Skocz do zawartości

MISTRZOWSKI ZESTAW. KONKURS.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze w dyskusji w Kąciku 50+ Kolega Marmur wspomniał , że do kącika być może załapały by się nasze zestawy. :przyczepa: Po przeanalizowaniu tej uwagi doszedłem do wniosku, że takie zestawy wymagały wiele pracy , zaangażowania oraz wytrwałości aby utrzymać je w sprawności przez lata. Aby przekroczyć magiczne 50 lat przez zestaw wystarczą lata produkcji 1986- 1987 dla holownika lub przyczepy. W związku z tym aby uhonorować takie zestawy ,ogłaszam KONKURS na MISTRZOWSKI ZESTAW . Zwycięzcą zostanie ten zestaw , którego suma lat będzie największa. UWAGA; wybieramy MISTRZOWSKI ZESTAW tylko spośród aktualnie jeżdżących zestawów.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie by nie wiele brakło do "50"

DSC_8812.JPG

 

holownik 94 - 18lat, budka 84 - 28lat, razem 46lat

 

teraz mam 40stkę - auto j/w, budka 90r.

Obraz%252520009.jpg

 

 

zestaw bez foto się nie liczy :-]

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focus nie spiesz się z werdyktem. Zestaw godzien szacunku , lecz Maras sam przyznał, że od kilku lat nie jeździł nim . W wyborze MISTRZOWSKIEGO ZESTAWU uczestniczą aktualnie użytkowane zestawy przez uczestników Forum.:przyczepa: Na razie prowadzi zestaw Konrada-b wiek 46 lat.:przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focus nie spiesz się z werdyktem. Zestaw godzien szacunku , lecz Maras sam przyznał, że od kilku lat nie jeździł nim . W wyborze MISTRZOWSKIEGO ZESTAWU uczestniczą aktualnie użytkowane zestawy przez uczestników Forum.:przyczepa: Na razie prowadzi zestaw Konrada-b wiek 46 lat.:przyczepa:

 

 

a co zmieniło się od rana do tej pory, że zmieniłeś reguły gry ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs :czerwona:

 

Pierwszy post został napisany o godz.10.55 po czym po godzinie 18 został edytowany i zostało dopisane : UWAGA; wybieramy MISTRZOWSKI ZESTAW tylko spośród aktualnie jeżdżących zestawów.

 

Jest taka zasada "„Nie można zmieniać reguł gry w trakcie gry” więc nie pozostaje mi nic innego jak usunięcie mojego postu.

 

I to by było wszystko w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs :czerwona:

 

Pierwszy post został napisany o godz.10.55 po czym po godzinie 18 został edytowany i zostało dopisane : UWAGA; wybieramy MISTRZOWSKI ZESTAW tylko spośród aktualnie jeżdżących zestawów.

 

Jest taka zasada "„Nie można zmieniać reguł gry w trakcie gry” więc nie pozostaje mi nic innego jak usunięcie mojego postu.

 

I to by było wszystko w tym temacie.

 

 

Prawda , liczy się pierwsze słowo. :ok:

 

Ford Sierra 1990

Abeey 1984

 

Razem 48 lat.

post-1808-0-00166900-1326317177_thumb.jpg

post-1808-0-54071800-1326317191_thumb.jpg

post-1808-0-41068100-1326317213_thumb.jpg

post-1808-0-96278500-1326317257_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przyczepa: Na razie prowadzi zestaw Konrada-b wiek 46 lat.:przyczepa:

 

mój obecny zestaw ma 40lat :yes:

niewiadka sprzedana dwa lata temu, więc poza konkursem ;)

 

 

 

 

Prawda , liczy się pierwsze słowo. :ok:

 

tak ? :>

 

mój pierwszy zestaw - fiat 125p plus niewiadka n126 ... fiacior 78r., niewiadka nie lepsza, chyba 79 czyli na dzisiaj razem 67lat :-]

wakacje_1987_07_04.jpg

 

niestety oboje już :swieca::hej:

 

:ee::-]

 

 

mam jeszcze taki zestaw w archeo, tym to nawet chyba jeździłem jako :drive:

 

beczka 78 i niewiadówka juz młodsza, 84, razem 62lata :hmm:

image3.jpg

 

niestety też już :swieca: ... auto na żyletki przerobione, a niewiadka chyba komuś jeszcze służy :yes:

 

 

 

ps. Koledzy nie się o co napinać, wątek miał byc chyba bardziej jako ciekawostka, a nie konkurs z nagrodami i regulaminami :niewiem: ... więcej luzu :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.