Skocz do zawartości

Tapicerka do Niewiadów N126


Rekomendowane odpowiedzi

Co do ilości kleju to sie nieprzerażaj, bo ja jestem pewnie rekordzistą w zużywaniu( do N132 zużyłem ok 20kg kleju o nazwie Winakol)

Pozdrawiam

 

Gdzie ten Winakol można kupić? Pytałem w OBI, nawet nie słyszeli tej nazwy, w Castoramie też go nie ma :ok: W jakich opakowaniach jest sprzedawany i jaką ma konsystencję, czy daje sie rozprowadzac pędzlem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej.

Ja te klej kupowałem w takim nie dużym sklepie malarskim.

Jest w opakowaniach 1, 2, i chyba 5 kg.

Nakładałem go pędzlem.

Co do konsystencji to jest gesty.

Właśnie wrociłem z weekendu w przyczepce i moge powiedzieć że po dwóch zimach na powietrzu trzyma na "mur-beton".

Tak w żadnym markecie go niema.

Nie dlatego że jest słaby ale nie jest rozreklamowany.

Nie jest też nowy bo używałem go pierwszy raz 15 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wrocilem z walacii i zobaczylem ze zala tapicerka wisi. nie mam nic innego tylko brac sie za wymiane .postanowilem wykleic wykladzina ,zobaczymy jak to wyjdzie ,oczywiscie pochwale sie wynikami. Mam jeszcze jedno pytanko ,w drodze powrotnej strzelilo mi tylne okno w necie sa kosmiczne ceny moze ktos slyszal o jakis uzywanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze fajny klej polimerowy, wykleiłem dzięki niemu sufit kasetonami styropianowymi i materiał do kasetonów

podejrzyj też na http://www.fanklub-niewiadowek.com/niewiadowki/remonty.html

post-54852-imported-e50b0553-6822-4d7b-9e42-5a60461e1bd3_thumb.jpg

post-54852-imported-25ae1c8f-8a54-43d0-a97d-94006b4ff7ef_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :] - ja tapicerke klejlem butaprenem ( mialem obawy zeby nie popasc w nalog :bzik: ) a tam gdzie dalem wypelnienie styropianoowe klejlem na polimerowy - nie kupowalem taniej wykladziny - zalezalo mi na dobrej izolacji wiec kupilem na podkladzie filcowym ( gruba na okolo 6 mm ) na lawy i sufit trafilem przecenione resztowki :slina: a na sciany kupowalem z metra :-] - co do mebli dalem plyte OSB na lozka i oklejlem wykladzina a meble kuchenne z bialej plyty meblowej docinanej na wymiar w Castoramie - calosc pracy mozna zobaczyc tu http://www.fanklub-niewiadowek.com/niewiadowki/remonty/andrzejdisel.html

Obecnie robie instalacje elektryczna i hydrauliczna ( multimedialna juz zrobiona :] )

Nie ma czego sie bac :] - trzeba dobrze wymierzyc plyty i dokladnie poskrecac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.