Skocz do zawartości

Sylwester 2011 - zakończenie i rozpoczęcie sezonu


Rekomendowane odpowiedzi

Przez dwa ostatnie lata spędzaliśmy Sylwestra w Niedzicy na campingu Polana Sosny. Było fajnie - opisaliśmy na forum. Tegoroczny wyjazd jest krótki, a i Niedzica się nam przejadła. Innego campingu całorocznego na południu nie znam - nie licząc tego pod Krokwią. SZARAJA znalazła tuż za granicą, na Słowacji. Odwiedziliśmy go w czasie listopadowego wyjazdu do Oravicy. Po wstępnych uzgodnieniach możemy uszczelnić wiatę i ją ogrzać. I tak uczynimy.. Jest co prawda mniejsza niż ta w Niedzicy, ale co za widoki. Całe Tatry Zachodnie jak na dłoni. Mam nadzieję, że bawić się będziemy tak dobrze jak w zeszłym roku.:przytul::gitara::tuptup::jesc::piwo:

Na razie tylko dwie ekipy. Czy się ktoś przyłączy????

www.villabetula.sk

AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu postu Adama - ceny jak na stronie 11 euro/osoba dorosłą, dzieci 3 euro. Cena obejmuje wszystko.

Piękny ośrodek z małym wyciągiem, końmi, pensjonatem i restauracją- 10% zniżki. Plac zabaw dla dzieci. Oczywiście zaplecze super- czyściutkie i ciepłe łazienki, kuchnia, pralka. Istnieje możliwość wynajęcia przyczepy - wielkość i układ jak w przyczepie Adama. Cztery osoby mieszczą się bez problemu. Pełne zaplecze kuchenne koszt 20 euro/osoba.

Ceny może nie są niskie, ale zbliżone do Niedzicy, a atrakcji dookoła mnóstwo.

5 km do Tatralandii, niedaleko jest też Oravica ze stokiem i basenami, Zverowka, Chopok, Rohace- Spaleny - tutaj jest 50 cm śniegu. Wszystko w odległości 20km. Dojazd bezproblemowy, bo kamping znajduje się ok. 500m od drogi, dojazd asfaltem.

Edytowane przez JacekSz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem uziemiony w domu ale Brać karawaningowa nie pozwoli mi siedzieć samemu w domu i wspólnie ze mną przywita Nowy rok

Bawcie się dobrze, będziemy myślami z Wami o godzinie O. Wszystkiego najlepszego w 2012 r.

p.s. czytając wypowiedź Adama zrozumiałem że w tym roku spędzą sylwestra na Słowacji a nie na Polanie Sosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oczywiście wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! Szkoda, że nie zastałem nikogo na Słowacji w Villa Betulaniewiem.gif.

Byłem tam od 23 grudnia do dzisiaj. Pogoda raczej dopisała, śnieg był, mrozek lekki był. Oprócz nas byli też Czesi z przyczepką LMC , kamper KEA i przyczepka HOBBY.

Ogółem bardzo sympatycznie, warunki przyzwoite, dojazd bezproblemowy. Polecam niezdecydowanym!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.