Skocz do zawartości

Tapicerka do Niewiadów N126


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sobotę zrobiliśmy sporo, tzn. wszystkie ściany. Wygląda bardzo ładnie, tak jak mówiliście - poszło znacznie prościej. Pozostają poprawki sufitu, tzn wygładzenie tego, co spaprane, oraz włożenie wykładziny pod uszczelki okien(pójdzie dobrze, sprawdzałam i wchodzi elegancko.) Postaram się cyknac jakieś fotki, ale pewnie minie trochę czasu, bo przyszły weekend nie bedziemy robić.

Mam nadzieję, że nasze zszargane nerwy nie pójda na marne i fakt , ze kupilsmy grubą wykładzinę zaprocentuje tym, ze będzie ona doskonała izolacją w upały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jesteśmy juz po powrocie z wyjazdu. Oczywiscie zapomniałam zrobić wtedy fotek, wszystko było na szybko, po prostu....Wklejam kilka zrobionych na szybko, ale niestety sa kiepskiej jakości. Wyszło całkiem znośnie, nie zdejmowaliśmy uszczelek z okien, tylko wsunelismy wykładzinę pod gumę, wchodzi jak ta lala :hop1:

 

6cf3469ed4f819f7m.jpg bec00735e82372d2m.jpg 32f183bb814fa4efm.jpg f1f8d4be45e36b29m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolację termiczą trudno ocenic, bo akurat pogoda była do bani. Mogę tylko powiedzieć, że zimno nie było :]

Jesli chodzi o meble - tak, jak mówiłam, poszliśmy na łatwiznę. Nie remontowaliśmy perfekcyjnie ja Wy tutaj :hop1: ,bo ani nam sie nie chciało, ani czasu nie było itp. Meble stały jak stały, wykładzinę wpuścilismy za meble, tyle ile się dało. Zrobilismy tak, aby ogólnie, z wierzchu wyglądało czysto i schludnie. I to nam wystarczy, zresztą nie wiem, ile lat jeszcze bedziemy korzystac z przyczepki, moze nastepny własciciel lepiej ją dopieści :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie wiażesz przyszłości z tym modelem przyczepki NIEWIADÓW, to faktycznie ( rozumiem Cię ) , jednak jezeli chodzi o moja przyczepe, to dopiero remoncik czeka ja w zimie, ale mam zamiar przeprowadzić naprawde tzw. kapitalny remont. Niewiadówke wybrałem i chce , z racji na tanie części , łatwy dostęp do nich , lekka MW, mozliwośc dowolnej adaptacji ..., no i brak przegladów co rocznych ... :] to cześc plusów które wedłóg mnie przemawiają za niewiadówka... :hop1::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Nie mam sentymentu do sprzętu, po prostu jest mi potzrebna do wyjazdów na tańsze wakacje, ale za specjalnie jej nie lubię, niezbyt wygodnie mi się śpi na tych gąbczastych wałkach ( boli mnie kręgosłup). Poza tym, mimo, ze jest ona 4 osobowa, to 4 osoby śpią tam jak śledzie w puszce, a jeśli sa to osoby mocno ruszające się we śnie, to ranek zastaje ich w plątaninie nóg :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.