki, a następnie całość okleić białą folią. Z klejeniem były trudne początki. Teraz już wiem że najpierw trzeba powierzchnię i folię namoczyć wodą z płynem do mycia naczyń i dopiero przykładać do powierzchni.

 

Szkielety szafek zrobiłem z profili drewnianych 3x3 cm. Poskręcałem wszystko na wkręty, płaskowniki i kątowniki żeby było solidnie. Oj przydały się listwy drewniane, które w poprzednim etapie remontu wlaminowałem w ścianki....wręcz więcej by nie zaszkodziło.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...właśnie wróciłem z sesji w przyczepce....przez cały dzień udało mi się zrobić dwie szufladki i przesmarować raz hamulec najazdowy. Wynik taki że mam dwa palce zdartej skóry a suwadło już chodzi ale jeszcze nie odbija samoczynnie....czuje się jak w "młodym modelarzu"...wszystko trzeba mierzyć po 3 razy w 3 różnych miejscach a i tak 2 razy jeszcze się się koryguje :niewiem:.

 

To nie zamierzone podobieństwo, aczkolwiek właśnie relacja kolegi Koguta natchnęła mnie do projektu łazienki....nie wiem czy być wdzięcznym....toż to krwawica na ugorze dopasowywać te wszystkie elementy i stawiać czoła wszelkim przeciwnością złośliwej materii :krzykacz:

 

 

 

 

 

 

czekamy na wiecej :))

 

Widze, że masz manierę kogucika 69 - przerywasz w najciekawszym momencie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.