Skocz do zawartości

kemping TRAMP - Świętouść


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Byłem, widziałem...uciekłem.

Kemping super położony, piękna plaża z własnym zejściem, jednak bardziej przypomina obóz uchodźców niż cokolwiek innego. Poza sporym czesaniem klienta z kasy nikt nad niczym nie panuje. Totalna samowolka, chlanie piwska i grillowanie na potęgę. Cisza nocna to kpina i nic się z tym zrobić nie da. Obsługa jedynie zwraca uwagę...i na tym się kończy, a kolejne darcie ryjca do 4 rano jest jak w banku.

Brak ładu, składu i pomysłu oraz ogólnej kultury i grzeczności. W recepcji też. Dzieci i psy puszczone samopas. Masakra.

Nigdy więcej! Tyle ode mnie...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...granda była taka...że mi cenę przy wyjeździe za pobyt obniżyli i to sporo.

Sprawcami całego zajścia byli motocykliści że Szczecina...Moto coś tam. Mają swoją stacjonarkę i jak nie imieniny to kawalerski...

Przyjaciele właściciela i jak powiedział gość z obsługi...co chwilę przenoszą ich w inny kąt, ale nic to nie daje.

Może przed sezonem jest inaczej. Ja byłem w sierpniu bo wtedy biali mają urlopy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my byliśmy w BC i tak jak pisałem nie było specjalnego tłoku, było spokojnie i cicho. Na naszej liście nie jest to miejsce no way i never again :)

Warto byłoby dodać fatalny standard sanitariatów w starym budynku zaraz przy bramie. Kemping nie jest tani i pomimo doskonalego dostępu do morza ja już tam nie wrócę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trampie sanitariaty są oddalone o 100 m od bramy a pecha można mieć wszędzie-chamstwa jest coraz więcej wszędzie a zarobki nie idą w parze z poziomem intelektualnym czy zwykłym dobrym smakiem. Ja byłem tam kilka lat temu i mimo pogody nie trafiłem na hołotę z wyjątkiem młodych niemców którzy w starym kamperze mieli wyjątkowo głośną klimatyzację a sanitariaty takie trochę stare ale wówczas były w czystości i natrysków było sporo.Ale upodobania są różne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trafiłem na to forum z powodu innego kempingu, ale skoro już na liście jest i Tramp to dodam parę słów od siebie. Na kempingu przebywam od dobrych 6 lat, zaczęło się niewinnie od wyjazdu na wieczór kawalerski w lipcu, a skończyło na tym, że dziś córka ma już 5 lat a my rok w rok tu jesteśmy. Na majówkę ze znajomymi, potem z tydzień z rodziną i kilka weekendów. Zwykle w sezonie namiot w weekend, na dłuższy pobyt pokój z umywalką a na majówkę murowany albo brda. Zachwyciło nas to że do plaży jest rzut beretem. Zachwyciło nas to jak fajnie jest się tą plażą przejść. W końcu zachwyciły nas animacje dla dzieci, które w naszej sytuacji są naprawdę czymś pożądanym . Mało tego, sami od 2 sezonów robimy sporo dla dzieciaków czy to bańki mydlane czy malowanie na scenie.

Generalnie jest ruch w sezonie, to fakt, na pewno to nie jest kemping na którym leży się plackiem ale zależy jak na to spojrzeć: jak jest pogoda, 3/4 ludzi idzie na plażę, na ośrodku jest spokój. Nawet jeśli jesteśmy na plaży, to znów są tam tylko ludzie z ośrodka więc idziemy 20 metrów i robi się pusto. Przez 6 lat nie było żadnych awantur, owszem motocykliści nam się raz trafili, trochę szaleli, ale nie miałem problemu z tym aby zwrócić im uwagę czy aby właściciele zareagowali. Ogniska też się zdarzały, no ale to nie jest codziennie aby nad tym płakać. Tak jak napisałem, to nie jest PRLowki ośrodek żeby leżeć i smażyć zmarszczki na tyłku. To już jest kemping rodzinny i tu się żyje. Plaża, domek, animacje, spać, plaża, domek, animacje, spać...  a jak nie ma pogody to znów jest fajnie, bo dookoła pełno dużych miejscowości i atrakcji więc jest co robić. 

Co do opinii: sanitariat główny został wyremontowany i już chyba 2 lata temu było wszystko nowe. Ten z boku przy bistro rok temu był odremontowany częściowo, a z tego co wiem w tym roku będzie całkiem przebudowany. Domki są wszystkie po remoncie i z zewnątrz i wewnątrz. Odwiedziłem sporo ośrodków w zeszłym roku bo mieliśmy okazję jechać na kraków i generalnie odnowienie domku na poziomie jaki jest na Trampie to idealny przykład na to jak odświeżyć coś ale też nie pozwolić klientom zbyt wiele zniszczyć. Coś zapowiadali że czeka ich też wymiana materacy i kanap, ale nie potwierdzam. W każdym razie we wrześniu jak rozmawiałem o domkach to właściciele wspominali że przed sezonem na pewno będą kolejne inwestycje bo co roku je realizują. Zakładam że może być tylko lepiej a z tego co opowiadali mi teściowie, to ten ośrodek był zaniedbany. Ale tak to jest jak właściciel jest stary który nie myśli przyszlościowo i wydaje mu się że 40 przyczep na krzyż to wielki biznes. No nie tak to działa. 

