Skocz do zawartości

Adria Forma 400C


misiek_uk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pojedziecie na fajne wakacje to Jej przejdzie i sie zakocha tak jak w Tobie.

 

Warunki :

 

Ma byc cieplo

Ma nie lac deszcz

Ma byc fajny kemping

Ma sie za dlugo nie jechac

 

No to chyba nie jest trudno spelnic...hehe%281%29.gif

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hmm to czeka nas wycieczka do francji :)

 

 

http://quattrotravel.blogspot.com/ wymyśliłem by opisywać miejsca w których byliśmy, co wy na to, będę tam opisywał naprawy holownika [częściowo tylko, bardziej pod katem ciągnięcia cepki i kempingów], no i miejsca kempingowe ze szczegółami, oraz miejsca warte odwiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała lista do zrobienia po urlopie.

1. Koło zapasowe

2. wymiana gniazda 240v - klapka popsuta

3. wskaźnik poziomu wody - bliżej jak dalej

4. dokończyć z oświetleniem led

5. uszczelnić wentylacje w toalecie

6. przerobić nawiew

7. uszczelnić pompę wody

8. dorobić gdzieś rurę od gazu do trumy bo ogrzewania brak

9. zamontować nowy nabytek - tv

10. poodkręcać wszystkie listewki z zewnątrz i uszczelnić porządnie a nie jak teraz jest silikon z zewnątrz

 

Wracając do nowego nabytku, na rynku wczoraj kupiłem monitor z tunerem na 12v.

Jest to samsung SyncMaster 151MP 15"

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i Ktoś miał problem i szuka guza, Ktoś wysłał zażalenie że mu przeszkadza nasza przyczepa i pranie za oknem , dostaliśmy 24h na zabranie przyczepy i zdjęcie prania z za okna, wiec popłynęliśmy na 130 fontów za 6 mc parkingu dla cepki, żeby było mało kombinowałem jak się dało, ale angole jak słyszą gas to robią w gacie, i żeby wymienić rurkę od ogrzewania muszę zadzwonić po gazownika, 80 do 100 fontów za sam przyjazd, w sumie może to wyjść 200 - 250 fontów za metrowa rurkę paranoja, myślimy o sprzedaży cepki :/.

 

 

PAPA

DSC_0126.jpgDSC_0125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz?!?!?! Potrzebna była Ci ta banicja? Przecież nie jesteś Mickiewicz, żeby na emigracje uciekać! He, he. No ale tak na poważnie, nie da rady jakoś tego ogarnąć? Szkoda sprzedawać, bo fajna buda.:sciana: I do tego za taką kasę!!!! A jak herbaciarze nie chcą Twojej cepki i prania oglądać, to pakuj się i......:drive: z powrotem do kraju!

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w jedno miejsce w wolnym czasie zajrzymy, jak nie to trzeba bedzie odkladac kase, i zamiast kupic jeepa i lawete do niego bede naprawial to co mam:/, co do powrotu gdybym mial do czego, i moja polowka dala by sie wkoncu przekonac do powrotu, to juz bym grzal po przyczepe i zaczol rozkrecac meble i pakowac do niej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie musze osobiscie kupic bo juz prawie kupilem, koles sie zarzekal ze to to samo, koncowki z innym gwintem a rurka innej srednicy ale bedzie pasowac :niewiem:, bo innych nie kupie bo to tylko w specjalnych punktach z gazem ale trzeba miec licencje :/.

 

a co do pl nie wiem co z tego bedzie mielismy jechac aletem ale raczej nie pojedziemy, moze bedziemy jechac w innym terminie na wesele ale to tez nie pewne, poprostu wszystko nie tak.

Edytowane przez misiek_uk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załamuj się, przyczepa jest super. Sam miałem identyczną (wersja angielska), która tak jak u ciebie prowadziła się super do 80km/h, a powyżej tej szybkości zaczynała myszkować. Prowadzenie poprawiło się gdy naprawiłem zaczep ALKO i wymieniłem amortyzatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kilka zaleglych fotek z urlopu 10 marca

 

1 pole kempingowe

 

IMG_3900.JPG

 

 

Dzieki pomocy milego pana wszystko dziala

IMG_4332.JPG

IMG_4334.JPG

 

po 2 nocach zmiana miejscowki

 

IMG_4337.JPG

 

IMG_4339.JPG

 

na polu nr 2

 

IMG_4354.JPG

 

IMG_4370.JPG

 

więcej fotek i opis będzie tu ;)http://forum.karawaning.pl/topic/10447-miejsca-na-kemping-w-uk/page__st__30 , za jakąś chwile, dłuższą lub krótszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

małe odwiedziny i wietrzenie wnętrza, i jak na złość zapomniałem pokrowca na zaczep, no cóż następnym razem.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.