Skocz do zawartości

Główne grzechy kierowców. Czego nie wolno na drodze.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Podbitego oka się nie boję. Bo niby kto i za co. Niech się pokaże chętny pracownik stacji, który mimo wszystkich tych trudności i zawirowań jeszcze będzie chciał się szarpać.

Kolejna kwestia to bezczynność. Fakt najlepiej narzekać i nic nie robić. Nic nie proponować i spokojnie patrzeć jak ceny bezzasadnie rosną. Mamy rząd, mamy prezesów petrochemii i co możemy pozwolić sobie na to aby każdy robił nas jak chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( .... .)

Przy tworzeniu wieczornych raportów okazało się, że bilans wyszedł praktycznie na zero. Wszystkie firmy i instytucje i tak tankowały normalnie, a użytkownicy, którzy nie chcieli brać udziału w akcji, tankowali w innych godzinach. Zarząd firmy nawet tego nie zobaczył w liczbach, a tylko liczby się dla nich liczą.

 

 

Z racji pewnych możliwości ( praca w sektorze około paliwowym ) pozwoliłem sobie na zweryfikowanie w/w informacji bezpośrednio u jednego z krajowych dystrybutorów. Jak się okazuje wszelkiej takiej maści akcje mogą spędzić sen z powiek prezesom i zarządom firmy paliwowych. Jednak póki nie ma zgrania w społeczeństwie będzie tak jak jest, i w/w -póki co - śpią spokojnie.

 

 

Podbitego oka się nie boję. Bo niby kto i za co. Niech się pokaże chętny pracownik stacji, który mimo wszystkich tych trudności i zawirowań jeszcze będzie chciał się szarpać.

Kolejna kwestia to bezczynność. Fakt najlepiej narzekać i nic nie robić. Nic nie proponować i spokojnie patrzeć jak ceny bezzasadnie rosną. Mamy rząd, mamy prezesów petrochemii i co możemy pozwolić sobie na to aby każdy robił nas jak chciał.

 

Najlepiej przyjąć pozycję strusia, głowę w piach, tyłek :pupa: na wszystko w koło - byle tylko nie znalazł się wtedy chętny na :sex: z wypiętym tyłkiem, bo wtedy może i stoperan nie pomóc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji pewnych możliwości ( praca w sektorze około paliwowym ) pozwoliłem sobie na zweryfikowanie w/w informacji bezpośrednio u jednego z krajowych dystrybutorów. Jak się okazuje wszelkiej takiej maści akcje mogą spędzić sen z powiek prezesom i zarządom firmy paliwowych. Jednak póki nie ma zgrania w społeczeństwie będzie tak jak jest, i w/w -póki co - śpią spokojnie.

Najlepiej przyjąć pozycję strusia, głowę w piach, tyłek :pupa: na wszystko w koło - byle tylko nie znalazł się wtedy chętny na :sex: z wypiętym tyłkiem, bo wtedy może i stoperan nie pomóc cfaniaczek.gif

 

Możliwe, że nie spaliby spokojnie, ale blokada musiałaby być na wszystkich stacjach. Podczas tamtej blokady kierowcy zablokowali akurat Orlen, a BP, Shell w najbliższej okolicy spokojnie działały. A wszystkie stacje w Polsce kupują paliwo tylko z dwóch źródeł ( Orlen i Lotos).

Żaden normalny pracownik stacji nie będzie nikogo lał po ryju, bo ma to w :pupa: , czy mu zapłacisz 10 razy, czy raz. I tak musi odstać swoje za kasą i tyle.

A dymać nas będą jeszcze długo, bo jakoś do zmowy cenowej na stacjach właściwe urzędy nie mogą się dobrać od dobrych kilku lat. A zapytajcie się znajomych ze stacji, czy porannym podstawowym raportem nie jest wysyłka do centrali cen z okolicznych konkurencyjnych obiektów? UOKiK mógłby tylko sprawdzić billingi połączeń. Ale po co : lepiej dopieprzyć producentowi wafli, TP-sie, czy Unileverowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to kolega Effendi się trochę zagalopował.

Ale jak postawi :piwko: to zapomnimy o temacie.

Effendi zdajesz sobie sprawę, że to właśnie stąd ta złość u Ciebie, bo właśnie to my szaraczki, normalni obywatele, najbardziej dostajemy po d.

I to jest przykre, bo w tych na górze to nie bije tylko w nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to kolega Effendi się trochę zagalopował.

Ale jak postawi :piwko: to zapomnimy o temacie.

Effendi zdajesz sobie sprawę, że to właśnie stąd ta złość u Ciebie, bo właśnie to my szaraczki, normalni obywatele, najbardziej dostajemy po d.

I to jest przykre, bo w tych na górze to nie bije tylko w nas.

 

Jaka złość ? O czym ty piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak, że prawy pas jezdni jest zniszczony, nierówny i często dodatkowo z DZIURAMI natomiast lewy pas jezdni jest w zdecydowanie lepszym stanie i bez DZIUR . :czerwona: Co wtedy zrobić? Jechać zgodnie z przepisami prawym pasem , czy wybrać lewy mniej zniszczony . Co na taką argumentację powinien zrobić policjant ?

Ja zawsze wybieram ten z lepszą nawierzchnią. / powyższe stwierdzenie nie dotyczy jezdni dwupasmowej o dobrym jednolitym stanie/ To grzech czy rozsądek ?

Racjonalne myślenie czy wykroczenie drogowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda lewym pasem to loteria, ale jeśli prawy to kartoflisko to wyboru nie ma. Przypomina mi się wjazd do Włocławka od strony

Torunia. Tam od kiedy pamiętam zawsze jadę lewym pasem, nawet z przyczepą. Na prawym to można meble pogubić

i pewnie reszta psioczy, że blokuję ruch. Z tego co wiem to policja potrafi tam karać za jazdę lewym pasem, ale o wypłacaniu

odszkodowań za zniszczenia to już nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Główne grzechy kierowców to temat Morze. Prowadzę po Wawie zestaw 24metrowy.I nieraz załadowany maszynami to ok :yay: Dużo. Ale na temat nie którzy nie myślą o bezpieczeństwie tylko jak być pierwszym na światłach .i :klotnia:. Spotyka się fajne sytuacje :boks:.A jak kieruje się ruchem ilu jest doradców i tym zwalnianiem tworzą korki.:banan:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się wjazd do Włocławka od strony

Torunia. Tam od kiedy pamiętam zawsze jadę lewym pasem, nawet z przyczepą. Na prawym to można meble pogubić

i pewnie reszta psioczy, że blokuję ruch.

 

Święta prawda w zeszłym roku pogubiłem tam kołpaki od przyczepy i mimo, że jechałem ok 5 rano przez cały Włocławek nie przekroczyłem chyba ani raz 40 km/h. :klnie: Pewnie dlatego kasują za jazdę lewym pasem bo za prędkość nie ma szans cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.