Skocz do zawartości

Bilans pokonanych kilometrów w podróży 2011


Skalniaki

Rekomendowane odpowiedzi

Ale i tak nie rozumiem. Szczególnie tej połowy na kołach :niewiem:

 

 

Połowa na kołach (czyli np. rower, rolki, samochód, motor) a reszta to palcem po mapie i/lub samolotem i/lub statkiem skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

jak juz sie tak chwalimy to i ja dorzucę :

 

maj- podróż do portugalii,hiszpanii,francji aż na gibrartal ; miesiąc podróży i 11 tys km :skromny:

lipiec - polskie wybrzeże i mazury ; 2 tys km :skromny:

sierpien - podroz po północnej francji a dalej na południu lazurowe wybrzeże - 7 tys. km :skromny:

grudzien - grecja , bośnia, montenegro , albania ,węgry - 6,5 tys km.

 

w międzyczasie wyjazd na zlot beskidniakow , kilka wyjazdów w tatry i karkonosze oraz krótkie "piłki łikendowe" tu i ówdzie :skromny:

była tez praga póżnym latem :skromny:

 

ps. trochę się jeżdzi :thank:

 

ps2. uprzedzam pytanie: już nie pracuję ,trwonie oszczędnosci życia ( w końcu i tak koniec zapowiadają nie ?:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tos szymek pewnie jest rekordzistą na wszystkich forach tego typu jak te.W tej podróży po Hiszpani i Portugali uczestniczyłes w jakims rajdzie ? 11ooo tys km w ciągu miesiąca to nie podróz tylko rajd .Nie wiele poza widokami z kampera widziałes.Nikt mi nie powie ze jechac dziennie przynajmniej 350 km jest czas na wypoczynek lub zwiedzanie .Tak sie składa że znam te kraje dobrze bo mieszkałem tam przez pare lat i wiele podróżowałem po nich .Znam te trasy i znam warunki jakie panuja na tamtych drogach .Ktos kto mi mówi że zwiedził Hiszpanie w ciągu miesiąca to po prostu nie zwiedził nic tylko przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tos szymek pewnie jest rekordzistą na wszystkich forach tego typu jak te.W tej podróży po Hiszpani i Portugali uczestniczyłes w jakims rajdzie ? 11ooo tys km w ciągu miesiąca to nie podróz tylko rajd .Nie wiele poza widokami z kampera widziałes.Nikt mi nie powie ze jechac dziennie przynajmniej 350 km jest czas na wypoczynek lub zwiedzanie .Tak sie składa że znam te kraje dobrze bo mieszkałem tam przez pare lat i wiele podróżowałem po nich .Znam te trasy i znam warunki jakie panuja na tamtych drogach .Ktos kto mi mówi że zwiedził Hiszpanie w ciągu miesiąca to po prostu nie zwiedził nic tylko przejechał.

 

Cześć Artanek,

 

Temat tego wątku to bilans pokonanych kilometrów w podróży 2011. Wspomnienia oraz wrażenia ze zwiedzania w innym wątku.

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dzieki:jaceku , dzięx , wyręczyłeś mnie

 

dodam ze nie jestem kierowcą tira :thank:

 

ps. jechałem w konkretne miejsca ,przemieszczałem sie nawet jednorazowo przez noc ok 800km ,

nie bywam by zwiedzać, bywam by zaliczać ,o !

nie interesuje mnie siedzenie w jednym miejscu dłużej niż dwa dni , tak już mam :thank:

 

po prostu uwielbiam jechac kamperkiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyliczyliśmy z mężem, że w 2011r. pokonaliśmy ok. 25040 km. z tego połowę na kołach :drive: . W naszym przypadku to rekord :bzik:

 

 

 

rosolez tylko w Twoim wypadku jest o jedno zero mniej bow.gif

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.