My osobiście bierzemy pokoje z umywalkami bo jest tanio, a wieczorne wyjście do sanitariatu bez konieczności sprzątania piasku w łazience i walki z ciasną kabiną uważam za luksus. Na weekendy pod namiot, bo szybko i łatwo i bez rezerwacji.  Myślę, że najlepiej zajrzeć na FB tu jest dużo zdjęć i filmów, mnie też gdzieś tam widać bo organizowałem zjeżdżalnię dla dzieciaków z folii malarskiej, na plaży.

Generalnie uważam, że kemping reprezentuje fajny poziom i jeśli ktoś ma dzieciaki (co w praktyce oznacza że musi je czymś zająć albo sam nie ma czasu posiedzieć) to miejscówka jest idealna. Jak ktoś lubi lasek, grillek, ciszę i wyciągnąć nogi z tyłkiem na goło, to niech szuka czegoś na uboczu. 

Pozdrawiam i idę szukać kolejnych lokalizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziękujemy za zainteresowanie kempingiem. Pragniemy poinformować, że na dzień dzisiejszy szykujemy kemping do rozpoczęcia sezonu 2018, zaczynamy 27 kwietnia ale dołożymy starań aby kemping był otwarty już w następnym tygodniu.

Przez ostatnie lata, zgodnie ze wskazanymi wyżej informacjami, poczyniliśmy liczne inwestycje na ośrodku, mające na celu zarówno podniesienie jego standardu, wymianę zużytego i zepsutego sprzętu oraz wyposażenia, poprawę bezpieczeństwa oraz zwiększenie atrakcyjności świadczonych usług. Ostatnie lata to czas inwestycji. Dzięki wsparciu UE w tym roku kończymy remont drugiego sanitariatu oraz rozbudowy wewnętrznych dróg (utwardzanych). Remontowane są także inne obiekty użyteczności wspólnej jak budynek salonu gier. Na dzień dzisiejszy wszystkie obiekty stałe (domki, brdy, pokoje) są już po remoncie, ale nie wykluczamy dalszych działań mających na celu podniesienie ich standardu. Doposażyliśmy także wszystkie obiekty w lodówki.

W zeszłym roku Camping Tramp otrzymał po raz kolejny wyróżnienie PFCC - Mister Camping 2017 oraz dodatkowe wyróżnienie Bezpieczny camping 2017. Dodatkową motywacją było wyróżnienie przyznane przez miasto i gminę Wolin za aktywne działania zmierzające do wspierania rozwoju tego regionu. Nie osiągnęlibyśmy tego gdyby nie goście kempingu, w tym także użytkownicy forum odwiedzający nas w sezonie.

Podtrzymujemy tradycję organizowania rodzinnych wakacji i nadal przywiązujemy dużo uwagi dzieciom i ich potrzebom. W zeszłym roku plac zabaw, salon gier, boiska i "zabawki plenerowe" uzupełniliśmy o dmuchane zamki. Niezmiennie od wielu lat w miesiącach lipiec i sierpień organizujemy animacje dla dzieci i młodzieży, w zeszłym roku także osobną zabawę dla najmłodszych. Zaprosiliśmy przedstawicieli różnych usług do współorganizowania zabaw, m.in. animacji, występów artystycznych, występów klaunów, spotkania ze zwierzętami.

W sezonie 2018 poza nowymi atrakcjami obchodzić będziemy także 40 urodziny. Na dzień dzisiejszy jedną z głównych atrakcji będzie występ zespołu Centrala 57, który gościł u nas także rok temu i został bardzo ciepło przyjęty przez gości. 

Z pewnością nasz ośrodek wyróżnia się na kempingowej mapie Polski i w dalszym ciągu będziemy realizowali ten kierunek rozwoju. Wakacje na Camping Tramp to oczywiście wypoczynek, ale nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby i propozycje naszych Gości, z którymi pozostajemy cały czas w kontakcie, m.in. dzięki serwisom społecznościowym. Tym samym realizujemy koncepcję wakacji rodzinnych, wakacji aktywnych, wakacji dla każdego. 

Dzięki ścisłej współpracy z Wolińskim Parkiem Narodowym, na którego terenie znajduje się m.in. sama plaża na którą można wyjść bezpośrednio z kempingu jeszcze w tym sezonie powinny zostać przygotowane i ustawione tablice edukacyjne (fauna i flora). Dokładamy także starań zmierzających do ochrony wydm tym regionie. Także w tym roku powinna ruszyć rozbudowa ścieżki rowerowej wschód-zachód o której budowę aktywnie zabiegaliśmy, nie tylko na potrzeby gości naszego kempingu, ale także celem poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się przydatne przy wyborze właściwej lokalizacji na spędzenie wakacji. Oczywiście aspekt zarabiania jest nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej, ale jeszcze więcej przyjemności i korzyści sprawia budowanie/tworzenie czegoś dla innych. Tu jedno jest pewne, będziemy dalej zabiegali o środki, które umożliwią zarówno rozwój ośrodka, który ma za sobą 40 letnią historię ale także rozwój obszaru w którym jest on zlokalizowany. Mamy nadzieję na dalszy rozwój współpracy z miastem i gminą Wolin.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w sezonie 2018. Jeśli macie Państwo jakieś pytania dot. ośrodka, dalszych planów, organizacji wyjazdów, wakacji, czy nawet imprez/spotkań grupowych, proszę skontaktować się z nami, np. za pośrednictwem strony wwww.campingtramp.com lub przez profil w serwisie Facebook: www.fb.com/CampingTramp . Tu także znajdziecie dodatkowe informacje o promocjach i wydarzeniach specjalnych.

Pozdrawiamy, Camping Tramp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,czy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja ,czy można lecieć w ciemno? Oczywiście z przyczepką.

Edytowane przez ampere (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.