Skocz do zawartości

kemping TRAMP - Świętouść


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2018 o 22:07, ampere napisał:

Witam,czy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja ,czy można lecieć w ciemno? Oczywiście z przyczepką.

Pole namiotowe/kempingowe nie wymaga rezerwacji. Rezerwacja obejmuje tylko domki i pokoje. Zgodnie z w/w informacjami, pole namiotowe i kempingowe zostało rozszerzone o kolejne tereny (dokładnie zostały wyrównane, zasypane ziemią, została zasiana trawa). Zapewne to nie koniec prac, ale jeden z wielu etapów. W chwili obecnej na ośrodku działają 2 sanitariaty i do końca czerwca (wykończenie) uruchomimy ostatni, trzeci, duży sanitariat w którym także znajdują się pralnie. 

Zapraszamy - www.campingtramp.com
Zdjęcia i filmy oraz aktualne informacje na www.fb.com/CampingTramp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko zalezy od tego czego szukasz. Kemping usytuowany jest 4-5km od najbliższego miasteczka (miedzywodzie) wiec jesli ktos lubi mieć wszystko blisko to odradzam ale jesli odległość nie przeszkadza to sa busy które jeżdżą bardzo często, można wybrać sie lasem pieszo albo rowerem. Ewentualnie plażą. Jesli autem to Ok 40km do Świnoujścia i ok 20km do Międzyzdroje. Na samym kempingu jest sklep spożywczy, bar z pysznym jedzeniem. Ceny..hmm jak to w sezonie nad morzem do zniesienia. Plac zabaw dla dzieci z innych atrakcji to bilard ping-pong maszyny samochodowe automaty z pluszakami. Ala kawiarnia z lodami itp. Jesli domek to te przy samym zejściu na plaze. Warunki w środku moglyby byc lepsze, wlasciciele srednio sie tym przejmują i Malo o to dbaja (zniszczona pościel, brak pilota do tv itp) ale jak na pare dni to na prawdę spoko. Jesli namiot czy przyczepa to jest duzo miejsca na to żeby sie rozłożyć oczywiście teren jest zalesiony wiec trzeba się liczyć z tym ze pod nogami szyszki ale sa sanitariaty dostęp do wody nieograniczony, można sie umyć, zalatwic. Można pozmywać naczynia bo sa do tego zlewy takze spoko. Miejsce jest klimatyczne a sam plac obszerny. Okolo kilkunastu minut spacerkiem zeby przejść caly kemping wokolo. Można tez zorganizować ognisko bo jest na to miejsce, sa tez dencingi ale to wiadomo dla kogoś kto ma domek dalej to nawet nie słychać, jak bliżej "dyskoteki" trzeba się liczyć z tym ze bedzie przeszkadzać... Plaża czysta, nie jest kamienista, nawet spora wiec każdy znajdzie sobie miejsce, fajne skarpy sa oczywiście ogrodzone ale można sie dostać :) w sezonie organizowane sa atrakcje dla dzieci jak np malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych itp. Na restauracji jest telewizor puszczają mecze itp. Generalnie polecam.

osobiście polecam domki Mazowsze i jesli nawet czegos brakuje (deska do krojenia, pilot do tv, zepsuty zamek do drzwi) wlasciciele niezwłocznie reagują i naprawiają usterkę. Takze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem zawiedziony brudem w sanitariatach,smród unosi się na połowę ośrodka.Wiem,że użytkownicy też są temu winni ,lecz nigdzie nie spotkałem aż takiego zaniedbania że strony obsługi.Na szczęście mamy WC w przyczepie,bo strach dzieci puszczać do tych na terenie ośrodka.Ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony brudem w sanitariatach,smród unosi się na połowę ośrodka.Wiem,że użytkownicy też są temu winni ,lecz nigdzie nie spotkałem aż takiego zaniedbania że strony obsługi.Na szczęście mamy WC w przyczepie,bo strach dzieci puszczać do tych na terenie ośrodka.Ehhh.
Poważnie? Byłem tam w zeszłym roku, staliśmy blisko recepcji i korzystaliśmy ze starych sanitariatów. Faktycznie było słabo ale z tego co pamiętam właściciele na tym forum zapewniali że jest już malina.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie: plac zabaw ok,do morza blisko,generalnie oprócz sanitariatów to wszystko w miarę ok.No i trochę tłok ,ale jest lipiec ,więc wytłumaczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie bardzo rozumiem dlaczego ten kemping cieszy się aż taką popularnością.  Dla mnie kojarzy się on tylko z wszechobecnym  chaosem i zapachem podpałki do grilla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie bardzo rozumiem dlaczego ten kemping cieszy się aż taką popularnością.  Dla mnie kojarzy się on tylko z wszechobecnym  chaosem i zapachem podpałki do grilla. 
Podrzucisz jakąś alternatywę? Planowaliśmy jechać na kilka dni z dziećmi ale chyba jednak damy spokój.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.